Marti ten Kate bij opening atletiekbaan Masserend water JEANS - CASUAL Let op: aktie geldt alleen bij Unique, Grotestraat 4 in Rijssen A-Star. niosel. Pa» Mall, betaalt tiet duurste artikel onatgepriisa Dinsdag 27 mei 2008 22 MMNMNNM RUSSEN - Marti ten Kate is komende zaterdag te gast bij de officiële opening van de nieuwe atletiekbaan van AV Rijssen. Leon Sanderman, Haddon Voortman, Henny Sloof en Annemarie Troost hebben een aardig programma in elkaar gedraaid waar de bezoekers goed mee uit de voeten moeten kun nen. De ontvangst is om 12.00 uur, waarna de opening om 13.00 uur is. Marti ten Kate, de Twentse hardloopgoeroe bij uitstek, is bereid gevonden de baan officieel in gebruik te nemen. Na de gebruikelijke plichtplegingen en toespraakjes gaan de jeugdleden van AV Rijssen de baan op om een demonstratie te geven over hoe de atletieksport wordt bedreven. Een andere activiteit is de hardloopwed strijd over 2605 meter die om 14.00 uur vertrekt. Een uur later staat een meer kamp op het programma die bestaat uit een viertal onderdelen, te weten ver springen, speer/bal werpen, kogelsto ten en 400 meter hardlopen. De belang stelling voor beide wedstrijden is zo groot dat gisteren al op de site van de club werd gemeld dat opgave niet meer mogelijk is. "Er is ontzettend veel ani mo", zegt Erik Swabedissen, de pr-man van AV Rijssen. Hij is nog bezig met het binnenhalen van nog een prominent voor de opening, naast Marti ten Kate. Na de meerkamp vindt om 17.00 uur de prijsuitreiking plaats, terwijl het eerste vlees van de barbecue om 18.00 uur het vuur opgaat. Met de opening van de nieuwe baan die bestaat uit zes lanen, gaat een lang ge koesterde wens van AV Rijssen in ver vulling. "Door het realiseren van deze baan kan de atletieksport in Rijssen- Holten naar een hoger niveau worden getild", zegt Swabedissen. "Er ging heel wat water door de Regge voordat deze wens in vervulling ging, echter het re sultaat mag er zijn. Daarom houden we ook een middag vol activiteiten voor ie dereen om kennis te maken met deze sport", aldus Swabedissen. De nieuwe baan werd eind november in gebruik genomen. Sindsdien zit het ledenaantal mooi in de lift, weet Swabedissen. "De nieuwe baan heeft behoorlijk wat aan trekkingskracht. Het aantal leden groeit en we zijn druk bezig dat te stroomlij nen. Het zijn niet alleen jeugdleden die erbij komen. De groei is met name in de breedte. Dat willen we ook graag. Het is niet meer alleen hardlopen, maar ook nordic walking en wandelen." Onder de douche kan steeds meer genoten worden van luxe in de zin van 'pure verwennerij'. Denk daarbij bijvoorbeeld eens aan een lekkere massage, zodat daarvoor afhankelijk te zijn van ie mand anders. Een massage, gewoon onder de douche. Een massagedouche is niet alleen uitgerust met een hoofdstraal, maar ook met een nekstraal en zogenoemde zijjets. Door de rote rende en pulserende waterstralen worden de spieren losgemaakt. Bovendien stoomt alle stress door het doucheputje weg. Meer informatie is te vinden op www.woonboulevard-online.ni. verbouwings

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 22