C*ha9° CNC-draaier QMetal- Garantie voor particuliere autokopers nu goed geregeld. QMetal geeft glans aan je dag Gemotiveerde Schoonmaakmedewerkers m/v Vakantiekrachten Samenwerking Autotrust en ANWB "Das je goed recht" Toename particuliere aankopen ANWB en Autotrust regelen gedegen garantie op particuliere occasions Wilt u een auto gaan kopen? 'Into the de bioscoop! Famke Janssen in Taken'! Dinsdag 6 mei 2008 24 Voor opgave van uw advertentie of informatie. Bel (053) 484 24 50 Hago Nederland B. V. is een van de grootste schoonmaakbedrijven van Nederland. Wij zorgen elke dag dat honderdduizenden mensen in een schone omgeving kunnen wonen en werken. Voor de regio Markelo zijn wij per direct op zoek naar: Tevens zijn wij op zoek naar Werktijden maandag t/m vrijdag van 9.30 uur tot 11.00 uur Je ontvangt hiervoor een salaris volgens CAO en 8% vakantietoeslag. Tevens krijg je een vakgerichte opleiding. Heb je interesse? Bel met Hago Nederland B.V. te Arnhem, tel. 026-3760400 of solliciteer online op www.hago.nl. Wij zoeken een ervaren die niet bang is voor wat groter werk (FANUC is een pre) Wij verwachten, dat u: - actief meewerkt aan de huidige prima werksfeer - zelfstandig kunt werken - kwaliteitsbewust bent - geen 9 tot 5 mentaliteit heeft Schrijf, bel of mail een korte sollicitatie: E-Metal, Kalanderstraat 8c, 7461 JM Rijssen info@emetal.nl Wij bieden u: - een goed salaris - interne- en externe opleidingsmogelijkheden - een prima collegiale werksfeer en omgeving - modern machinepark - financiële groeimogelijkheden - na proeftijd een vast contract E-Metal is een jong dynamisch bedrijf, gespecialiseerd in hoogwaardig CNC draai- en freeswerk i METAALBEWERKING METAALBEWERKING Michael Boogerd Een portret van Boogie Als het aan Strengholt Multi- Media ligt wordt de zomer van 2008 met het EK voetbal, Tour de France én de Olympische Spelen weer een ouderwetse sportzomer. De komende pe riode brengt het bedrijf samen met de NOS een serie bijzonde re Studio Sport DVD's uit. De eerste DVD in deze reeks is Mi chael Boogerd - Een portret van Boogie. Meer dan tien jaar was Michael Boogerd een top per in het internationale wie- Ierpeloton. Deze special bevat veel hoogtepunten uit zijn rijke wielercarrière vanaf 1996 tot en met zijn laatste deelname aan het WK in Stuttgart. Uiteraard wordt er ook aandacht besteed aan zijn overwinning in de Am- stel Gold Race en de onvergete lijke zege in de Tour de France op La Plagne. De finale van de ze etappe staat in zijn geheel, als extra, op de DVD. In ge sprekken met Mart Smeets ver telt Michael Boogerd uitvoerig over zijn loopbaan, de doping in de wielersport, zijn familie en zijn talrijke hoge klasserin gen in wielerklassiekers. The Kite Runner Boek, film en nu dvd 'De Vliegeraar' is begin dit jaar als speelfilm uitgebracht. Op 29 mei The Kite Runner op dvd. Amir en Hassan groeien samen op in Afghanistan, nog voor het land door oorlogen wordt ver scheurd. Als blijk van hun vriendschap kerft Amir in een granaatappelboom: 'Amir en Hassan, de sultans van Kabul'. Maar Amir behoort tot de be voorrechte bevolkingsgroep en Hassan is zoon van een arme Hazara familie, in dienst bij Amir's vader. Wanneer Amir Hassan niet be schermt tegen een brute aanval komt het schuldgevoel van Amir tussen hun vriendschap te staan. Tijd om het goed te maken krijgt hij niet, want niet veel later vallen de Russen Af ghanistan binnen en vluchten Amir en zijn vader het land uit, richting Amerika, waar Amir schrijver wordt. Op het mo ment dat zijn eerste boek uit komt, krijgt hij een alarmerend telefoontje... Regisseur Mare Forster geko zen voor ervaren én onervaren acteurs. Kinderkijkplezier voor tijdens de vakantie De leukste verhaaltjes nu ver zameld op de 4-dvdbox ER-OP- UIT. Ruim vier uur kijkplezier en natuurlijk Nederlands ge sproken. Je ideale maatje voor op reis. Vergezel