Holtens Nieuwsblad Onderscheiding voor OCH-voorzitter Stukker Holtens Nieuwsblad 5 Standhouders gezocht bij Graanmaaiersdag CliniClowns bij NBvP Holten nschrijving utocross Jitslagen lergruitertjes Grote opbrengst Country Fair De Panne Blauw Wit hoopt volgend seizoen onder leiding van Frans Zelle in derde klasse te komen Wereldwinkel zoekt versterking Boerenmarkt Jinsdag 6 mei 2008 Grootste zege Blauw Wit 10LTEN - Blauw Wit '66 moest roor de laatste wedstrijd van het eizoen nog op bezoek bij rode antaarndrager SC Klarenbeek. n een wedstrijd waar niets neer op het spel stond, boekten ie Holtenaren de grootste zege an dit seizoen (1-7) op een te genstander die na de winterstop Js gevolg van een aantal lang- lurige blessures nauwelijks neer in staat was om een elftal ip de been te brengen. In deze redstrijd werd het elftal com- ileet gemaakt door enkele A-ju- ioren. De Holtenaren gingen agressief an start en de Klarenbeek- doelman moest in de eerste mi nuten al enkele goede reddin gen verrichten op vrije trappen van Gerwin Schalk en Marco van Dijk. Het spel werd echter steeds slordiger en de Klaren- beek-defensie kon gemakkelijk overeind blijven. Na een half uur nam de thuisclub zelfs ver rassend de leiding. Doelman William Kolkman trapte als ge volg van het nogal hobbelige veld over de bal na terugspelen van Marco van Dijk, redde de eerste inzet nog, maar was ver volgens kansloos (1-0). Toch konden de Holtenaren nog gaan rusten met een voor- sprong, want Remon Müller wist voor het rustsignaal van de goed leidende scheidsrechter Hendriks uit Nijmegen twee keer te scoren, daartoe in staat gesteld door eerst Maarten Kruimelaar en daarna Marco van Dijk. De vertrekkende trai ner John-Paul Akkerman liet na rust zijn elftal één op één spelen en daar had de thuisclub grote moeite mee. Blauw Wit beheer ste de wedstrijd volledig, creëer de enkele kansen doch daar werd slordig mee omgegaan of de doelman redde goed. Ruim halverwege de tweede helft wist Bror van Zon echter goed voor bereidend werk van de voor Re mon in het veld gekomen Me- rijn Offringa beheerst af te ron den (1-3). Voor het laatste kwar tier kwamen Stefan Aanstoot en Gert-Jan Ulfman nog in het veld voor Maarten en Bror. Stefan zorgde na een fraaie solo voor 1 - 4. Marco knalde van dichtbij raak na goed voorbereidend werk van Harald (1-5). Gerwin knalde in zijn laatste wedstrijd - helaas vertrekt hij na één sei zoen al weer - op de hem be kende wijze fraai raak uit een vrije trap (1-6) en Gert-Jan Ulf man zorgde voor de 1 -7 met een hard schot. Voor het vlaggen schip van Blauw Wit '66 resteert niets anders dan volgend sei zoen - dan onder leiding van de nieuw aantredende trainer Frans Zelle uit Neede - een nieuwe poging te doen om de zo gewenste terugkeer naar de derde klasse te bewerkstelligen. HOLTEN - De maandelijkse bij eenkomst van de NBvP Vrou wen van Nu Holten wordt woensdag 7 mei om 20.00 uur gehouden in gebouw Irene. Voor deze avond zijn de Clini- clowns uitgenodigd. Zij vertel len over hun werk in de zieken huizen, waar ze proberen zieke kinderen even hun zorg te laten vergeten. De reiscommissie heeft haar jaarlijkse fietsdag ge pland op woensdag 4 juni. De tocht is ongeveer 45 kilometer en gaat naar het Oranje Muse um in Diepenheim. Voor inlichtingen telefoon: 0548-367767. HOLTEN - In navolging van vo rig jaar wordt zaterdag 26 juli een graanmaaiersdag gehou den aan het Beukenlaantje. Dit weggetje achter het station zal deze middag het decor zijn van taferelen uit lang vervlogen tijden. Zo wordt er graan ge oogst op verschillende ouder wetse manieren. Tijdens het evenement is er ook een gezellige markt ingericht waar streekgebonden produc ten kunnen worden gekocht. Tevens kan men op het terrasje uitrusten en genieten van een lekkere kop koffie of een andere consumptie. Voor deze gezelli ge markt zoekt de organisatie nog standhouders. Mensen die het leuk vinden om passende producten te verkopen, kunnen zich aanmelden op www.jawi.nu, of bellen met 0548-541901 De organisatie schat de belangstelling evenals vorig jaar op ongeveer 800 gas ten. HOLTEN - De caravan van de Wereldwinkel is regelmatig te zien in het dorp. Zo ook op za terdag 10 mei zijn de vrijwilli gers bij de caravan present om eerlijke producten te verkopen. Er zijn volop mooie nieuwe arti kelen, die zeer goed passen bij het voorjaar. Om deze en andere activiteiten te kunnen realiseren zoekt de Wereldwinkel