Werkzaamheden aan spoorbaan €1 Twentse Uitvaartinformatiedag op zaterdag 17 mei a.s. in het Crematorium te Usselo Crematoria Twente n Bos Pioenrozen 4»^ 12 perkplanten 95 voor mmu» Dubbel bloemig Vlijtig Liesje in grote pot Geen €1 -95 maar Hoveniersbedrijf v. RIJSSEN/ HOLTEN - Struk- ton Railinfra zal in opdracht van ProRail van zaterdag 17 mei tot en met 8 juni werk zaamheden verrichten aan het spoor. Hiervoor worden onder meer werktreinen, railkranen en werkverlichting gebruikt. Hierdoor zou overlast kun nen ontstaan. In verband met de werk zaamheden wordt de over weg Dannenberg in Rijssen tijdelijk afgesloten voor het wegverkeer. Daarnaast zul len treinreizigers tussen Deventer en Almelo vooral op zaterdag 30 en zondag 31 mei overlast ondervinden. Er wordt onderhoud uitge voerd aan het spoor, de bo venleiding, seinen en wissels. Door het regelmatig inspec teren en tijdig vervangen van onderdelen plus het herstel len van technische storingen, blijft het spoor in goede con ditie en de veiligheid gewaar borgd. Daarnaast is een ver nieuwde spoorbaan op be tonnen dwarsliggers onder houdsarmer, stiller voor de omgeving en comfortabeler voor treinreizigers. Spoorwerkzaamheden ge beuren vaak 's nachts, omdat er dan geen reizigerstreinen zijn. Alle aanbiedingen zijn geldig van 15 t/m 21 mei Zolang de voorraad strekt Potkamp 2, 7475 TR Markelo www.hoveniersbedrijf-bloemendal.nl Aanleg/Onderhoud - Snijbloemenstal Tuincentrum - Tuinarchitectuur - Modeltuinen Open. ma. t/m vr. 8.00 - 18.00 do.koopavond tot 20.00 za. 8.00 - 17.00 i Tel.0547-361 412 Fax 0547-364 310 A Op deze dag zullen veel instellingen aanwezig zijn om u kennis te laten maken met de vele facetten die bij een uitvaart horen. Vanuit de Vereniging van Uitvaartorganisaties in Oost Nederland, van Crematoria Twente en van de vele instellingen zijn vakkundige medewerkers aanwezig die u informatie kunnen verstrekken. Informatie kan verkregen worden over: Uitvaartsprekers De Leendert Vrielstichting Notariële aangelegenheden De Uitvaart informatiehulplijn De afdeling Burgerzaken van de gemeente Rouwarrangementen gemaakt door een bloemist en leerlingen van het AOC Beschilderde kisten en Diverse soorten kisten Rouwfotografie Boeken over overlijden en uitvaart Mogelijkheden t.a.v. rouwadvertenties Glassierwerk Orgaandonatie Boeken over de uitvaartplechtigheid Vingerafdrukken Live muziek tijdens een uitvaart Rouwbegeleidingspakketten voor kinderen Hindoestaanse riten Er is informatie te verkrijgen over de diverse mogelijkheden t.a.v. de asbestemming zoals al lerlei soorten urnen, glasrelieken, urnengraven, medaillons e.d. In het gebouw is een route die u leidt door bijna alle ruimtes in het gebouw. Daar kunt u informatie krijgen over alles wat u weten wilt over een crema tie, maar ook over de diverse soorten mogelijkhe den met betrekking tot de horecafaciliteiten. U kunt ook de verbouwde sfeervolle kleine aula bezichtigen met de unieke opstelling van de baar en de bij de aula behorende koffiekamer. Deze is geheel in huiselijke sfeer ingericht. Buiten op het terrein is een motor met zijspan, speciaal ingericht voor het vervoer van een kist, aanwezig. In de loop van de dag worden de gedachtenroute en de urnenvijver officieel geopend. Verder zal de vlinderboom op het kinderstrooiveld de Vlindertuin worden onthuld. De gedachtenroute: Over het hele terrein staan op bordjes teksten. Sommigen als gedicht, anderen als gedachte. Crematoria Twente hoopt dat u iets aan deze gedichten en gedachten kunt hebben, bijvoorbeeld bij de verwerking van het verlies van een dierbare. Of zo maar om uw gedachten eens de vrije ruimte te geven. De urnenvijver: De urnen in deze vijver zijn gemaakt door de beel dend kunstenares Petra Groen. De urnen hebben de vorm van een plant en drijven op het water. Op het blad van de plant kan een plaatje met de naam van de overledene worden bevestigd. De vlinderboom: Deze boom staat bij het strooiveld en is speciaal voor kinderen. Op de vlinders kan de naam van het overleden kind worden gegraveerd. Het kan ook een gedachtenisvlinder zijn. Zo maar om een kind te gedenken. Openingstijden: van 10.00 uur tot 16.00 uur. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer M. de Lange van het crematorium te Us selo, telefoonnummer 053-4281725 en bij de heer P. Swier van de Vereniging van Uitvaartorganisaties in Oost Nederland, telefoon nummer 053-4312389.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 16