feelings... op alle cadeau-artikelen OTJE VAN POTJE Fischertoernooi schaken Frans van Garrat Beauté Nieuwe elektronicazaak It's Dames Blauw Wit winnen derby www.otjevanpotje.nl Lifestyle warenhuis Haarstraat 3B 7462 AK Rijssen Telefoon 0548-51 23 17 Ons adres: ""Openingstijden: Haarstraat 170 Dagelijks 9.30-18.00 7462 AW Rijssen Donderdag tot 21.00 Tel. 0548-540682 Dinsdag gesloten binnen buiten wonen De grootste Parfumerie Speciaalzaak in uw omgeving Dinsdag 6 mei 2008 14 15% KORTING HOLTEN - Tussen de mei den en dames van W Hol ten en Blauw Wit '66 werd afgelopen dinsdagavond 29 april werd een vriendschap pelijke wedstrijd gespeeld. Dat ze redelijk aan elkaar gewaagd waren, bleek di rect vanaf de aftrap. Aan beide kanten ontstonden kleine kansjes maar echt ge vaarlijk waren beide teams nog niet. Holten was het eerste kwartier de sterkere ploeg maar toen de zenu wen bij de Blauw Wit da mes onder controle waren, bleek toch dat Blauw Wit wat sterker was. De ene na de andere mooie aanval werd opgebouwd, maar ges coord werd er nog niet. Na een halfuur kreeg Blauw Wit een vrije trap die knap werd ingeschoten wat de stand op 0-1 bracht. Tien minuten later werd de keep er van Holten opnieuw ge passeerd, via een prachtige pass die goed werd afge maakt. Ruststand 0-2. Na rust bleef de wedstrijd ge lijk opgaan. In de 50e mi nuut kreeg Holten een kans die ook benut werd, waar door de stand 1-2 werd. Met aan beide kanten een aantal kansjes werd er verder in de tweede helft niet meer ges coord. De winnaar van de derby was bekend en de dames van Blauw Wit konden een feestje gaan vieren. Eind stand: 1-2 HOLTEN - De laatste ronde van het Fischertoernooi is door Ger- rit Luggenhorst gewonnen. Het was pas de tweede keer dat Gerrit een ronde won (vorig keer was 1 maart 2004). Hij werd flink geholpen door zijn tegenstanders. Dick vd Knaap wijst het veld aan waar hij mat kan worden gezet en haalt de toren weg die het veld moest dekken, Henk van Beek slaat met een pion één van zijn eigen pionnen (onreglementai re zet), en Bertus van Beek wordt getrakteerd o'p een vere deld herdersmatje. Gerrit verl oor alleen van Jan Scheperman. Eindstand ronde 4. 1. Gerrit Luggenhorst 10 (uit 11), 2. Martijn Hage 9, 3. Ton van Oijen 84, 4. Jan Scheperman 8, 5. Alrik Baltus 6, 6. Henk van Beek 5,7. Dick van der Knaap 5, 8. Roelf de Jonge 5,9. Bertus van Beek4VL 10. Dinant van Beek 3, 11. Johan Klein Teeselink 2. Opvallend is dat dit jaar de vier ronden steeds een andere win naar kenden. Dinant van Beek en Dick van der Knaap deden aan het begin van de avond nog mee voor de eerste plaats, maar hadden niet hun avond. Het eindklassement is door Martijn gewonnen met 2 punten voorsprong. Veelvraat Ton van Oijen won overigens geen enkele ronde. Eindstand na 4 ronden: 1. Martijn Hage 145, 2. Gerrit t •Luggenhorst 143, 3. Ton van Oijen 142, 4. Dick van der Knaap 130, 5. Jan Scheperman 128, 6. Dinant van Beek 126, 7. Henk van Beek 111, 8. Bertus J van Beek 104, 9. Karl-Heinz I Leisten 95, 10. Johan Klein Tee- t selink 8111Teun Scheurwater 81, 12. Ronald Klein Teeselink i 75,14. Erik Bosman 66,15. Ger- rit Stevens 44, 16. Alrik Baltus I 42,17. Bas van Beek 35, 18 Dick van de Griendt 24. Aloys Meulenbroek en Wim I Kees van Rijssen kwamen niet I in actie. Lancaster Bij aankoop van 2 Lancaster zonproducten ontvangt u 5,00 korting én een exclusieve Lancaster Beach Bag cadeau*! Deze actie loopt t/m 18 mei 2008 RIJSSEN - De nieuwe elek tronicazaak It's heeft vrij dag 2 mei zijn deuren aan de Haarstraat 34 in Rijssen geopend. It's zet hiermee zijn landelij ke uitbreiding ook in het oos ten van het land door. De opening van het nieuwe fili aal bewijst het succes van It's-winkels in heel Neder land. Door de gestage groei is It's in steeds meer regio's eenvoudig voor de consu ment bereikbaar en zijn arti kelen dicht bij huis te be wonderen en aan te schaffen. Met dit consumentengemak is de service van It's com pleet. "We hebben klanttevreden heid zeer hoog in het vaandel staan. Zowel wat betreft win kelomgeving als productaan bod en advies willen we on ze klanten het beste van het beste bieden. Vandaar dat al les in het werk is gesteld om de consument in Rijssen een optimale winkelomgeving te bieden," zegt Michel Fruke, bedrijfsleider van de It's in Rijssen. De consument vindt er een totaalaanbod op het gebied van consumentene lektronica tegen zeer concur rerende prijzen. De zaak on derscheidt zich van zijn con currenten door de combina tie van persoonlijk en des kundig advies en een breed assortiment en optimale ser vice. It's richt zich in alle op zichten op tevreden klanten. Zo worden aankopen aan huis bezorgd en zorgt het be drijf voor professionele in stallatie op de gewenste plaats. Uiteraard nemen de installateurs het oude appa raat op verzoek mee. It's heeft nu ruim honderd winkels in Nederland. It's opent een filiaal in Rijssen aan de Haarstraat. foto: harry broeze

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 14