Jongensteam F1 van W Holten kampioen Tech-Wood sponsort Holten F5 Holtens Nieuwsblad 3 Flower Power-stijl en travestietenshow Column Agenda .f i BEUSEBERG - Nu de Schutterskoning bekend is, kan de Beuseberg ko mend weekend starten met het voorjaarsfeest. Dit wordt vrijdag 30 en zaterdag 31 mei gehou den in een feesttent aan de Langstraat. PROGRAMMA BEUSEBERGS FEEST 2 Dinsdag 27 mei 2008 HOLTEN - De jongens F1 van W Holten wisten het te flikken. Zij werden kam pioen. Van links naar rechts: Thijs Aanstoot, Levi Tuitert, Rick Prins, Henk Rechtershot (Leider), Thijs van de Weg, Teun Hofman (Trainer), Stan van de Berg, Joris Overmeen, André Tui tert (Leider), Ruben Aaf- tink, Daan Rechterschot, Thijs Hofman, Tom Brug- geman. SEPTEMBER Endurance Holten, Holterberg, zaterdag 6 september 2008 Keunerit klassieke motoren, Beus- ebergerweg, zaterdag 6 september 2008, 11:00 NBvP Holten: Remco Veldkamp en Namcy Veldman over hun ver blijf in Nieuw-Zeeland, Irene, maandag 8 september 2008, 20:00 Keunefeesten, Kalfstermanswei- de, donderdag 11 september 2008 - zondag 14 september 2008 Holterberg Herfsttoer WV Hol ten, Mossink, zondag 21 septem ber 2008 Erwin Autocross, Schuppertsweg Holten, zondag 21 september 2008, 13:00 HOLTEN - Ook Holten F5 heeft na de winterstop een nieuwe shirtsponsor. Weer was een oud-speler van Holten bereid om een F-team te sponsoren. Hans Schoenmaker van Tech- Wood Nederland heeft de jon gens van F5 voorzien van nieu we shirts. Hiervoor was Hans uitgeno digd op Meermanskamp en werd toegesproken door de voorzitter van de jeugd, Mark Lammer- tink. Mark bood de spos- or een mooie bos bloe men aan en bedankte Hans voor het vertrouwen dat in onze jeugd wordt ge steld. Vervolgens werd Hans ook namens de sponsorcom missie bedankt. Deze dank werd vergezeld met een fles wijn. Hans Schoenmaker is al gemeen directeur van Tech- Wood Nederland BV, mondiaal gezien een van de toonaange vende fabrikanten van hoog waardige houtkunststofcompo- sietproducten. Tech-Wood® producten zijn het resultaat van een gepaten teerde WPC-productietechno- :e. In combinatie met hoog waardige houtvezels volgens vaste specificaties en "virgin" polypropyleen van topkwaliteit ontstaan producten welke zich reeds in uiteenlopende toepass ingen hebben bewezen. Veel aandacht wordt besteed aan productontwikkeling en procesverbetering, teneinde top producten tegen marktcon forme prijzen te kunnen blijven produceren. Tech-Wood is gevestigd aan de lutestraat te Rijssen. Meer infor matie www.tech-wood.com Ai anns vuur bint, bie ök an- ns tèèg'n Ai'n n'kop boam'n het mèèi- veeld uutstekt, hei-j gróöte kaans det ze'm oe ofscheeL Vuural ai'tis een kèèr bie't ver- kèèrde einne mögg'n hem- m'n. Noe vin'k det neet zóó j arg, want het geet der juus s umme dat de leu an de proat kómt. Ofgelóöp'n wekke heul r miedereeneanmetdeweure van, het wördt tied dai uut- s scheidt met det geschrief in de Hoolter Kraante. Ie bint r oavera tèèg'n. Gen mèènse die't oe nog vuur vol an zut. r Netuurlijk is't zöö, da'k oaver volle dinge een meinig hebbe. Natuurlijk is't zóó, det det sommige leu neet in'n 'n kro- s am te passe kiunp. Um noe te zegg'n dè'k oavera tèèg'n bin- ne, det geet mie te vèèr. Toen'k zö is trugge zat te i blaadem.ha'kpasindegaat'n r woe'k oavera wal neet vuur i wasse. Amoal dinge woe't de j gemeente, wat mie angeet, drek met gangs en met duur mag goa. Het is ne hèèle lieste. Ik bin vuur ne Noordelijken rööndweg en de vèèrdere plann'n doar op anpass'n, vuur Vletgoarsmaat'n tweie, vuur anleg van het infomatie- centrum bie'n Canadeez'n karkhof, vuur het lös doo van