anenmarkt Powered by O JobTrack.nl Schoonmaakbedrijf VSO Twente BV schoonmaakmedewerkers CHAUFFEUR - AANPAKKER - MONTEUR Imtech Dinsdag 8 april 2008 15 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (053) 484 24 50 zoekt omgeving Rijssen, Holten, Goor, Lochem, Hoge Hexel Tevens zoeken wij vakantiewerkers voor Holten en Hoge Hexel. Wij bieden u salaris conform Cao, een goede werksfeer en leuke collega's U kunt ons bereiken op telefoonnr. 06-52410833 of per mail vso-jverstoep home.nl Voortman Demontage BV is een jong, internationaal werkende onderneming gevestigd in Rijssen. Het bedrijf is gespecialiseerd in.het demonterenmonteren en verhuizen van machines in de metaal-plastic- en houtindustrie. Deze werkzaamheden vinden zowel plaats in Nederland als in diverse Europese landen. Onlangs zijn er opdrachten uitgevoerd in België, Spanje, Engeland, Frankrijk en Duitsland. Wegens toenemende werkzaamheden zijn wij op zoek naar een Voor deze functie vragen wij: - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken. - Geen 9 tot 5 instelling. - De bereidheid hebben om diverse nachten van huis te zijn. - Stressbestendigheid en besluitvaardigheid. - Bezit van een vrachtwagenrijbewijs. Voor deze functie bieden wij: - Een uitdagende baan in binnen- en buitenland. - Een goed salaris. - Een goede sfeer. VoortmanWfldemontage b.v. internationale demontage en transport service BEN JIJ DIE AANPAKKER MET NO-NONSENSE MENTALITEIT?? Neem dan snel contact met ons op! Meer informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer H.A.A. Voortman, tel.nr: 0049- 1718047170. Solliciteren: Gelieve uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, te zenden aan: Voortman Demontage BV T.a.v. de heer H.A.A Voortman Nijverheidsstraat 6 7461 AE RIJSSEN Of e-mailen naar: av@voortman.nl www.voortmandemontage.nl Imtech Building Services zoekt mensen met hart voor techniek. Wij zijn als service integrator actief op de markt van multidisciplinair technisch beheer en onderhoud in de utiliteit, zorg, onderwijs, dienstverlening en industrie. We bestrijken alle technische disciplines en de totale diepte van het onderhoudstraject: van maintenance management tot maintenance engineering tot en met de daadwerkelijke uitvoering. We zijn de meest toonaangevende onderneming in de branche en hebben de onvoorwaardelijke ambitie om in Oost Nederland de top te bereiken. Naast passie, drive en ambitie, beschikken wij over een heldere visie, gerichte toekomstplannen en een gestroomlijnde organisatie. Opdrachtgevers zijn enthousiast over ons totaalconcept als service integrator en daarom groeit Imtech Building Services snel. Zeer snel. Om aan deze groei te kunnen voldoen zijn wij voortdurend op zoek naar nieuwe collega's die samen met ons kun nen en willen groeien. Imtech Building Services biedt medewerkers die zich willen ontplooien alle benodigde cursussen en opleidingen. Meet Regeltechnicus Functieomchrijving Als Meet- en Regeltechnicus houd jij je onder andere bezig met: Storingzoeken in regel- en werktuig bouwkundige installaties; Het analyseren van storingen en het aandragen van goede goede oplossingen; Het inbedrijfstellen van installaties; Het vervangen van regelinstallaties; Het maken van software van diverse merken regeltechniek en het aanpassen van de software; Het lucht midden- en waterzijdig meten en inregelen van installaties; Het voorbereiden van werkzaamheden en het begeleiden en voorbereiden van grotere klussen; Uitvoeren van regeltechnisch onderhoud en verhelpen van storingen aan GBS systemen- en regeltechnische installaties; Opleiding/kennis Je hebt een opleiding op MTS niveau met als studierichting Elektrotechniek of Werktuigbou wkunde, aangevuld met vakgerichte cursussen op het gebied van Luchtbehandeling, Verwarm- ings- en Koudetechniek en Meet- en Regeltechniek. Ervaring met besturingssystemen op het gebied van HVAC-installaties is een must. Gegronde kennis van klimaattechniek bezitten in theorie en praktijk; Kennis van minimaal (liefst meerdere) één van de volgende systemen: Johnson, Siemens, Sauter, Priva, Satchwell en dergelijke. Profiel Goede sociale en communicatieve vaardigheden; Klantgericht en commercieel. