DE HOOGSTE KORTING SCOORT U NU! ORTlNG Erna ter Steeg met sabbatical hago EN ZO HEBBEN WE ER NOG 8! TOPKWALITEIT KEUKENS TUSSEN 2.500,- EN 6.000,- capac inhouse services j Dé ideale bijbaan? LekkerLeven! Huishoudelijke hulp 12.25 p/u, Tuinman 12.60 p/u. Kinderoppas of Klusser Werktijden maandag t/m vrijdag van 9.30 uur tot 11.00 uur Je ontvangt hiervoor een salaris volgens CAO en 8% vakantietoeslag. Tevens krijg je een vakgerichte opleiding. Heb je interesse? Bel met Hago Nederland B.V. te Arnhem 026-3760400 of solliciteer online op www.hago.nl. Interesse gewekt? Bel dan gelijk met Capac of stuur jouw cv naar onderstaand adres. Capac Inhouse Services raalte.1206@capac.nl Westdorplaan 225, Raalte (0572) 32 81 00 Bel gratis 0800 - 235 22 72 of kijk op www.capac.nl 1 a Randstad company Uitvaartverzorging Nijverdal neemt acht maanden voor Erna ter Steege waar. Vlnr. Sineke ter Haar, Trudy ter Horst, Ema ter Steege, Martin Haas, Erik Heuver HOLTEN - Erna ter Stee ge is voor 8 maanden met sabbatical. Tot 1 fe bruari 2009 neemt Uit vaartverzorging Nijver dal voor haar waar. De aandacht, de liefde en de rust waarmee de uit- vaartbegeleiders uit Nij verdal werken maakt dat mevrouw Ter Steege met een gerust hart het werk RUSSEN, Nijverheidsstraat 42a Tel. 0548-538666 ma-vr 09.00-18.00 uur I za 09.30-17.00 uur do koopavond tot 21.00 uur aan hen overdraagt. De telefoon van Erna ter Steege Uitvaartbegelei- ding staat doorgescha keld dus het nummer blijft hetzelfde. Met grote dankbaarheid verricht Erna nu 10 jaar haar werk. Zij is geraakt door het vertrouwen dat mensen haar schenkeji en de verwondering die kinderen met haar delen. Ze hoorde zichzelf soms zeggen: "Later als ik...". Als geen ander weet zij door haar werk dat 'later' niet altijd bestaat. Vanuit het besef nu te leven volgt zij haar hart. Tijdens haar sabbatical gaat zij haar Engels bij spijkeren en hoopt zij een reis naar Nepal te maken. Verder wil ze 'ge woon' op maandag de was ophangen, de kelder schoon maken en even leven zonder mobiele te lefoon. "Najaren lang mensen te hebben begeleid en dienstbaar te zijn ge weest is het goed mijn hoofd te legen en mijn stoep te vegen", aldus Erna ter Steege. Vorig jaar was zij samen met haar man in Nepal. Zij zijn toen een hele dag aanwezig geweest bij een boeddhistische uitvaart. Tijdens de reis in 2008 zal zij een training vol gen in een klooster en zich meer verdiepen in het sterven en de dood. Ook zal zij haar vrienden bezoeken en het nieuwe kinderopvanghuis dat ze hebben opgericht. "Tijdens mijn sabbatical hoop ik enerzijds toe te komen aan een uiterlijke en innerlijke schoon maak en anderzijds wil ik graag de wereld intrek ken en mij verdiepen in mijn vak. Door alles heen zal stilte het belangrijk ste thema zijn." Zoals Kierkegaard schrijft: 'En zo is het: bid den betekent niet zich zelf horen spreken, bid den betekent: stil wor den en stil zijn en blijven tot de biddende God hoort.' In februari 2009 hervat Erna ter Steege zelf weer haar werk. Dinsdag 3 juni 2008 Via LekkerLeven kun je aan de slag bij jou in de buurt, wanneer het jou uitkomt.' Wij zijn met spoed op zoek naar: Ben jij de gemotiveerde en enthousiaste persoon die wlj.zoeken en ben je minimaal een half jaar beschikbaar voor 2 tot maximaal 10 uur per week? Reageer dan snel! Vul het inschrijfformulier vandaag nog in op lekkerleven.nl Of bel met LekkerLeven 026-3615913 Hago Nederland B. V. is een van de grootste schoonmaakbedrijven van Nederland. Wij zorgen el ke dag dat honderdduizenden mensen in een schone omgeving kunnen wonen en werken. Voor de regio Markelo zijn wij per direct op zoek naar: Gemotiveerde Schoonmaakmedewerkers m/v Tevens zijn wij op zoek naar Vakantiekrachten Capac zoekt voor Lupack fulltime productiemedewer kers mA/ Bij Lupack in Raalte zijn wij per direct op zoek naar fullti me productiemedewerkers in een 3-ploegendienst. Het betreft een functie voor langere tijd. Ben jij lichamelijk in goede conditie, beheers je de Nederlandse taal en vind je het geen probleem om met vlees te werken? Reageer dan nu!

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 24