Baliebezoekers gemeentehuiszeer tevreden O: STALL* Vrijdag word ik een keuken-fan. Voltreffer: Openingskorting: Gratis: Oplevering nieuw gemeentehuis TT7 Een Porsche-set voor de eerste 30 keukenklanten Doelschieten met leuke prijzen. Dinsdag 3 juni 2008 n RIJSSEN/ HOLTEN - In ruim negentig gemeenten is in april 2008 een vergelij kend klanttevredenheids- onderzoek uitgevoerd door TNS NIPO. Daarvoor zijn ruim dertienduizend bezoekers van gemeente lijke balies ondervraagd. Er is ondermeer getoetst op vriendelijkheid, deskun digheid, wachttijden en bereikbaarheid. De ge meente Rijssen-Holten is bij dit onderzoek op een gedeelde eerste plaats geëindigd. De bezoekers van de ge meentewinkel geven als totaaloordeel een 8,0 voor de service zo blijkt uit het klanttevredenheidsonder- zoek dat eind april 2008 is uitgevoerd door TNS NI PO. Daarbij zijn landelijk ruim 13.000 bezoekers van gemeentelijke balies on dervraagd. Een 8.0 is het hoogste cijfers dat in het onderzoek is gescoord. Het grootschalige onderzoek maakt deel uit van de Ben chmarking Publiekszaken, een project waarin ge meenten met elkaar verge leken worden. De gemeen te Rijssen-Holten doet dit jaar voor de tweede keer mee. Bij de enquête zijn zowel bezoekers van bur gerzaken, het zorgloket, als het loket ruimte geïnter viewd. Samen met vijf an dere gemeenten eindigt Rijssen-Holten op een ge deelde eerste plaats. Daar mee is het resultaat van vo rig jaar -een gedeelde der de plaats- verbeterd. De gemiddelde score van alle deelnemende gemeenten is met een 7,6 gelijk geble ven aan 2007. Rijssen-Hol ten scoort met name goed op de onderdelen kwaliteit van medewerkers (vrien delijkheid, deskundigheid en inlevingsvermogen) en minder goed op de onder delen als kosten van de dienstverlening, parkeer gelegenheid en privacy bij de balie. Op basis van de uitkomst van het vorig jaar gehouden onderzoek is een aantal verbeteringen doorgevoerd. Zo is de tele fonische bereikbaarheid vergroot en is de balie lan ger bemenst. 'Een uitste kend resultaat van onze medewerkers', aldus bur gemeester Bort Koelewijn. 'Deze uitslag is toch weer een kleine verbetering van vorig jaar. Daar zijn we bij zonder verheugd over. En trots op de medewerkers, én op de inwoners. Alleen als zij aangeven wat zij graag zouden willen verbe teren, kunnen we ons voordeel doen.' Burge meester Koelewijn denkt dat de kritische punten als parkeren en privacy in de nabije toekomst opgelost worden in het nieuwe ge meentehuis. 'De parkeer kelder wordt binnenkort 50% +10% Geldt voor nieuwe orders. Op alle vrij ontworpen keukens TREFFPUNKT KUCHE An der EBseite 227 (hoek) Ochtruper StraBe 48599 Gronau Telefoon: 0049.2562.908120 www. STALL* de opgeleverd en bij de balie is door de ruime hal en de beschikbare naastgelegen ruimtes, meer aandacht voor privacy. We gaan er ook in de nieuwbouw alles aan doen om dit resultaat minstens zo te houden en als het maar even kan ver der te verbeteren.' Burge meester Koelwijn veron derstelt dat het publiek wel even zal moeten wennen aan het klantenvolgsys teem, maar dat dit uitein delijk bijdraagt aan een nog vlottere doorstroming aan de balie. Het volgsys teem wordt in gebruik ge nomen als ook de ge meentewinkel verhuist naar de nieuwbouw. De verhuizing van de ge meentewinkel vindt plaats op vrijdagmiddag 20 juni en zaterdag 21 juni, de balie wordt in gebruik genomen op maandag 23 juni 2008. HOLTEN - Het gemeente huis van Rijssen-Holten werd maandag 26 mei op geleverd. De aannemer heeft het gebouw 'overge dragen' aan de gemeente. Een paar kleine verbeter- punten worden de komen de weken nog doorgevoerd. Met het plaatsen van hand tekeningen heeft op 26 mei de feitelijke overdracht van het gemeentehuis plaatsge vonden door Aan de Stegge (aannemer) en WA Kem- kens (installaties) aan het gemeentebestuur van Rijs sen-Holten. De bijeen komst werd door een paar direct betrokkenen bijge woond. 'De lijst met verbeterpunten is klein', geeft burgemeester Bort Koelewijn en project bestuurder aan. Daarbij geeft hij aan dat de aannemer de komende we ken de verbeteringen kan doorvoeren terwijl het ge bouw steeds verder in ge bruik wordt genomen door ambtenaren. 'Er is 1 probleem', aldus Koelewijn, 'en dat is de warmte koude opslag. Daar komt een technische oplos sing voor, dat is zeker. We gaan later met de aannemer over de kosten praten, maar we willen eerst het pro bleem oplossen'. Met de moderne -milieubesparen- de- techniek van warmte- koude-opslag wordt het grondwater gebruikt om de kantoren op te warmen of juist af te koelen. Daarvoor zijn 2 bronnen geslagen. In het eerst gereedgekomen deel van het gemeentehuis blijken de bronnen niet naar behoren te werken. De eerste ambtenaren nemen meteen hun intrek in de nieuwbouw. Daardoor ont staat ruimte in bouwdeel A, het eerste al in gebruik ge nomen deel van de nieuw bouw. Uiteindelijk verhuist op 13 juni onder meer het bestuur vanuit Holten naar Rijssen. Het gebouw is nog gesloten voor publiek. Die deuren gaan pas open op maandag 23 juni 2008. Dat is de dag dat de publieksba- lie van de gemeentewinkel is verhuisd naar de balie in het gemeentehuis.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 26