NU OF NOOIT AKTIE Handelsonderneming de Ketiene nd operator gazijn medewerker (m/v) ESUfcluctiemedewerker Fordassistance Gold bij Dries Willems Clinics moutainbiken Terras knikarmscherm incl. slinger rechts, RVS montageset, 7 actie streepdoek kleuren BR x uitval 300x250 350x250 400x250 450x250 500x250 550x250 blank alu €425.- €475.- 525.- 550.- 575.- 600.- Rolluiken/Screens/1 5% korting Gratis opmeten en bezorgen Tel. 06-30 60 55 23 email: h.tewierik@home.nl acties geldig t/m 31-5-2008 Eurol B.V. gevestigd te Nijverdal is een modern bedrijf waar hoogwaardige smeermiddelen en winterproducten worden geproduceerd. Eurol® producten worden in Nederland, Europa en buiten Europa verkocht. Eurol B.V. is ISO-9001 gecertificeerd. Vanwege de snelle groei zijn wij op zoek naar: (m/v) Voor onze mengafdeling zoeken wij een enthousiaste en nauwkeurige mengoperator. Je bent verantwoordelijk voor de juiste vervaardiging van de producten die moeten voldoen aan de strenge eisen van internationale normen. De producten worden via een geautomatiseerd proces geproduceerd in mengketels. Als aanvulling op ons magazijnteam zoeken wij een gemotiveerde medewerker met logistieke kwaliteiten. De werkzaamheden bestaan uit het voorbereiden, groeperen van klantorders, mutaties fn het computersysteem, locatie beheer en het beladen van vrachtwagens. (m/v) www.eurol.com j.pfeiffer@eurol.com Ter versterking van onze productie afdeling zoeken wij gemotiveerde medewerkers met verantwoordelijkheids gevoel. De werkzaamheden bestaan uit het bedienen, controleren van de productielijnen en het zelfstandig verhelpen van kleine storingen. Voor alle drie posities bieden wij een aantrekkelijke werkomgeving, een enthousiast team van medewerkers en schone werkomgeving. Een 38-urige werkweek, prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden en arbeidsomstandigheden. Op bovenstaande functies kunt u schriftelijk of mondelinge reageren. Eurol B.V. t.a.v.de heer J.H.F. Pfeiffer, tel 0548-615165 Postbus 135,7440 AC Nijverdal Dinsdag 20 mei 2008 16 HOLTEN - Autobedrijf Dries Willems uit Holten biedt haar klanten met het vernieuwde FordAssistan- ce programma extra zeker heid voor ongestoorde mo biliteit. FordAssistance voorziet in effectieve hulp wanneer klanten van Auto bedrijf Dries Willems on derweg onverhoopt pech krijgen. Direct, in heel Eu ropa en zelfs daarbuiten, gedurende zeven dagen per week, 24 uur per dag. Vanaf heden breidt Auto bedrijf Dries Willems deze mobiliteitsservice nu nog verder uit met FordAssi stance Gold. "Met deze aanvulling op onze be staande dienstverlening willen wij de loyaliteit van onze klanten graag extra belonen," aldus de heer Be renschot van Autobedrijf Dries Willems. Bij de aan koop van een nieuwe Ford ontvangen klanten van Au tobedrijf Dries Willems uit Holten automatisch de FordAssistance mobiliteits service, die twee jaar lang geldig is. Deze mobiliteits service is al zeer uitgebreid. Een lekke band, een gebar sten voorruit, een aanrij ding of motorpech? Thuis voor de deur, langs de snel weg en zelfs over de grens? Het kan elke automobilist overkomen, maar bij Ford treedt dan direct de daad werkelijke ondersteuning in werking na het bellen van het - gratis - service nummer 0800 - 767 36 73 (0800-SOS FORD), of van uit het buitenland +31-70 314 51 69. De hulp van FordAssistance is dan altijd in de buurt. "In de meeste gevallen kan de gestrande auto ter plekke worden ge repareerd," aldus de heet Berenschot. "Mocht dat niet mogelijk blijken, dan wordt de auto kosteloos naar een Ford-dealer in de buurt gebracht. Tevens worden dan, indien nodig de kosten van vervangend vervoer gedurende twee dagen of eventuele hotel kosten vergoed." Met Ford Assistance Gold gaat Auto bedrijf Dries Willems nu nog een stap verder. Want wanneer Ford-rijders uit Holten hun Ford na de eer ste twee jaar, zoals in de meeste gevallen, in onder houd houden bij Autobe drijf Dries Willems, dan verlengd deze de FordAssi stance bij iedere officiële Ford onderhoudsbeurt gratis tot de volgende on derhoudsbeurt. Die dek kingsperiode kan zelfs op lopen tot maximaal negen jaar (dus in totaal 96 maan den of250.000 kilometer)! Nogmaals de heer Beren schot: "Naast de verlen gingsmogelijkheden is FordAssistance nu ook uit gebreid met twee nieuwe, belangrijke voorzieningen. Want vanaf heden vallen ook de caravan of bagage aanhangwagen van onze klanten onder de dekking van FordAssistance Gold! Bovendien geldt de service onverminderd wanneer de partner, familielid, kennis of vriend gebruikmaakt van de auto en onderweg strandt." HOLTEN/ RIJSSEN - Sportiviteit koppelen aan natuurbeleving, daar draait het om bij moun- tainbiken. Mountainbiken blijkt voor veel mensen al een zeer geliefde sport of hobby maar veel beoefenaars kunnen op technisch ge bied nog wel wat bijleren. Daarom organiseert Sing letracks mountainbiking (onderdeel van de Neder landse Toer Fiets Unie) voor een ieder die (beter) wil leren mountainbiken een aantal mountainbike- clinics in Twente en de Achterhoek. Onder begeleiding van een gediplomeerd instruc teur worden je de basis principes van het moun tainbiken bijgebracht en verbeter je door middel van leuke trainingsvor- men je rijvaardigheid. Ook wordt de gedragsco de MTB onder de aart- dacht gebracht zodat mountainbikers op een verantwoorde manier le ren omgaan met de natuur en rekening houden met andere recreanten. Men sen met geen of weinig er varing hoeven zich geen zorgen te maken over hun conditieniveau. Tijdens een startersclinic staat het aanleren van de juiste rij- techniek centraal en niet zozeer het rijden van lange afstanden. Een starters cli nic duurt ongeveer 2 uur. Naast clinics voor starters organiseren ze ook clinics voor gevorderden. Tijdens deze clinics nemen onze instructeurs jouw techni sche rijvaardigheid onder de loep om deze vervol gens aan te scherpen. Van je fiets afstappen tijdens een technische klim of bij obstakels is er dan niet meer bij. Ook thema's als rem-, schakel-, kijk-, daal- en bochtentechniek ko men aan de orde waardoor je deze vaardigheden ook bij een hogere snelheid goed en veilig kunt uitvoe ren. Daarnaast kan de ech te liefhebber ook deelne men aan het voorberei dingstraject op de Mergel Heuvelland 2 daagse (MH2D) in Limburg, éen van de leukste mountain- biketochten van het jaar. De clinics worden in juni. september en oktober op een drietal locaties geor ganiseerd: 7 juni, Lochemse Berg- starters 21 juni, Lemelerbergge- vorderden in combinatie met MH2D 27 september, Holterberg- starters 25 oktober, Lochemse Berggevorderden Deelname aan een clinic kost 15 euro. Singletracks mountainbiking en NTFl' leden betalen slechts 10 euro. Ga voor een uitge breide beschrijving van de clinics en inschrijving naar www.singletracks.nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 16