BEZORGER Tubantia Bouwgroep Green-Line B.V. Holten bouw: civiel m/v In products www.bouwenciviel.nl WsÊÊÈÈm Allround medewerker infrastructurele werken (3euur) ERVAREN TIMMERMAN en/of LEERLING TIMMERMAN Tevens zoeken wij een ervaren monteur voor kunststof kozijnen De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia zoekt Aanmelden: Mw. Bouwhuis Aaipolsweg 6 7451 HK Holten Tel: 0548 - 36 18 49 E-mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl Van Rijn Products BV Als Dorma glaspartner zijn wij een toonaangevende groothandel/fabrikant van maatwerk glazen binnendeuren, douchecabines en wanden. Deze zetten wij in de markt via een landelijk dealernetwerk van meer dan 150 dealers. Tevens zijn wij zeer vooruitstrevend in het op de markt zetten van elektrische verwarmingsystemen en infraroodvloerverwarmingsystemen. Gezien de enorme groei binnen ons bedrijf zijn wij op zoek naar: Verkoopbinnendienstmedewerker. M/V o Verwerken en uitwerken van orders, o Klanten telefonisch te woord staan, o MBO niveau met technische achtergrond Monteur o Landelijk monteren en inmeten van onze glazen douchecabines wanden en deuren, o Plaatsen van elektrische/infrarode vloerverwarmingsystemen, o Eventueel bezorgen van deuren/wanden bij klanten. Eigenschappen als: accuraat, inventief en doortastend zijn nodig om deze functies goed te kunnen vervullen. Vanzelfsprekend bent u klantvriendelijk en servicegericht. Indien u zich in bovenstaande profielen herkent, nodigen wij u uit om binnen 10 dagen uw sollicitatie te richten aan: Van Rijn Products BV T.a.v. Peter van Rijn Rudolf Dieselstraat 25 7442 DR Nijverdal 0548 515640 info@vanrijnprodurts.nl Dinsdag 6 mei 2008 25 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bei: {053} 484 24 50 anenmark Powered by Q JobTrack.nl of Hof van «Twente De gemeente Hof van Twente is een jonge, groene en dynamische gemeente met ongeveer 35.000 inwoners, gelegen in het groene hart van Twente. Ze bestaat naast een uitgestrekt buitengebied uit de kernen Bentelo, Delden, Diepenheim, Goor, Hengevelde en Markelo. Onze opdrachtgever heeft als uitgangspunt dat medewerkers zoveel mogelijk zelfstandig hun werkzaamheden verrichten en dat verantwoordelijkheden zo laag mogelijk in de organisatie liggen. Dit betekent o.a. het vormen van grote afdelingen en een leidinggevend kader dat voornamelijk voorwaardenscheppend en sturend bezig is. Functie: Binnen de afdeling Openbare werken bent u verantwoordelijk voor de voor bereiding, het ontwerp en voert u directie (UAV) bij de uitvoering van grotere complexe projecten. U bent tevens verantwoordelijk voor het (RAW/ARW) bestek en verzorgt de aanbesteding met opdrachtverlening. U begeleidt, coördineert en beoordeelt offertes en maakt contracten op met betrekking tot uitbesteed werk. U maakt of laat CAD-ontwerpen maken en draagt zorg voor contracten met betrekking tot planontwikkeling en/of uitvoering van infrastructurele werken die worden uitbesteed. U richt zich in het kader van de voorbereiding op financiële aspecten als voor- en nacalculatie, kredietaanvragen, begrotingen en verzorgt de inkoop en aankoop van materialen en aan- en afvoer van gronden. Tot slot fungeert u als projectleider. Functie-eisen: U heeft een HBO werk- en denkniveau, onder meer blijkend uit een afgeronde HTS-opleiding, weg en waterbouw en aanvullende ervaring in een soortgelijke functie. Contactpersoon: Anastas Aykaz, Accountspecialist Enschede, aaykaz@bouwenciviel.nl Verdere details van de vacature kun u vinden onder referentienr. VE323. Kijk voor meer vacatures op www.bouwenciviel.nl of neem contact op met de dichtstbijzijnde vestiging om uw mogelijkheden/wensen te bespreken. Zwolle Lübeckplein 6 8017 JZ Zwolle T 038 4601400 F 038 4606088 Enschede Piet Heinstraat 1 7511 JE Enschede T 053 4307023 F 053 4315424 PERSONEELSDIENSTEN Nieuw- en Verbouw Renovatie Bouwgroep Green-Line B.V. is een klein bedrijf dat gespecialiseerd is in nieuw- en verbouw en renovatiewerkzaamheden in de particuliere sector. Wij zijn hoofdzakelijk werkzaam in de regio Rijssen en omstreken. In verband met gestage groei van ons bedrijf zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met M. ter Haar J. ten Berge, Tel. 0548 - 54 19 19 of 06 - 21 86 58 15 Reacties graag binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar: Bouwgroep Green-Line B.V. t.a.v. de heer M. ter Haar Jutestraat 41 7461 TS Rijssen O E TWENTSCHE COURAN T vernieuwend in sanitair

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 25