versterking. Er wordt gezocht naar vrijwilligers voor de verkoop en naar een nieuw bestuurslid. Momenteel bestaat het bestuur uit vier le den. Aangezien de notulist pas is gestopt, gaat de voorkeur uit naar iemand die de verslagleg ging van de vergaderingen doet met daarnaast nog enkele alge mene bestuurstaken. Verder kan Wereldwinkel Hol ten nog steeds nieuwe vrijwilli gers gebruiken. De Wereldwin kel bereidt zich voor op een plek in het Kulturhus. Dat betekent dat er een echte winkel komt welke meerdere dagen per week open zal zijn. Om hier goed op voorbereid te zijn, wordt nu al gezocht naar enthousiaste mensen, die interesse hebben voor eerlijke handel. Naast de verkoop, voorlopig nog vanuit de caravan, gaan de Wereldwin- ke meer aandacht besteden aan voorlichting en pr, winkelin richting en begeleiding van de vrijwilligers. Wie interesse heeft, kan zater dag 10 mei langskomen in het centrum van Holten. Of ga langs bij de caravan op de waren markt, elke vrijdag van 13.30 tot 17.30 uur. Of bel dan met een van de bestuursleden, Saskia van de Brink, telefoon 0548- 365111 of Marja de Jong, tele foon 0548-364351. Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-hu'iskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stichtingsbestuur. W.H. Beyers, secretaris, Kolfingserf 4,7451 XC Holten. Klachten bezorging: Tel. 0900 - 4245726 of ver5pre1dklachten@whm.wegener.nl Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advertentie-adviseur. Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Commercieel regiodirecteur G.j.M. ter Hedde Directie: J.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.J. jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl OLTEN - MAC de Holterberg audt zondag 18 mei om 12.30 ar de Erwin Autocross op het rrein van de familie Van Coe- ïden aan de Schuppertsweg i Holten. De inschrijving is tisdag 13 mei om 20.00 uur in Et clubgebouw van de MAC de olterberg. jdereen is van harte welkom n de deelnemers aan te moe teen. De entree is gratis. ^*TEN - Aniek Wolfkamp be- lalde vorige week zaterdag in snele met Simbad, in de klas- categorie C, een eerste prijs. E kreeg van de jury 196 pun- p- Met Oki Doki behaalde ze °k een eerste prijs in het klas- ete springparcours, klasse L ttegorie A/B. Beau Barvelink e faalde dezelfde dag in Alme- r 'net Xarola een vierde prijs in F klasse M categorie D/E. HOLTEN - OCH speelde met Koninginnedag voor Stichting Viering Nationale Feestdagen 's middags in gebouw Irene in Holten voor een bomvolle zaal. Na afloop van de voorstelling werden de spelers bedankt voor hun inzet waarbij de penning meestér van OCH, Jan Bult, even het woord overnam. Hij vroeg de voorzitter Johan Stukker van OCH naar voren, die geheet verrast in de bloeme tjes werd gezet. Johan is namelijk al 40 jaar lid van OCH, waarbij hij zich zeer actief heeft beziggehouden met deze club. In de jaren zeventig speelde OCH zo vaak, dat Johan in drie jaar tijd maar liefst vijftig keer op de planken stond. In 1981 werd hij penningmees ter. De penningen heeft hij 7 jaar beheerd. Daarna nam hij in 1988 het voorzitterschap over van Johan Oosterkamp. Voorzitter Johan Stukker van toneelclub OCH werd verrast met een onderscheiding, foto: iohan bolink Met zijn optreden op 30 april staat de teller voor Johan nu op ruim 420 keer voor OCH op to neel. Hij werd dan ook voor al die ja ren inzet en werk onderschei den door de Nederlandse Ver eniging voor Amateur Theater. Hem werd als blijk van grote waardering voor de wijze waar op hij zich aan amateurtoneel heeft gewijd 'Het gouden insig ne voor 40 jaar inzet' door zijn medebestuurslid opgespeld. u 'OLTEN - De op Hemelvaartsdag gehouden Fair De panne aan de Schreursweg heeft een record aantal bezoekers getrokken. Alles f ïrkte dan ook behoorlijk mee, prachtig weer, heel veel leuke standhouders, veel toeristen en dagjesmensen en natuurlijk het con- »urs van Pc. De bergruitert jes aan de overkant van de weg. Vooraf was door de organisatoren al besloten dat de opbrengst van de J utree naar een goed doel zou gaan, en dit jaar hadden zij gekozen voor de renovatie van het dak van de Nederlands Hervormde 'e ;rk in Holten. Dit kerkgebouw, dat zeer sfeerbepalend is voor het centrum van Holten, is namelijk hoognodig aan een nieuw dak >c. De familie Ezendam en de familie Kartutu kunnen 2760 euro gaan overmaken naar dit goede doel. foto: iohan bounk

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5