ijining Logistiek lExport medewerker Export manager (m/v) Woonondersteuners Happy Women Zomerbij Happy Women: vrouwelijk, trendy en super verleidelijk! Dinsdag 20 mei 2008 15 Powered by O JobTrack.nl Binnen de Schoolstraat 6 te Holten wonen 7 cliënten met een matig verstandelijke beperking, daarnaast heeft 1 cliënt ook een auditieve beperking. De cliënten zijn tussen de 20 en 45 jaar. Er is sprake van een redelijke mate van zelfstandigheid. Het accent van de ondersteuning ligt vooral op begeleiding. Enkele cliënten hebben enige hulp nodig bij de verzorging. Wij zijn voor deze woongroep op zoek naar een enthousiaste collega's 18 uur (50%) en 14,4 uur (40%) per week FUNCTIE-INHOUD: je ondersteunt cliënten in diverse activiteiten, afgestemd op het individuele ondersteuningsplan; je ondersteuning is gericht op het bevorderen en/of handhaven van de zelfredzaamheid van de cliënten; je levert een bijdrage aan de zorginhoudelijke en organisatorische ontwikkelingen binnen het team FUNCTIE-EISEN: je hebt een afgeronde opleiding in de gezondheidszorg op minimaal kwalificatieniveau 3; relevante werkervaring is een pré; je kunt goed methodisch werken, op basis van een ondersteuningsplan; bekendheid met gebarentaal is een pré; je werkt vanuit een support houding; je bent stressbestendig en beschikt over goede sociale- en communicatieve eigenschappen. ARBEIDSVOORWAARDEN De aanstellingen zijn voor onbepaalde tijd. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg - inschaling in FWG 35. INFORMATIE Voor nadere informatie over deze functies kun je contact opnemen met Ferry Timmerman, manager tel. 06-20269071. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 10 juni a.s. ENTHOUSIAST? REAGEER DAN SNEL Je gemotiveerde sollicitatiebrief CV dient uiterlijk vóór 5 juni a.s. bij ons binnen te zijn. Stuur deze onder vermelding van vacaturenummer S08-043 naar Zozijn, tav Marijke Stelder, p&o-medewerker, Kemphaan 25, 8103 GP Raalte of per mail m.stelder@zoziin.nl dé Speciaalzaak in mode vanaf maat 42 www.happywomen.nl Grotestraat 7a 7461 KE Rijssen T 0548 512 404 info@happywomen.nl Eurol B.V. gevestigd te Nijverdal is een modern bedrijf waar hoogwaardige smeermiddelen en winterproducten worden geproduceerd. Eurol® producten worden in Nederland, Europa en buiten Europa verkocht. Eurol B.V. is ISO-9001 gecertificeerd. Vanwege de snelle groei zijn wij op zoek naar een medewerker voor de afdeling; Eurol B.V. gevestigd te Nijverdal is een modern bedrijf waar hoogwaardige smeermiddelen en winterproducten worden geproduceerd. Eurol® producten worden in Nederland, Europa en buiten Europa verkocht. Eurol B.V. is ISO-9001 gecertificeerd. Vanwege de snelle groei zoeken wij, voor spoedige indiensttreding een: Profiel www.eurol.com jpfeiffer@eurol.com Streef jij naar 'de zekerheid van topkwaliteit', dan is deze veelzijdige functie op jouw lijf geschreven. Als medewerker Planning Logistiek functioneer je als een spin in het web. Je organiseert, beheert en analyseert de informatiestromen rondom de inkoop en planning. De afdeling stelt middels het Navision ERP-systeem een materiaal- en capaciteitsplanning op. Op basis hiervan en in samenspraak met de verkoop afdeling, geef je levertijden af. Klant- en servicegerichtheid spelen hierbij een belangrijke rol. Wij zoeken een collega, die resultaatgericht, initiatiefrijk en enthousiast is! Een sterke persoonlijkheid met een afgeronde opleiding op hbo-niveau, bij voorkeur in de richting logistiek of bedrijfskunde. Je bent bekend met ERP-systemen en hebt ervaring met plannen en organiseren. Naast een positieve instelling en goede communicatieve vaardigheden heb je een goed cijfermatig inzicht en ben je analytisch zeer sterk. Behalve enige ervaring in bovengenoemde werkzaamheden verwachten we, gezien de internationale werkomgevingen en de commerciële aspecten van deze functie, dat je de Nederlandse en Engelse taal beheerst. Wij bieden een werkweek van 38 uur in een dynamisch team van medewerkers. Je krijgt de mogelijkheid je te ontwikkelen in een aantrekkelijke werkomgeving en bieden naast een prima salariëring een goed secundair arbeidsvoorwaardenpakket. Op bovenstaande functie kunt u schriftelijk reageren. Eurol B.V. t.a.v.de heer J.H.F. Pfeiffer, tel 0548-615165 Postbus 135,7440 AC Nijverdal Als commerciële, markt- en klantgerichte verkoper onderhoud je contact met bestaande en potentiële importeurs. Je verwerkt orders en bewaakt de levertijden en condities. Middels ERP en MS Office zorg je voor een efficiënte behandeling van de orderportefeuille. Je biedt producttechnische ondersteuning aan het wereldwijde verkoopnetwerk. Je verzorgt communicatie met externe relaties als transporteurs, Kamer van Koophandel, douane en banken ten behoeve van de logistieke en financiële afhandeling. Wij zoeken een mbo/hbo geschoolde medewerker. Je bent een nauwkeurige organisator, gecombineerd met sterke commerciële bekwaamheden. Hiervoor beschik je over goede communicatieve vaardigheden en beheers je Engels en Duits in woord en geschrift. Naast bovenstaande kerntaken ben je verantwoordelijk voor het ondersteunen, begeleiden en trainen van bestaande importeurs. Het actief prospecteren van de markt op zoek naar nieuw potentieel is een essentieel onderdeel van deze boeiende functie. Je hebt hbo werk- en denkniveau. We zoeken een ambitieuze, dynamische en initiatiefrijke verkoper en vragen de bereidheid om te reizen. Werkervaring in een professionele B-to-B markt is een pré. Je bent in staat om op diverse commerciële niveaus te communiceren en hebt een resultaatgerichte, stressbestendige en een gedreven werkinstelling. Wij bieden twee uitdagende full-time jobs, waarin u uw talenten kunt ontplooien. Binnen een team van prettige collega's heb je de kans om mee te groeien in een gezond bedrijf. Je mag rekenen op een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Op bovenstaande functies kunt u schriftelijk reageren. Eurol B.V. t.a.v. de heer J.H.F. Pfeiffer, tel 0548-615165 Postbus 135,7440 AC Nijverdal www.eurol.com j.pfeiffer@eurol.com

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 15