de Kalfstermansweire, zodet de leu via de Karkhofsweg vöt Beusebergs Feest JULI Roofvogelshow, Erve Deijk, Churchillstraat 19, donderdag 3 juli 2008, 14:00 Erwin Autocross, Schupperts weg Holten, zondag 6 juli 2008, 13:00 Sploder Feest, Espelodijk, vrijdag 11 juli 2008 - zondag 13 juli 2008 Dorpsfeest, Centrum Holten, donderdag 24 juli 2008 - zondag 27 juli 2008 Roggemaaiersdag, Beukenlaan tje, zaterdag 26 juli 2008 Braderie, Centrum Holten, dins dag 29 juli 2008, 14:00 AUGUSTUS ONK Supermoto, Vletgaarsmaten Holten, zondag 3 augustus 2008, 13:00 Braderie, Centrum Holten, dins dag 5 augustus 2008, 14:00 Beachsoccertoernooi, Heeren genootschap Suffendo, Kalfster- mansweide, zaterdag 9 augustus 2008 Open huis, De Boschkamp, vrij dag 29 augustus 2008, 19:00 - 21:00 Nationale nachtvlindemacht, Natuurdiorama Holterberg, vrijdag 29 augustus 2008, 21:30 Fokveedag, Espelo, zaterdag 30 augustus 2008 MEI Reisje Bejaardensociëteit Hol ten, Holten, dinsdag 27 mei 2008, 9:00 Sportdag basisscholen, Vlet- goor, donderdag 29 mei 2008 Beuseberger Voorjaarsfeest, Langstraat, vrijdag 30 mei 2008 - zaterdag 31 mei 2008 Skelettentoonstelling, Natuur diorama Holterberg, zondag 1 juni 2008 - zondag 2 november 2008 Inloopavond Wereldtijdpad, Gemeentehuis Holten, donder dag 5 juni 2008, 19:00 Piratenrockfeest, Espelodijk Espelo, vrijdag 6 juni 2008 Stratenvoetbaltoernooi, Vlet- goor, zaterdag 7 juni 2008 Wereldrecord DVDomino, Sporthal 't Mossink, zaterdag 7 juni 2008 Koetsenrit, De Bergrijders, Holten, zondag 8 juni 2008 Optreden Normaal, Espelo dijk Espelo, zondag 8 juni 2008, 17:00 Fietsvierdaagse Sallandse Heu velrug/ Reggeland, Holten e.o., dinsdag 10 juni 2008 - vrijdag 13 juni 2008 Cultureel festival Intashyo y?i Rwanda, Bosch kampstraat 6, zater dag 14 juni 2008, 13:00 - 16:00 Zomerconcert op deel, Dijker- hoek, zaterdag 14 juni 2008, 16:00 Koningsschieten, Aalpolsweg, zaterdag 14 juni 2008, 19:00 Vogelschieten, Bonte Paard, za terdag 21 juni 2008, 20:00 Tuinpad wandelevenement, Camping Ideaal, Schreursweg, za terdag 21 juni 2008 - zondag 22 juni 2008 Triathlon Holten, Holten, vrij dag 27 juni 2008 - zaterdag 28 ju ni 2008 Dijkerhoeks Feest, Dijkerhoek, vrijdag 27 juni 2008 - zondag 29 juni 2008 Met een zeer groot stickie, gaan de Beusebergers feest vieren in Hippie-stijl. foto: sander scheperman De kersverse Schutterskoning wordt eerst om 19.00 uur gehul digd, waarna het feest vrijdag om 19.30 uur verdergaat met de Playbackshow en daarna aan sluitend de Revue. Drive-in show Effe Dimmen van Frank Agterkamp zal zorgen voor de muziek. "De inrichting van de tent is ver nieuwd", weet Harry Ebrecht van buurtvereniging Beuseberg. "Het podium is vernieuwd en wordt nu aan de kopse kant van de tent geplaatst. Normaal staat deze aan de lange kant. Ook de gordijnen zijn geheel nieuw en wordt alles afgewerkt met zwart theaterdoek. Er komt professio nele verlichting en het decor is oprolbaar, zodat dit bijvoorbeeld tijdens de Revue, maidcelijk kan worden verwisseld." Harry is helemaal in z'n nopjes met de vernieuwingen. "Het wordt nu allemaal veel logischer ingericht. Je krijgt meer zicht op het podium en de muntenbar komt nu meteen bij de ingang te staan. Het geheel wordt zo een stuk mooier." Vele Beusebergers zijn al druk bezig met de voorbereidingen van het feest. Zo wordt de stella ge van het podium geschilderd en zijn anderen bezig met het maken van de aankleding en het maken van kleren. "Het decor van de Playbackshow was altijd erg kaal, maar dat wordt nu een stuk beter. Zowel met decor, ver lichting en muziek." De zaterdagmiddag begint om Vrijdag 