Hockeymeisjesteam D8 °Pas en 0mas Da§ hi|' speelt zich kampioen Holtens Nieuwsblad 13 Normaal komt naar Voibeat Splo: kaartverkoop Gekste en hilarische creaties tijdens Travestieten Show Concert op de deel Bijeenkomst Wereldtijdpad Uitslagen Beuseberg ii kinderboerderij Strubbert Buurtfeest Beusebergers vieren feest in hippiestijl Pfnsdag 3 juni 2008 «li Gezellig Beusebergs Feest HOLTEN - Gedurende de hele maand juni kunnen klanten sparen voor korting op de enige echte Triathlon EK 2009-vlag. Bij aankoop van minimaal 5 eu ro krijgt men een stempel bij de bij de Holtense Handelsvereni ging aangesloten, winkels. Heeft men zes stempels van zes verschillende winkels gespaard dan kan de vlag gekocht worden voor 4,99 euro in plaats van 9,99 euro. De vlaggen zijn te koop bij de Albert Heijn in Holten. Natuur lijk zijn de vlaggen ook te koop voor 9,99 euro zonder dat men de stempelkaart inlevert. HOLTEN - Stichting De Verras sing geeft 14 juni om 16.00 uur het Zomerconcert Op De Deel met twee Nederlandse musici: Anneleen Bijnen, alt-mezzo en Maarten Hillenius, piano, bei den met een internationale car rière. Met deze formule: concert (plus buffet) Op De Deel, wil de stichting ook nieuw publiek uit het buitengebied bereiken. Voor nadere informatie: Stich ting De Verrassing, Fréan Vis- scher: 06-54604804 of www.stichtingdeverrassing.nl HOLTEN - Het Wereldtijdpad krijgt steeds meer vorm. Het eerste tijdpaaltje is klaar. Nu worden er vrijwilligers gevraagd voor de verschillende commis sies die er gaan komen. Hier voor wordt 5 juni om 19.00 uur een informatiebijeenkomst ge geven in het gemeentehuis van Holten. Belangstellenden zijn welkom om hierbij aanwezig te zijn. Het wereldtijdpad is een wandelroute. Met de paaltjes wordt steeds een ander jaar in beeld gebracht. HOLTEN - Superieuren op kunstgras en gras, ook hun laat ste wedstrijd afgelopen zater dag thuis tegen Almelo werd een feestje beloond met een toer door het dorp. Ze hebben een fantastisch 'sei zoen achter de rug, alle wed strijden werden gewonnen b.v. van coaches Karin Prin sen en Rob Klunder, en trainer Arnold Fincken. in het nieuwe seizoen 2008/ 2009 zal dit team met een mei den 11-tal uitkomen. Het team heeft de voorkeur uit gesproken om te trainen en te spelen op het kunstgras van ABS Bathmen. Aangezien er van het hele team ■neer dan de helft van de mei den uit Bathmen komt is dat een minder groot logistiek pro bleem. De meisjes uit Holten en Rijssen namen deze gezamenlijke be- BEUSEBERG - Als Freddy Mer cury van Queen op de catwalk. In strak rokje, lang haar en een snor. In de handen een stofzui ger en plumeau. Onder de klan ken van I Want To Break Free, werd de Travestieten Show za terdagmiddag in de feesttent van de Beuseberg gehouden. De gekste en hilarische creaties kwamen langs. Een man in donkerblauwe jurk en een Heidi met vlechten, korte broek en slippers. "Heidi is nog op zoek naar z'n Peter", roept de pre- slissing in samenspraak met hun nieuwe trainer Roel Leeu- wenburgh op de koop toe want bij de spelwijze in een 11-tal speelt techniek nog meer een rol, dan wil je je als team ook sentatrice. Uiteindelijk werd Anton van Ju- leke als beste travestiet gekozen door de jury. Hij kwam binnen in bikini en doorkijkblouse. "Met dank aan José Müller die twee uur bezig is geweest om de kandidaten te schminken." Een goed begin van de zaterdag, want de avond was ook een ver kleedpartij: namelijk in hippie stijl. "Welkom op het Wood- stockfestival van de Beuseberg", roept Marco van Menum dan ook wanneer de optocht begint. kunnen meten aan je tegen standers, die van jongs af aan op kunstgras hebben getraind en gespeeld. Hier hebben we als hockeyclub al het vertrouwen in. Op een spandoek: 'Toen kon je nog vrij aan de wiet. Straks is ro ken in het café verleden tiet.' Anderen hadden rubberboten om hun middel met daarop de tekst Veronica en in hun hand een piratenvlag. AOW eerden de Schutterskoning Anton van Juleke. AOW werd door de jury ook uitgekozen als winnaar van de optocht. Deze groep kreeg dan ook een peacepakket met verschillende 'spacecakes'. In de tent kwam de sfeer uit de hippietijd helemaal terug met LAREN - Speel- en kinderboer derij Strubbert in Laren houdt zondag 8 juni een opa's en om a's dag. Van 10.00 tot 18.00 uur is iedereen welkom op deze ge zellige dag, maar voor de opa's en oma's met hun kleinkinde ren heeft de kinderboerderij