Jer Harmsel De wijzen blijven in het Oosten Oldenhave ■n i A CP De G<>e m mm Loodgieter, CV-, Elektra-, en Service monteurs .*•-,*lp v. *'~:r «0 gas water elektra CALCULATOR/ WERKVOORBEREIDER M/V LOODGIETER/ CV MONTEUR M/V Hoofd Tekenkamer r ALKONDOR BOUW CIVIEL Dinsdag 3 juni 2008 23 Onze opdrachtgever Ter Harmsel is een gerenommeerd installatie bedrijf uit Rijssen en bestaat als familiebedrijf sinds 1967. Zij voeren alle voorkomende soorten installatiewerk uit in zowel bestaande woningen als nieuwbouw-, renovatie woningen en utiliteitsprojecten. Samen met een jong en enthousiast vakmanschapteam van ongeveer 30 personen waarborgen zij de kwaliteit. Als totaalinstallateur werken zij zowel voor zakelijke als particuliere opdrachtgevers. Belangstelling^ The People Company begeleidt de sollicitatieprocedure voor Ter Harmsel Installatiebedrijf. Bel voor meer informatie met Judith Scholman, The People Company Rijssen: 0548-515994. Je kunt direct solliciteren via www.thepeoplecompany.nl of schrijf naar: The People Company, Stationsdwarsweg 1,7461 AR Rijssen. Jouw functie Je bent verantwoordelijk voor het zelfstandig uitwerken van calculaties/tekeningen naar werkopdrachten. Ook zorg je voor de inkoop van projectgebonden materialen en ben je verantwoordelijk voor de overdracht van het project aan de montage. Je hebt gevoel voor cijfers en financiën en vindt het leuk om betrokken te zijn bij alle facetten van het project. Je bent verantwoordelijk voor het maken van offertes en je belt deze na. Tevens bezit je de capaciteit om een project zo goed mogelijk te laten verlopen. Je hebt een gezonde commerciële drive, toont initiatief en weet van aanpakken. Wij vragen Wij zoeken iemand met minimaal een afgeronde MTS opleiding, aangevuld met de vakgerichte opleiding GAWALO. Je hebt ervaring met Autocad en Stabicad. Verder kun je zowel zelfstandig als in teamverband werken en je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit, bezit een rijbewijs, je bent leergierig en bereid tot het volgen van studies. Jouw functie Je bent betrokken bij het verrichten van alle voorkomende loodgieterswerkzaamheden volgens de geldende voorschriften zoals dakwerk en installatiewerk. Je draagt zorg voor een goede uitvoering van het opgedragen werk en bent ervaren in het plaatsen van het sanitair en leidingwerk volgens de tekeningen. Tevens draai je mee in de storingsdienst. Wij vragen Je hebt een middelbare opleiding richting de installatietechniek met succes afgerond en je bent bij voorkeur in het bezit van de aanvullende vakgerichte opleiding GAWALO. Je hebt ervaring in nieuwbouw, utiliteitsbouw, renovaties en verbouwingen. Tevens beheers je de Nederlandse taal in woord en geschrift en ben je in het bezit van een rijbewijs. Je bent een vlotte persoonlijkheid en je vindt het leuk om je kennis te delen met anderen. Leuk en interessant installatiewerk. Groot en klein, bij jou in de buurt. Een afwisselende baan in je eigen regio in plaats van een 'rijbaan' ver weg. Wij zoeken: Hou je van aanpakken en vind je een goede sfeer en leuke collega's net zo belangrijk als tevreden klanten? Kom werken bij Oldenhave. Je krijgt bij ons veel eigen verantwoordelijkheid, opleidingsmogelijkheden, waardering en een prima salaris. Kies voor een nieuwe toekomst bij Oldenhave Installatietechniek. Bel 0545-250000 voor een afspraak en vraag naar Hans Wubben. Mailen mag ook h.wubben@oldenhave.nl INSTALLATIETECHNIEK Needseweg 31, 7271 AB Borculo CV, gas, water, electra, sanitair, loodgieterswerk, dakbedekking, ventilatie en koeling, 24-uurs storingsdienst. De chr. woningbouwverening De Goede Woning is een klantgerichte slagvaardige corporatie bin nen de gemeente Rijssen-Holten. Wij beheren ca. 1250 woningen. Dienstverlening staat hoog in ons vaandel. De uitvoering wordt verricht door een klein, gemotiveerd team. Wij zijn op zoek naar een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) Functie: Het is een gevarieerde functie waarbij je ook contact met mensen hebt. Je geeft mede uitvoering aan de huuradministratie en de verwerking van financiële gegevens in de geautomatiseerde administratie. Je assisteert bij het opstellen van rapportages, geeft informatie aan bewoners en verricht voorkomende telefoon- en baliewerkzaamheden. Profiel: Je bent iemand met goede contactuele en sociale vaardigheden en hebt een klantgerichte houding. Je hebt een administratief/financiële opleiding op minimaal mbo-niveau en kennis van automatisering. Aanbod: Wij bieden een functie met gevarieerde werkzaamheden in een plezierige werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Woondiensten met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De werkweek heeft 36 uur. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. voor 10 juni as. naar Chr. woningbouwvereniging De Goede Woning, t.a.v. de heer C.J. Both, Postbus 89, 7460 AB Rijssen. Voor vragen over de functie kun je ook contact met hem opnemen, telefoon 0548-513612 www.goedewoningrijssen.nl - info@goedewoningrijssen.nl VZ295 Exel's Aannemingsbedrijf Lemele b.v. kent in de bouw een rijke historie dat terug gaat naar 1964. Tegenwoordig is onze opdrachtgever onderdeel van een Bouwgroep waarbinnen de kernactivitei ten Ontwikkelen, Bouwen en Toeleveren worden uitgevoerd. Vanuit het Sallandse Lemele worden projecten en producten gerealiseerd met 120 medewerkers. tt Functie: met een flinke dosis persoonlijkheid, geeft u technisch inhoudelijk leiding aan een team van tekenaars. Als vakspecialist bent u vraagbaak voor collega's op de tekenkamer en weet u hen op een prettige manier te begeleiden, zo nodig draagt u technische oplossingen aan. Wanneer u over ontwerpkwaliteiten beschikt vormt dat een pré. Daarnaast werkt u zelf standig projecten uit binnen de woning-, utiliteit- en agrarische bouw. Dit alles gebeurt in de fase vanaf schetsontwerp tot en met definitieve bouw aanvraagstukken. De overdracht naar en samenwerking met andere afdelingen binnen de organisatie vormen een belangrijk onderdeel van uw functie. Als Hoofd Tekenkamer bent u naast een prettige begeleider voor collega teke naars, een goede gesprekspartner voor externe relaties. Funtie-eisen: u beschikt over minimaal MTS/HTS niveau en ervaring in een soortgelijke Junctie is een pré. Uiteraard bent u vaardig in Autocad en heeft u goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden. Contactpersoon: Philip Bosscher. Accountspecialist Zwolle, pbosscher@bouwenciviel.nl Naast een Hoofd Tekenkamer zijn wij voor Exel's Aannemingsbedrijf Lemele b.v. op zoek naar een Meewerkend Productieleider Timmerfabriek. Meer informatie over de vacature Meewerkend Productieleider kunt u vinden onder referentienr. VZ335. v. 31C U 13 lO r ve333 Gee^ uw creativiteit vleugels Alkondor is een jonge, dynamische producent van aluminium en stalen ramen, deuren, kozijnen en vliesgevels. Met een team dat uit meer dan 100 enthousiaste, betrokken vakmensen bestaat, voert Alkondor, vanuit haar moderne bedrijfsgebouw in Hengelo (ov), haar werkzaamheden uit in heel Nederland. Ruime ontplooiingskansen binnen Alkondor zijn aanwezig. Functie: U maakt zelfstandig kostprijsberekeningen aan de hand van bestek en tekeningen. U stelt offertes op overeenkomstig de geldende voorschriften en kwaliteitseisen. Daarnaast treedt u op als gesprekspartner richting klanten en leveranciers. De functie kent veel afwisseling door de diversiteit van de gebouwen en samenstelling van materialen. Als calculator bent u betrokken bij de ontwikkeling van nieuwe materialen en profielsoorten. Functie-eisen: U heeft een afgeronde opleiding Bouwkunde of Werktuigbouwkunde op minimaal MTS- niveau en u beschikt over goede contactuele eigenschappen. Door uw flexibiliteit functioneert u zowel in teamver band als zelfstandig optimaal. Daarnaast beschikt u over een creatiex'e, meedenkende en motiverende instelling. Contactpersoon: Frederik Willering, Accountspecialist Enschede, fwillering@bouwenciviel.nl Naast een Calculator zijn wij voor Alkondor op zoek naar een Werkvoorbereider. Meer informatie over de vacature Werkvoorbereider kunt u vinden onder referentienr. VE334. Kijk voor een uitgebreid functieprofiel in onze vacature zoekmachine en vul het referentienummer in op www.bouwenciviel.nl of neem contact op met onze dichtstbijzijnde vestiging om uw wensen en mogelijkheden te bespreken. Zwolle Lübeckplein 6 8017 JZ Zwolle T 038 4601400 F 038 4606088 Enschede Piet Heinstraat 1 7511 JE Enschede T 053 4307023 F 053 4315424 PERSONEELSDIENSTEN

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 23