itslagen concoursen onyclub Bergruitertjes Holtens Nieuwsblad 9 Echtpaar Aaltink viert 60-jarig huwelijk lomino s Kortnieuws Sportagenda W Holten Onthulling informatiebord Molendag 4 mei Doedelzakband uit Canada in tuin Diessenplas lazmg Gezellig kabouterfeest bij kinderboerderij Dondertman jtttatt Dinsdag 6 mei 2008 Verlies voor W Holten keer aan en forceerde zo een vrije trap op de rand zestien. De eigengereide Koetsier vond het niet nodig een muur te poste ren, tot verbazing van zelfs de arbiter, en was dus kansloop op de poeier van de captain van Dalfsen. In de dying-seconds van de par tij werd het nog triester voor Holten, want in de laatste mi nuut van de officiële speeltijd mocht een speler van Dalfsen zomaar vrij de bal in de verre hoek leggen zonder dat iemand ingreep. Heel Dalfsen kwam het veld op van vreugde, maar die stemming zou tien minuten la ter omslaan in mineur. De uit slagen van de andere velden kwamen namelijk door en daar door wist Holten dat het de pe riode sowieso niet had gewon nen ongeacht het resultaat. Dalfsen kreeg te horen dat zij ondanks de ontsnapping in de slotfase volgend jaar de vijfde klasse in mogen. Zaterdag 10 mei Holten B2D - BWO B3 13.00 Holten E4 - Rohda R.E9 10.00 Holten E5 - Haarle E3 09.00 De Zweef F3 - Holten F4 11.00 DIJKERHOEK - Het nieuwe inf obord bij de Diekerhookse Möl- le de Hegeman in Dijkerhoek zal zaterdag 10 mei feestelijk in gebruik worden genomen. De ze handeling zal worden ver richt door Prins Suvee van de carnavalsvereniging de Fienp- reuvers uit Holten. Het officiële gedeelte zal rond 14.00 uur plaats hebben. Het bord zal worden gebruikt om informatie te geven over het buurtschap, haar verenigingen, belangrijke gemeenteberichten en allerlei evenementen in de regio. Mede door een grote fi nanciële bijdrage van de Carna valsvereniging, bijeengebracht door de 'raad-de-prins'-actie, is de langgekoesterde wens reali seerbaar geworden. De produc tie en plaatsing van het bord is door de vrijwilligers van de mo len zelf ter hand genomen. DIJKERHOEK - De Nationale Molen- en Gemalendag wordt zaterdag 10 mei gehouden. Dat betekent dat de Dijkerhoekse molen van dinsdag tot en met zaterdag dagelijks de deuren open zet van 10.00 tot 16.00 uur. Men kan dan de molen bezich tigen en een rondleiding krijgen van de molenaar of een vrijwilli ger. Maar ook voor een korte stop tijdens een wandel-, fiets- of au totochtje is de molen een ideaal punt. Even genieten van een kopje koffie of een ijsje in de schaduw van de molen. Vanaf dit jaar is de molen ook opgeno men in het netwerk van rust- allnnd insen, J! JERVOLG VOORPAGINA HOLTEN - Het parcours waarin )r je dvd-hoezen worden opgezet loemt Schöppers 'simpel', rij 'Dat moet omdat er een officië- e notaris bij is. De notaris moet le hoesjes op een makkelijke banier kunnen tellen. Hij naakt een proces-verbaal op en M lat wordt dan naar Londen ge tuurd, voor het Guiness Book if Records." )e kaarten voor het evenement ;osten 4 euro en zijn verkrijg- laar bij de VW Holten en via de ■ebsite www.dominorecord- iolten.nl. let programma begint om 19.30 uur. Naast optredens van lie slagwerkgroepen Advendo - uit Nijverdal en Excelsior uit engelo treedt zangeres Eva oefman op en pianist Bas akkert. Ook zijn er voorstellin- ;en van de dames dansgroep 'Dazzled, de volksdansgroep BPV en doedelzakspeler Tjitte le Wolff. De recordpoging be nt om 21.00 uur. Schöppers ieeft burgemeester Koelewijn jerzocht de eerste hoes om te jooien. 'Of het gaat lukken om een ieuw record te vestigen? Dat loet haast wel. Het moet wel ieel raar lopen als het niet kt." HOLTEN - De laatste wedstrijd van het seizoen in en tegen de gradatiekandidaat Dalfsen is verloren door W Holten. Lange tijd leek het erop dat Holten aan het langste eind zou trek ken, maar een doldrieste slotfa se gooide roet in het eten. Even leek Holten daarmee ook nog een periodetitel te hebben ver speeld, maar doordat ZAC wist te winnen van kampioenskan didaat Dieze pakte die ploeg de derde periode. Holten begon slap aan het duel en leek meer te genieten van de felle zon op de hersenpan. On danks dat waren er toch enkele fraaie aanvallen waarbij vooral over de linkerkant werd ge speeld. Aan de rechterkant was ook Freek Knapen een paar keer zijn tegenstander te snel af maar zag hoe zijn eindpass dan net niet goed aankwam. Verde digend liet Holten in de ope ningsfase soms een steekje val len, maar Dalfsen wist hier niet van te profiteren. De allergrootste kans was er voor Mark Nijland en Daan Wissink. Wissink schoot van dichtbij vrij voor de