30 mei: 19.00 uur Ope ning door o.a. voorzitter BV; 19.30 uur Playbackshow met aansluitend prijsuitreiking; 20.45 uur de "Beus- ebarger Revue" Zaterdag 31 mei: 14.00 uur Braderie met o.a. vrijmarkt; 16.00 uur Verloting; 14.00 uur met een braderie/ rommelmarkt. "Deze keer heb ben we voor de kleintjes geen draaimolen, maar wel twee springkussens", zegt Harry. "Eentje voor de kleine en eentje voor de wat grotere kinderen. Zo wordt voorkomen dat de klein tjes en de groten elkaar in de weg springen." Verder is er kratstape- len en ponyrijden. "Op de vrijmarkt kunnen men sen hun hobby laten zien, speel goed verkopen en bijvoorbeeld demonstraties geven", maakt Harry duidelijk. "Het hangt van het weer af of de markt buiten of in de tent wordt gehouden. Het Rad van Avontuur is ge schrapt. Hiervoor in de plaats komt een verloting met mooie prijzen. "Als afsluiting van de middag wordt er een hilarische travestie tenshow voor jong en oud ge houden", lacht hij. "Beuseber gers zelf doen hieraan mee, in al le leeftijdscategorieën. Dit wordt zeker een grote publiekstrekker. Voor dit evenemtent komt er een catwalk in de tent en worden di- 16.30 uur Travestieten Show; 17.00 uur Einde middagprogram ma; 20.00 uur Flower Power op tocht vanaf de Crieze; 20.30 uur Beusebarger "Peace Party" m.m.v. de Sallandse band "The Missing Link" en Effe Dimmen. verse hilarische kledingstukken geshowd onder muzikale bege leiding. Het middagprogramma stopt rond 17.00 uur, maar de tent blijft dan wel open. Ondertussen wordt er dan gewerkt aan het avondprogramma dat geheel in het teken staat van de Flower Po wer. "We beginnen met een op tocht helemaal in Flower Power- stijl uit de jaren zestig en zeven tig. Dit is dan ook het thema van de avond." Vorig jaar is de Beus eberg begonnen met de optocht en dat sloeg toen behoorlijk aan. De route is dit jaar iets verlengd. Er wordt namelijk gestart bij camping De Zuurberg. Van bezoekers wordt deze avond verwacht dat ze ook in hippie-stijl naar het feest komen. De tent wordt helemaal in disco stijl ingericht met zelfs een ro kend stickie van vier meter lang. Harry: "De band Missing Link zal zeker in het begin van de avond veel passende muziek uit de ja ren zestig gaan spelen." Tijdens de pauzes neemt drive-in show Effe Dimmen het over. könt komm'n, vuur de kul- tuurhuuze, vuur betaalbare wonning'n vuur jong en ööld, vuur vertrek van de Enkco en Hoog'nslag van'n Kol, leever vandaage as mann'n, vuur an leg van het nieje sportpark, vuur het mööi maak'n van de kom van Hoolt'n, vuur het bliem'n van de Kalfstermans weire of ne goeie vervanging in het centrum van Hoolt'n, vuur een rouwcentrum bie'n karkhof, vuur het volbouw'n van 'n Kol, nog vuur det hèèl Liez'n vol is e bouwd en goat zó ma vedan. Doar bint ver- scheid'n plann'n vuurbie e kömm'n, ma de leu bekrupp zöö gangswieze het geveul det ter te weinig wördt e doane. Noe vroagt ze bie de gemeen te ne denktank, van leu die't nog nóóit actief bint e wes, um met te dèènk'n oaver Hoolt'n. Zöwwe met zukke leu n'oor- log könn'n winn'n? Ik hööl ut op de roadsleed'n, die't duur ööns e keuz'n bint en der dis- se wekke vuur könt zötg'n, det ter noe is iets gebuurt met wat van die plann'n, diet a joar en dag op de plaanke ligt. Het maakt doarbie niks uut of ik ter op vuur bin of op tèèg'n. Het wördt tied det ter wat edo- ane wördt. Hoolt'n schreeuwt ter umme. Hoolter woe'k ök vuur binne, dartig mei, met mekaa noar't Parkgebouw in Riess'n, effn Stèègeman de haand schudd'n, noe te vöt geet. Wis en waarachtig. De Vèèrkaante Viefkop

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 3