Toet en zijn vriendjes bij 'Wielen van de bus' in hun magische en avontuurlijke rei zen door Liedjesstad. Maak kennis met Elias! Dit klei ne reddingsbootje gaat aan het werk in de gezellige kustplaats Thuishaven. En hoewel de klei ne Elias nog veel te leren heeft, merkt hij al snel dat zijn nieu we vriendjes hem nooit in de steek zullen laten! Maak kennis met Pep de auto, Toet de boot en Vroep-Vroep de helikopter en beleef samen met hen de leukste avonturen! Kinderen leren op een leuke manier om dagelijkse proble men op te lossen. Kiddo is een magische truck, die zichzelf kan omtoveren tot wat hij maar wenst: van race wagen tot raket en alles daar tussenin! Kijkje mee naar de vrolijke avonturen van Kiddo? Vanaf 10 juni verkrijgbaar. Kalanderstraat 8c - 7461 JM Rijssen - Tel. 0548-52 09 50 - Fax 0548-54 45 50 Den Haag - Uit onderzoek is gebleken dat gemiddeld I op de 3 Uveedehands auto 's bij aanschaf mankementen vertoont. Dit betekent voor de kersverse autobezitter vaak een onverwacht hoge reparatiefactuur binnen enkele weken na aanschaf van de auto. "Kopers kunnen dit op eenvoudige wijze voorkomen zegt Paul de Schrijver, directeur Autotrust. "Veel kopers laten we! een aankoopkeuring uitvoeren door bijvoorbeeld de ANWB of DEKRA, maar op dat moment hebben ze alleen een rapport met alle punten er in. Autotrust geeft op basis van een keuring nog een extra zekerheid, namelijk 6 tot 12 maanden garantie, dit in samenwerking met de ANWB. Op de verschillende fora op het internet zijn veel schrikbarende voorbeelden te vinden, waarbij het bij de aanschaf van een auto misgaat. In het programma "Das je goed recht!" op SBS 6, werd recent ook uitgebreid aandacht geschonken aan de negatieve koopervaring van Maurice uit Heerlen. Maurice had in goed vertrouwen een Ford Ka gekocht, waarbij de verkoper hem ervan overtuigde dat de auto helemaal in orde was. Twee dagen na aanschaf be gon de ellende: binnen 1 maand waren er allerlei mankementen geconstateerd. Uit eindelijk kwam het zo ver dat de man uit Heerlen zijn auto niet meer kon gebruiken. Maurice is inmiddels verstrengeld geraakt in een juridische kwestie. Uit onderzoek van RTL Nieuws en de Bovag blijkt dat particulieren steeds vaker zelfstandig een auto aanschaffen. In 2006 kochten 760.000 mensen een auto van een particulier, vorig jaar waren dat er al 10% meer, met 840.000. Deze trend zet zich, zo zijn de verwachtingen, verder door. Bijna alle autokopers van boven de 55 jaar (90%) wil garantie bij de aankoop; bij mensen van rond de 30 jaar is dat 65%. Met name het financiële voordeel van particulier kopen ten opzichte van een garage spreekt de mensen aan. Vaak ne men mensen het risico van kopen zonder garantie voor lief, maar dit is helemaal niet nodig. Ook als koper kan men zelf garantie regelen voor een periode van 6 of 12 maanden viaAutotrust.nl. Het grote voordeel hierbij is dat men een gedegen garantie heeft op de nieuwe auto en dit zelf kan regelen. De koper van een particulier auto kan een hoop ellende voorkomen door een goede voorbereiding. Om zeker te zijn dat er geen kat-in-de-zak gekocht wordt, is het verstandig om garantie te bedingen. Ook bij een particuliere verkoper! Het laatste wat een koper wil, is direct na aanschaf verrast worden door een hoge reparatie factuur en een juridische strijd. Autotrust is de enige garantie voor particuliere occa sions en combineert een keuring met mi nimaal 6 maanden garantie, waardoor de koper altijd de zekerheid heeft zorgeloos te kunnen genieten van de 'nieuwe' auto. En het grote voordeel: het is helemaal zelf te regelen op de site Autotrust.nl Oo O O Q K Regie van Sean Penn en gebaseerd op de gelijkna mige bestseller van journalist Jon Krakauer. FOTO: INDEPENDEMTF1LMS Zorgeloos plezier van uw nieuwe auto met een garantie van Autotrust

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 24