Rutterkamp NU OF NOOIT AKTIE Handelsonderneming de Ketiene Overlijden H nul fenTeVeTlang leren VJS.M4 Jan Willem Maljers Rutterkamp www.rutterkamp.nl Taxatierapport nodig voor hypotheek? VAN BRUSSEL MAKELAARDIJ Deze week bij u in de bus: Terras knikarmscherm incl. slinger rechts, RVS montageset, 7 actie streepdoek kleuren. Ook nu weer volop horren, hordeuren, rolhorren enz. in diverse maten nu 10 korting blank alu BR x uitval 300x250 350x250 400x250 450x250 500x250 550x250 €425.- €475.- 525.- 550.- 575.- 600.- Rolluiken/Screens/1 5% korting Uitvalschermen/Markiezen enz. 10% korting Gratis opmeten en bezorgen Tel. 06-30 60 55 23 email: h.tewierik@home.nl acties geldig t/m 14-6-2008 Zevcrvdt hemel Herinner mij zoals ik was in mijn goede jaren. Intens verdrietig, maar met fijne herinnerin gen aan de gelukkige jaren met elkaar, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, mijn dierbare man, onze zorgzame vader en opa Vee re 19 oktober 1920 t Holten 1 juni 2008 P. Maljers-Bongenaar Loes en Ron van Léöuwen-Maljers Maxime Cas Liek en Patrick Klunder-Maljers Daniël Matthijs Gaardenstraat 41-101 7451 CV Holten Wij nemen afscheid van hem op donderdag 5- juni 12.30 uur in het crematorium "Steenbrugge", Raalterweg 29 te Diepen veen. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. tl Door de proloog weet je als lezer meer dan hoofdcommissaris An ders Knutas, zijn nieu we plaatsvervanger Kar in Jacobsson en journa list Johan Berg bij el kaar. Maar wat weet je nou eigenlijk? In Ver wrongen levens weet Mari Jungstedt dat lang verborgen te houden. Al s i- kort na de brute moord op galeriehouder Egon Wallin wordt duidelijk g, dat homoseksualiteit op de een of andere ma nier een rol speelt. Met de brutale roof van het schilderij 'De stervende dandy' wordt dat min of meer bevestigd. Maar heel lang blijft onduidelijk wie toch die gespierde man met die muts is. Ondertussen lopen de spanningen in het politiekorps én in het privéleven van Johan Berg hoog op. Hij mag dan journalistiek goed werk leveren, de prijs die hij ervoor moet leveren is hoog. Mari Jungstedt, Verwrongen levens, Signatuur, 17,95 euro. Nieuws van de reizende nagelstyliste! Wij verzorgen onder anderen acrylnagels, bij Verzorgend de zomer in! De reizende r Marta I. Sjabbens te Rijssen, heeft voor de zomer! Kijk op www.mix-nails.nl Tevens kan men zich op de site nieuwsbrief met verzorgende tips en te ontvangen. Mix-Nails is telefonisch maandag t/m vrijdag 06-12648907, pe of via de site. Voor meer informatie kijk Al direct heeft Kader Abdolah's vertaling van de Koran stof op doen waaien. Lo gisch, niet al leen geeft hij zelf aan dat het maken van eén vert aling onmo gelijk is zon der fouten te maken, ook heeft hij opmer kelijke keuzes gemaakt. Hij haalde veel re dundantie, bedoeld voor een mondeling publiek, eruit en bracht een chronologi sche volgorde aan. Hoe je daar over mag denken, het resultaat is een uiterst toegan kelijk boek, waar zeker ook mensen die volstrekt onbekend zijn met het boek ple zier aan beleven. De combinatie met het De Boodschapper, het tweede boek uit de cassette, is echt een aanvulling. Het ver haal van Zeeëd, de geadopteerde zoon van Mohammad, plaatst het leven van Mo hammad in historisch perspectief. Kader Abdolah, De Boodschapper en De Koran, de Geus, 39,90 euro. Na de verdwijning van Michael Campion ontbreekt lang ieder spoor. Als uit een anonieme tip naar voren komt dat hij een bezoek gebracht zou hebben aan prostituee Junie Moon, komt alles in een stroomversnelling. Brigadier Lindsay Boxer verhoort Junie en haar vriendin Yu- ki Castellano probeert haar als officiei van justitie veroordeeld te krijgen. Onder tussen spelen de twee andere leden van de Women's Murder Club zo hun eigen rol. Op zoek naar de waarheid rond Mi chael Campion maar ook in een poging de stichters van een aantal fatale bran den, die spreuken in het Latijn achterla ten, te pakken te krijgen. Misschien een beetje mechanisch ge schreven maar wel weer een sterk ver haal. James Patterson Maxine Patro, Zevend! hemel. Cargo, 18,90 euro. Rlltterkamp uw adres voor grafmonumenten Kryptonstraat 25 - Rijssen tel. 0548-51 91 41 &'«««£- .'Pfi-menBiiry De Cubaans-Franse hiphopgroep Orishas werd in '99 opgericht door Yo- tuel 'Guerrero' Omar Romero Manzanares en Hiram 'Ruzzo' Riveri Medi na, twee Cubanen die in Parijs verbleven omwille van een uitwisselings programma en daar Roldan Gonzalez Rivero en Livan 'Flaco Pro' Nunez Aleman, twee uitgeweken Cubaans-Franse rappers leerden kennen. De band is genoemd naar de orisha's, beschermgeesten uit het Afrikaanse Yo- ruba-geloof. Sinds begin juni ligt er een nieuw album: Cosita Buena. Binnenkort zijn ze te bewonderen in Amsterdam, tot die tijd kan de lief hebber zich tegoed doen met deze Best Of van Radiohead. Het is het eerste officiële retrospectief van een band die te boek staat als eigenzinnig, tegen draads, moeilijk en briljant. De twee cd's met in totaal 30 songs - waaron der oude bekenden Creep, Paranoid Android en Karma Police - laten horen dat er aan die kwalificaties geen woord gelogen is. Ook verkrijgbaar in spe ciale luxe uitvoering met fraai cd-boekje. RADIOHEAD THE8S8TCF NIET via bank-tussenpersoon maar DIRECT naar 200,- cxcl. bu\ Woningaanbod: \vavav.vanbrusselmakelaardij.nl Dorpstraat 81. 7468 CG Enter Tel. 0547-38 1755 Huttcnwal 46, 7462 AC Rijssen 'Iel. 0548-51 8605 ,oc

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2