MiiiKiliikiij i Kom ook Chauffeurs Assistent Bedrijfsleiders JSSSSSKSSSB- Wie carcoolt er met ons mee? X Software-engineers/Ontwikkelaars/Programmeurs Verkopers/Sales Engineers Parttime, fulltime en op afroepbasis voor de standplaats Holten Interesse? M/V 38 uur per week Dinsdag 3 juni 2008 22 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bei; (053) 484 24 50 anenmark Powered by JobTrack.nl Construsoft is een jong en dynamisch bedrijf dat door de ontwikkeling van innovatieve software tot marktleider is uitgegroeid. Een zeer sterk product is het bedrijfsbeheersysteem ConstruSteel ERP. Deze totaaloplossing onderscheidt zich door een volledige integratie van technische en financiële informatie, waardoor het voor bouwbedrijven mogelijk wordt om zeer efficiënt te werken. Voor verdere uitbreiding van de ConstruSteel vestiging te Rijssen, zoekt Construsoft: (vestiging Rijssen) Er worden zowel ERVAREN als JUNIOR programmeurs gezocht. Vereisten: HBO-opleiding met een informatica component. Kennis van client-server applicaties, Delphi, SQL en relationele databases. (vestiging Rijssen) Er worden technisch/commercieel ingestelde sales engineers gezocht voor zowel de buiten- als binnendienst. Vereisten; HBO kennis-/denkniveau. Affiniteit met software. Beheersing van de Nederlandse taal (Engels/Duits is een pré). Goede communicatieve en commerciële eigenschappen. Geboden wordt: Een uitdagende baan met volop doorgroeimogelijkheden in een innovatief en sterk groeiend bedrijf met een tevreden klantenkring. Een informele werksfeer met korte communicatielijnen. Een goed salaris en aantrekkelijke voorwaarden. Reactie: Indien jij jezelf in een van bovenstaande functies herkent, verzoeken wij je te reageren. Schriftelijke sollicitatie met CV kan verstuurd worden aan Construsoft BV, t.a.v. dhr. H.J.H. Bonte, Postbus 87, 7460 AB Rijssen, of per mail aan: ios.bonte@construsoft.com Müller Transport is een gespecialiseerde logistiek dienstverlener die zich richt op koel-verse levensmiddelen. Müller heeft enkele jaren geleden de formule CARCOOLEN met succes in de markt gezet. Dagelijks beleveren we alle distri butiecentra van retailers, groothandel en het foodservice/out-of-homekanaal in de Benelux o.a. vanuit ons warehouse in Holten. Er worden producten vanuit onze magazijnen geleverd en via een Cross-doek concept. Bij onze sterk groei ende organisatie zijn momenteel 350 medewerkers werkzaam waarvan zo'n 100 medewerkers in ons warehouse. Door de groei van onze carcoolformule zijn wij op zoek naar enthousiaste voor het vervoer van levensmiddelen vanaf Holten naar diverse adressen in de Benelux U dient in het bezit te zijn van het rijbewijs C, CE en het chauffeursdiploma. Enige werkervaring in de koeldistributie heeft onze voorkeur. Afstand woon-werk maximaal 30 minuten vanaf de standplaats. Voor nadere informatie over genoemde functie kunt u contact opnemen met Hermien Bieleman, telefoonnummer 0548-855555. Uw interesse gewekt: Stuur dan uw sollicitatie met gegevens naar Müller Transport BV, afdeling personeelzaken, Postbus 62, 7450 AB Holten of per e-mail pzfemuller-transport.nl. rAonopr rl Action Non Food B.V. t.a.v. afdeling Personeelszaken Perenmarkt 15 1681 PG Zwaagdijk-Oost Meer informatie: 0228 - 565801 Action is in 1993 gestart in Noord Holland en is inmiddels uitgegroeid tot een winkelketen met meer dan 190 winkels in Nederland en België. Maandelijks openen we een nieuwe winket. Ons assortiment is breed en ondiep en bestaat o.a. uit speelgoed, schrijfwaren, doe-het-zelf, tuin, porselein aardewerk, textiel en seizoensartiketen. Centraal binnen de formule staat een sterk wisselend assortiment en de laagste consumentenprijs, waar Action de klant mee wil verrassen en binden. IIIIHCTIDNIIII Wat zoeken wij? Als assistent bedrijfsleider ben je medeverantwoordelijk voor je eigen winkel. Je organiseert alle winkelwerkzaamheden en controleert de uitvoering, volgens vooropgestelde richtlijnen. Je overlegt met de bedrijfsleider over planning en prioriteiten. Tevens ben je verantwoordelijk voor de totale goederenstroom in je winkel, van bestellen tot en met de financiële afwikkeling, welke voortvloeit uit de verkoop. Samen met de bedrijfsleider zorg je voor een optimale winkeluitstraling en voortdurende aandacht voor de klantgerichtheid van je team. Wat verwachten wij van jou? Je beschikt over leidinggevende ervaring en een commerciële instelling, bij voorkeur i opgedaan in de detailhandel. Cijfermatig inzicht en resultaatgerichtheid behoren ook tot I je kwaliteiten. Je bent niet bang beslissingen te nemen. Daarnaast ben je sociaalvaardig, I enthousiast en teamgericht. Action is een non food supermarkt waar circa 4.000 mensen samenwerken. Het merendeel werkt in de winkels van Action. Samen maken de medewerkers Action tot wat het is: een groeiende, dynamische organisatie met een verrassend volledig en verbazend voordelig assortiment. Door de groei van onze winkels, maar ook in verband met de doorstroom van onze leidinggevenden, zijn wij voor de regio's GELDERLAND/WEST-OVERIJSSEL op zoek naar: Wat kun jij van ons verwachten? Een uitdagende functie met volop doorgroei mogelijkheden naar de functie van bedrijfsleider. Daarnaast kun je rekenen op een goed salaris, een spaarloonregeling, personeelskorting en een collectieve zorgverzekering. Ook investeert Action in je persoonlijke ontwikkeling, door interne opleidingen te organiseren. Wil je doorgroeien naar de functie van bedrijfsleider dan kun je jouw eigen MBO-diploma behalen.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 22