Wereldtijdpad krijgt markant gezicht Sp Je kind heeft examen M Hoe ga-jij (taarmee om? Lekker w Plan een Leuke links Wand- of Vloertegels? TegélSenter Al Enter! i'/ s Hét vrouwenmagazine! li -"w» 1MB! Kwaliteit voor een Gunstige Prijs Wie wand- of vloertegels zoekt, kan niet om TegelSenter Al heen. Een compleet aanbod van praktisch alle kwaliteits fabrikanten wordt over zichtelijk en aantrekkelijk gepresenteerd. Dinsdag 20 mei 2008 RUSSEN/ HOLTEN - De voor- oereidingen van de inrichting /an het Wereldtijdpad - 's we relds grootste tijdlijn - zijn in volle gang. Op het grondgebied van de gemeente Rijssen-Hol- ten is al 9 van de 50 kilometer wandelroute uitgezet. Ook is er een prototype van de jaarpaal 'emaakt met bijbehorend jaar- alschildje en draaibare infor- natiekubus. Voor de levering van de meer dan 2000 jaarpalen is vorige week een openbare aanbestedingsprocedure in gang gezet. Eind juni wordt be kend welk gespecialiseerd be drijf de palen gaat plaatsen. Het is de bedoeling dat al in oktober van dit jaar een deel van het We reldtijdpad officieel in gebruik wordt genomen. Verder is er een logo ontworpen door Martijn van den Hengel, grafisch ontwerper uit Rijssen. Daarmee heeft het Wereldtijd- pad een fris en markant 'ge zicht' gekregen, stelt Floor Looy, de bedenker van het Wereld- tijdpad. Ook andere bewoners van Rijssen-Holten zullen in de komende maanden hun steen tje bijdragen aan de realisatie van het Wereldtijdpad. Zo zijn Oudheidskamer Hoolt'n en het Rijssens Museum gevraagd me morabele feiten aan te dragen uit de geschiedenis van beide plaatsen. De scholengemeen schappen in de gemeente zijn benaderd om na te gaan of en zo ja hoe het Wereldtijdpad in het onderwijs een rol kan spe len. Looy: "En samen met de VW wordt bekeken hoe de plaatselijke ondernemers kun nen profiteren van de nieuwe attractie." Skuzzie. Veel leerlingen van de middelbare school beginnen deze week met hun examens. Misschien jouw zoon of dochter ook wel. Een voor velen stressvolle periode, waarin een hoop van hen gevraagd wordt. Hoe kun je als ouder je kind nu het beste supporten? Natuurlijk wil je dat hij of zij slaagt, maar leg de druk niet te hoog. Een kind heeft het meeste aan jouw steun wanneer je laat merken dat je betrokken bent en er vertrouwen in hebt dat het allemaal wel zal gaan lukken. Daarnaast is het belangrijk een rustige situatie te creëren, zodat je kind zich goed kan voorbereiden. Meer tips? www.skuzzie.nl/relatie-en-gezin. Zodra het lekker weer wordt heeft iedereen zin om erop uit te gaan. Daarom is het een leuk idee om een picknick te organi seren! Romantisch met z'n tweetjes, met het hele gezin of met een groep vrienden of vriendinnen. Zoek een park, bos of een strand uit en neem een gevulde picknickmand mee. Het heeft weliswaar enige voorbereiding nodig, maar je kunt het zo uitgebreid maken als je zelf wilt. Vul de mand thuis met drinken en eten dat vers blijft. Brood is ideaal om mee te atari ZITJES OP KINDERFORMAAT Bij Kidszits verkopen ze banken, fau teuils en hoekers, speciaal ontworpen voor de kleintjes. Zodat ze niet meer de bank op hoeven te klauteren, maar hun eigen koninklijke troon kunnen be zetten. Verkrijgbaar in diverse maten, kleuren, prints en eventueel ook een opdruk met tekst, www.kidszits.nl nemen en ais je het op locatie smeert blijft het het lekkerst. En als je zelf helemaal geen zin en tijd hebt om het te regelen zijn er diverse cateraars die het voor jou doen! Skuzzie heeft deze week diverse tips verzameld om jouw picknick tot een suc ces te maken. Lees verder op www.skuzzie.nl/lifestyle. TAS VOOR IN JE TAS Sta je met een rood hoofd bij de kassa, omdat je portemonnee onvindbaar lijkt te zijn in je handtas? Breekt je spon taan het zweet uit omdat je denkt dat je je sleutel bent verloren? De oplos sing: Bag In Bag! Een tasje met diver se vakjes waarin jij alles geordend kunt k bewaren. Andere tas? Geen probleem, dit tasje verhuist gewoon mee. www.mybtb.nl TOETJESFREAK? Sla het voor- en hoofdgerecht maar over, want in dit restaurant hebben ze alleen maar toetjes! Je kunt er terecht voor een enkel dessert of volledig menu. Het restaurant doet zijn naam -Sucre- eer aan, mét allerlei heerlijkhe den, van hartig tot zoet. Sluit af met een spetterende cocktail! www.sucrerestaurant.nl Enorme niesbuien, een loop neus en rode. jeukende en tra nende ogen: dat klinkt als hooi koorts. Mensen met hooikoorts zijn allergisch voor de stuif- meelkorrels (pollen) van gras en bomen. Vervelend, vooral als je met het lekkere weer veel buiten wilt zijn. Meer informa tie over hooikoorts, de ver schijnselen en de behandeling vind je deze week op Skuzzie: www.skuzzie.nl/bodv-en-mind. Floor Looy, bedenker van het Wereldtijdpad, laat het eerste paaltje zien. FOTO: HARRY BROEZE Enter - Vonderweg 28 Telefoon (0547) 382772 (Zichllocatie vanaf Al). Vanaf Alafslag 28, richting Enter, Ind.terrein "VONDER". PONDERDAGAVOND KOOPAVOND.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 17