iets extra's in petto. Men kan op het gezellig aangeklede Ot en Sien plein samen met de kleinkinde- ESPELO - Ook in 2008 kan er in Splo naar hartelust gehokt wor den en wel op zondag 8 juni. De tent gaat al open om 17.00 uur en rond tienen alweer dicht. Vroeg weer thuis dus. Het voorprogramma wordt ver zorgd door de band Toon Teun August. Lekker in het gehoor liggende een rokend stickie van ruim 4 mgter lang. Een groot deel van de bezoekers had aan de op roep voldaan en was in hippie- kleding in de tent gekomen. Een groep hield zelfs een sit down actie en maakte gebruik van een waterpijp. De dag ervoor was het Beuse- berger Feest al begonnen met de playbackshow en de revue. Zowel jong als oud genoten tot het einde van de acts en de stuk jes die op het professioneel uit ziende podium werden ge ren spelletjes doen, die doen denken aan wat zij vroeger speelden bij huis en op straat. De opa's en oma's krijgen een knapzak met lekkere dingetjes. Natuurlijk is het die dag ook ge nieten van alle jonge dieren en heerlijk springen op het spring kussen. Voor meer informatie kan men bellen met 0573-221306. bluesjes van onder andere Ste- vie Ray Vaughn en ZZ Top wor den afgewisseld met regelrechte rock klassiekers van bijvoor beeld The Rolling Stones, The Beatles en Creedence Clearwa ter Revival. Kaarten voor Normaal kosten 20 euro in de voorverkoop en 25 euro aan de tent. Info over voor verkoopadressen zijn te vinden via www.espelo.nl bracht. Kleintjes lieten num mers zien van K3, M-Kids, Mega Mindy, Maïsgirls en Spicegirls. Maar ook Normaal. "Jullie heb ben aan de ene voet een pantof fel en aan de andere alleen een sok. En op het podium staan kloppen. Vinden jullie dat nor maal?", vroeg de presentatrice aan de jongens. Het bleek bij de act te horen, want zij brachten Oerend Zacht van Normaal. Over Bertus en Tinus die op sluipjacht gingen. Zij werden winnaar van de playbackshow. K3 en Mega Mindy eindigden beide met een gelijk aantal pun ten. De jury koos uiteindelijk er voor om Mega Mindy tweede te laten worden en K3 derde. "Want Mega Mindy moest het helemaal alleen doen op het po dium. En dat is toch wel iets ex tra's waard." De revue begon met Club XXL die een persiflage deed op André Rieu. In kleding die bij de tijd van het oude Wenen horen en allemaal met een bloembak met violen. Hier speelden ze vi ool mee. Daarna werd het 24- uurs poasvuursleppen nage daan op het podium en werden Beusebergse anekdotes ge bracht. Zo moesten ze een helm dragen voor de arbeidsinspec tie. "Een helm is ook wel wat voor de Kniepe. Want tijdens het koningsschieten heeft ie verkeerd aangelegd en sloeg zichzelf een blauw oog." Een ander verhaal ging over Vasters die een dood varken onder de kap bij de weg had gelegd. "Maar hij was vergeten het door te geven. Na veertien dagen kwam het varken bijna huis te rug om te vragen wanneer ze hem op komen halen!" Het duo sloot af met dat het paasvuurs- leppen volgende keer toch beter in augustus kan worden gehou den. "Dan kan ik mooi de bikini aan en zie je nog eens wat. Want zo in die kou is het ook niet wat." Playbackshow De winnaars waren Lars Stege- man, Rens Buschers en Willian Beldman met het liedje Oerend zacht van Normaal. De tweede plaats was voor Ivette Schutte met het liedje Toby Toby van Mega Mindy. En de derde plaats wisten Marloes Ulfman, Wieke Jansen en Ilse Jansen te be machtigen met het liedje Kuma hè van K3. RIJSSEN - Ev'Hands Concerts maakt bekend dat de Deense metal formatie VOLBEAT op 13 oktober een optreden zal ver zorgen in Lucky, Rijssen. De band rondom zanger/gitarist Michael Poulsen wordt geken merkt door een bliksem carrière die nog steeds flink in de lift zit. Het eerste album kwam in 2005 uit en sindsdien verovert VOL BEAT de wereld. De band speel de overal en heeft inmiddels een live reputatie hoog te hou den. BEUSEBERG - De Sallandse band Missing Link stond afgelopen zaterdag in de tent van het Beusebergs Feest. Bezoekers wat in hip piestijl gekomen, waardoor het een gezellig en kleurrijk geheel werd. Bovenin de tent was een ruim vier meter groot stickie gemon teerd. Deze kon met een afstandsbediening op commando gaan roken, foto: freddie paalman Flower Power-optocht 1. AOW, 6 punten 2.BBC 5 punten 3.BAF 4 punten De meisjes van hockeyteam D8 vierden afgelopen weekend een feestje, foto: sander scheperman

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 13