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Werkvoorbereider Werktuigbouw Functieomschrijving Binnen de dynamische Business Unit Imtech Maintenance in Hengelo hebben wij plaats voor een Werkvoorbereider die er de vaart inhoudt! Je schept de voorwaarden voor een efficiente productie. Je stelt volledige kostprijscalculaties op Je ontwerpt een heldere logistieke planning Je organiseert het totale logistieke traject voor goederen en gegevens per project Je bewaakt het juiste verloop van de goede renstroom en stelt hier diverse managementrapportages over op. Opleiding/kennis Je beschikt minimaal overeen werktuigbouwkun dige opleiding op MBO-niveau en je beschikt over kennis van bedrijforganisatie, bedrijfsprocessen, voorschriften en standaards. Je hebt relevante ervar ing als werkvoorbereider. Je kunt goed overweg met diverse softwarepakketten, waaronder Excel en Word. Profiel Goede sociale en communicatieve vaardigheden; Klantgericht en commercieel. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Installatiemonteur Werktuigbouw Functieomschrijving Als uitvoerder ben je verantwoordelijk voor het coördineren van en leiding geven aan de dagelijkse uitvoering van diverse complexe projecten. Je werkzaamheden bestaan onder andere uit: Het zorgdragen voor de uitvoering van installatietechnische projecten binnen de gestelde begroting en tijdsbestek; Het aanvullen van ontbrekende technische gegevens, het maken van detailplanningen,- en tekeningen en het uitwerken en bijhouden van wijzigingen van technische specificaties; Het zorgdragen voor de aan- en afvoer van al het benodigde materiaal en materieel; Het instrueren en begeleiden van medewerkers Het bewaken van de voortgang alsmede het bijhouden van minder/meerderwerk; Het uitvoeren van diverse administrerende en registrerende taken; Het verrichten van kleine calculaties, Het bijwonen van werk,- en coördinatie,- en bouwvergaderingen; Het onderhouden van (commerciële) contacten met de opdrachtgever; Het uitvoeren van de werkzaamheden overeenkomstig de kwaliteits,- arbo,- en veiligheidsnormen zoals weergegeven in het Bedrijfszorgsysteem. Het informeren en adviseren van de leiding. Opleiding/kennis Je kennis is naar inhoud en niveau gelijkwaardig aan MTS of VMBO niveau 4, aangevuld met vakgerichte cursussen. Je hebt ervaring als uitvoerder, en ervar ing met planning en werkvoorbereiding. Profiel Goede sociale en communicatieve vaardigheden; Klantgericht en commercieel. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Servicemonteur Beveiliging Functieomschrijving wij zijn op zoek naar nieuwe medewerkers voor het j plegen van onderhoud- en beheer aan o.a. brand en inbraakinstallaties en CCTV. Opleiding/kennis Wij zoeken ervaren beveiligingsspecialisten en beveiligingsservicemonteurs/ technici o.a. met een of meerdere van de volgende NCR certificaten: I Monteur beveiligingsinstallaties, Basis beveiliging brandmeldinstallaties, Onderhoudsdeskundige brandmeldinstallaties, Projecteringsdeskundige brandmeldinstallaties, Installatiedeskundige brand meldinstallaties. MBO niveau richting elektrotech niek, aangevuld met VCA1/2 en MBV. TBV is een pre. Profiel Goede sociale en communicatieve vaardigheden; Klantgericht en commercieel. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Projectteam Tevens zijn wij op zoek naar een geheel projectteam, bestaande uit: Een projectleider Twee werkvoorbereiders Een tekenaar 4 a 5 werktuigbouwmonteurs Wij bieden Voor alle functies geldt dat wij een marktconform salaris en een uitstekend arbeidsvoorwaardenpak- ketbieden, waaronder een winstdelingsregeling, diverse onkostenvergoedingen, gereedschappen, een benodigde dienstauto (indien van toepassing) en een werkplek binnen een straal van 50 kilometer rond Zwolle of Hengelo (0). Sollicitaties kan je richten aan: R R R B 8 m a ff r R R Imtech Building Service- Jan ïmberyoiï>tr.wt 410 75S9ST Hengelo 074 >7501410 Vraag naar Karin, BlbMft. Marcel of Edwin lelfordsbaaf 38 8013 RM Zwolle 038 467 45 60 Kijk vooi meet infounatiè op www, tmfeih.nl/jobs

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 15