keeper op het lichaam van de sluitpost, maar bediende in de rebound nog wel Nijland met een hakje. Nijland schoot van dichtbij over de verkeerde kant van de dwarsligger. Met 0-0 aan de thee en een wissel na de thee. Bakker ruimde het veld voor maatje Stam. Het leek even een gouden wissel te zijn, want bin nen een minuut had Stam de bal al in het netje liggen. Een goede actie van rechtsbuiten Knapen werd succesvol afge rond van dichtbij. Hierna was Holten korte tijd oppermachtig, maar de steeds feller wordende wind ging een steeds grotere rol spelen. Holten vergat namelijk te voet ballen en daardoor moest Koet sier vaak de lange bal hanteren. Maar zijn trappen bleven han gen en werden bijkans terugge blazen richting zijn zestienme ter. Dalfsen sloot zich aan bij de wind door ook feller voor de dag te komen en zo werd het toch weer gevaarlijk voor het doel van Koetsier. Een ongevaarlijk moment zorgde voor de gelijk maker. Een slap schot hobbelde het doelgebied in, maar Koet sier verkeek zich op de bal die toch een verraderlijke stuit had. Holten leek wakker geschud en ging zelf weer in de aanval, in de 83e minuut leverde dit weder om een voorsprong op. Aan voerder Knapen bediende zijn jongere broer met een lange bal van achteruit en die bleef koel door met links de bal achter de uitgekomen doelman te schui ven. Dalfsen, dat vocht voor zijn allerlaatste kans, zette nog één [10LTEN - Het koor Amazing jïas vertegenwoordigd op de Imidsbelt tijdens de viering van Koninginnedag. pot publiek kon meedoen aan en verloting om zo de kas van let koor te spekken. Tevens Kerd een beroep gedaan op [ongel tenoren om lid te wor pen van Amazing. be volgende winnaars, allen uit polten, kwamen uit de derde prijs Fam.Ool- Kenemanstraat 13; prijs Fam. Wibbeling, Joost 7; eerste prijs Fam. Waardenborchstraat HOLTEN - De doedelzakband Essex and Kent legion Pipeband uit Canada deed afgelopen zondagmiddag de tuin van Diessenplas aan. In het kader van dodenherdenking deed de band enkele plaatsen in Nederland aan. Velen genoten van de muziek in de tuin en van het zonnige weer. i oio: johan bolink TEN - Ponyclub De Berg- hield afgelopen don- H Hemelvaartsdag, een ocours in Holten. Hier wisten iele leden prijzen te behalen, behaalde Aniek Wolfkamp iet Simbad een vierde prijs in Ie dressuur klasse B categorie zij kreeg 189 punten van de try. Britt Barvelink behaalde ®et Desperado een tweede 'rijs in het klassieke springpar- [lurs klasse B categorie E. Myrt- Barvelink werd eerste met Sghtmare in het progressieve pringparcours klasse L catego- e E. Afgelopen zaterdag zijn de lubkampioenschappen van Pc 'e Bergruitertjes verreden. An- da van Lies wist met haar pony fflg Kadanz dresuurkampioen worden. Ook in het springen jleek deze combinatie de beste firdoor ze ook de titel spring- ipioen behaalde. Aangezien de beste was over deze twee HOLTEN - De heer en mevrouw Aaltink aan de Oude Diepen- veenseweg 17 in Holten vieren dinsdag 13 mei hun 60-jarig hu welijk. Wethouder W. Stegeman zal het jubilerende paar bezoe ken om hen te feliciteren bij hen thuis Het echtpaar kreeg twee doch ters. Er kwamen vier kleinkin deren en een achterkleinkind. De gezondheid van het echt paar is goed. Zij wonen nog steeds op de boerderij die al eeuwenlang in de familie is. Be halve op de boerderij heeft meneer ook 18 jaar lang in twee ploegen bij de firma Ter Horst gewerkt en wel met veel plezier. Een grote liefhebberij voor meneer is het houden van zijn bijen. Ponyclub De Bergruitertjes hield vorige week donderdag het Hemelvaartsconcours. i-'oto: johan bolink clubkampioen van Pc De berg ruitertjes. Als beste aanstor mend talent is gekozen Romy Stam. Tevens was er een even- tingwedstrijd in Castenray haalde met Desperado een vier de prijs in de klasse B. Myrthe Barvelink werd met Nightmare derde in de klasse L en Beau Barvelink behaalde met Xarola wel geldt de normale entree prijs. Gratis parkeergelegenheid is ruimschoots aanwezig. De drie voorstellingen, om 14.00, 15.00 en 16. 00 uur gaan over verschillende onderwer pen. Zo krijgen de kabouters natuur lijk te maken met het voorjaar, een stoelendans en is er tenslot te kabouterfeest op de kinder- ESPELO - Kinderboerderij Don dertman maakt zich op voor de inmiddels bij velen bekende ka bouters Appie, Eppie, Okkie en Ukkie. Het ludieke viertal ver zorgt op Tweede Pinksterdag, maandag 12 mei, in een toepas selijk decor een als vanouds oergezellige middag met dolko mische avonturen. De voorstel lingen worden kostenloos aan-

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 9