Waanders Caravans terug op oude stek Mike Bolink wint in Horst aan de Maas "«4,75%* SNS& Regio Bank R> Keuze 1 Niet ingeloot voor de Liesen? Wij helpen je graag met het maken van nieuwe plannen. Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank BOKS BEIJER CO spaarrente Dinsdag 6 mei 2008 1 373 473 voor een afspraak en we zetten alle financiële mogelijkheden voor je op een rijtje. Waanders Caravans en Campers gaat verder zonder de verkoop en onderhoud van aanhangwagens, foto: harry broeze RUSSEN - Waanders aan de Molendijk Noord Caravans en Campers, 51 in Rijssen en na vier begin 2002 begonnen jaar verhuist naar de Ambachtstraat waar zij twee jaar gevestigd was, is weer terug op haar ou de plek. Dit komt omdat de buur de Ambacht man aan ac.2720 straat het pand dat Waanders huurde, heeft gekocht. "Naast de caravan- en camperverkoop hadden we ook en groot aan- hangwagenbedrijf en een werkplaats met vier monteurs. Door de enor me toename van de werkzaamheden kwam onze kernactiviteit steeds meer in het ge drang. Daarom vonden mijn vrouw Ella en ik het een goed plan om de verkoop van de aanhan gers en het algehele on derhoud af te stoten zo dat we meer tijd zouden kunnen besteden aan de in- en verkoop van cara vans en campers. Nu hebben we een groot buitenterrein en in de grote hal kunnen ook nog veertig caravans staan. Wij vinden per soonlijke aandacht en advies voor de klanten, een goede prijs-/ kwali teitsverhouding en een perfecte after sales heel belangrijk", aldus eige naar Wim Waanders. De aanhangwagentak is verkocht aan Hotra aan hangwagens. Alle werk zaamheden in de werk plaats zijn uitbesteed aan Poortman Caravan- onderhoud in Rijssen. Tevens is er een mooie blokhut in Noorse kleu ren geplaatst die dienst doet als kantoor. Waan ders: "We verlenen de mensen die hier komen garantie, ze kunnen hier altijd terecht maar het onderhoud gaat dus naar Poortman met wie wij een goede samenwer king hebben". Bij Waanders verkoopt men niet merkgebonden ca ravans en campers zo wel nieuw als jong ge bruikte. Ook heeft de zaak een aantal vaste za kenrelaties in voormali ge Oostbloklanden. "Onze kracht is het be perken van de kosten en zeer scherpe inkoop. Hierdoor zijn wij in staat perfecte caravans aan te bieden voor een redelijke prijs". Men be schikt over een groot aantal caravans en wan neer men niets naar ga ding gevonden heeft kan men vrijblijvend een zoekopdracht plaatsen onder de knop "zoekop dracht". Tevens kan ge keken worden op de website: www.waan-- derscaravans.nl Niet ingeloot voor De Liesen? Dan zal de teleurstelling groot zijn. Maar misschien laatje binnenkort je blik wel vallen op een andere woning of ga je je huidige woning verbouwen! We helpen je graag met het maken van nieuwe plannen. Bel vandaag nog (0548) www.westtwente.rabobank.nl 4 .v*sTA*4, 'q Mike Bolink mocht de hoogste trede beklimmen. HOLTEN - In het Lim burgse Horst a/d Maas werd zaterdag 26 april op het Reulsberg cir cuit de vierde NK jeugdwedstrijd van de MON verreden. Op deze zware zandbaan die er prima bij lag kon den de jeugdrijders dus aan de slag. Tevens werd hier het eerste blok van vier wedstrijden af gesloten, want nu zijn er twee weken van rust. De competitie wordt over twee weken in Rutten(Flevoland) ver- volgd.'Mike Bolink ken de in Horst een hele goe de dag en wist uiteinde lijk beide manches op zijn GasGas te winnen, hetgeen niet zonder slag of stoot ging. Beide manche moest hij hierin afrekenen met Dennis van Veen. De starts wa ren redelijk en Mike wist zich beide manche als eerste weer bij de jury bus te melden. Maar zag ook beide manches Den nis een aantal malen langszij komen. Mede omdat Mike vandaag vaster in het zadel zat wist hij toch beide man ches te winnen. Na zijn winst in het Brabantse den Hout was dit het tweede dag succes in de ze cyclus. Mede door dit resultaat staat hij ook in de tussenstand voor het Nederlands kampioen schap op kop. mam.***»** Dorpsstraat 63 - 7451 BS Holten Tel. 0548-362551 E: infoholten@bb-co.nl I: www.bb-co.nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 17