Racoonspecial op 350 Stretchable shoes Xsensible bij Steunenberg Schoenen Extra zakcentje verdienen? Culturele voorstelling basisscholen Kom Carinova helpen in de vakantie! Carinova Zorg voor uw welzijn projectinrichting LEERLING- en ERVAREN LEGGERS van vloerbedekking Hovek Projectinrichting B.V. projectinrichting bv Dinsdag 8 april 2008 14 RIJSSEN - Op dinsdag 15 april zal het programma The Tuesdaynight Music Club i.s.m. Racoonfans.nl een speciale uitzending maken op Radio 350 met als centraal thema: Ra- Karen Ligtenberg uit Rijs- sen staat samen met Iris Aaftink en Dominiek Geense aan het hoofd van dé officiële Racoon-fansite racoonfans.nl. Het drietal besloot een spe ciale Racoon-website op te zetten. "Zo'n website was er niet meer en op de site van Racoon stond naar mijn smaak veel te weinig. Ik weet als fan precies wat ik over de band wil weten." Een half jaar waren de drie druk met de voorbereidin gen voor de site. Toen deze eindelijk online ging had den zij een uitgebreid ar chief opgebouwd en veel foto's gevonden. In sep tember van vorig jaar kreeg het drietal bericht van de bandleden en het manage ment van Racoon: of ze de officiële fansite wilden worden en een thuis wil den bieden aan het Ra- coon-forum, de plek waar het allemaal begon voor het drietal. Martijn Bouw, de presen tator van The Tuesday night Music Club kwam op het idee om samen met het drietal een special rond Ra coon te maken. O.a. van wege het uitkomen van de nieuwe plaat: "Before You Leave"en natuurlijk wordt Racoon door het program ma een warm hart toege dragen. Het contact was zo gelegd, Karen Ligtenberg komt im mers uit Rijssen, en de voorbereidingen zijn in middels in volle gang. Wat en wie er allemaal in de uitzending voorbij ko men, dat blijft nog een ver assing Luisteren dus op 15 april van 19.00 - 21.00 uur op Radio 350, de lokale om roep voor Rijssen en Hol ten. HOLTEN - Steunenberg Schoenen aan de Larense- weg in Holten, is helemaal klaar voor de zomer: alleen de allerbeste schoenen- merken zijn geselecteerd om u zomerklaar te ma ken. Xsensible, the stretchable shoe, is een van die merken. Een nieuwe mode, een nieuwe technologie. Xsen sible staat voor schoenen met individuele pasvorm. Het is de eerste en enige schoen met gepatenteerde stretchleder technologie. Xsensible veroorzaakt Meer budget voor nieuwe kleding, vakantie of iets anders op je verlanglijstje? Kom dan in de vakantie Carinova helpen met zorg. In de maanden juni, juli, augustus en september, maar vooral in de bouwvakantie (week 29, 30 en 31) zijn we op zoek naar enthousiaste vakantiemedewerkers. Wij zoeken: Thuishulpen A Als Thuishulp A verricht je huishoudelijke ■taken en bied je hulp bij de organisatie van de huishouding volgens vaste regels. Verzorgenden C Voor deze functie, waarin je hoofdzakelijk verzorgende taken verricht, vragen wij een diploma Verzorgende niveau 3 of gelijkwaardig hieraan. Ziekenverzorgenden Als ziekenverzorgende verleen je zorg aan (chronisch) zieken, gehandicapten en ouderen in de thuissituatie. Verplicht is een diploma Verzorgende niveau 3 IG of diploma Ziekenverzorgende - Verpleegkundigen Deze functie richt zich op verpleegkundige zorgverlening in de thuissituatie. Voor dit werk heb je een diploma Verpleegkundige niveau 4 of 5 nodig. En nog mooier zou zijn als je in het bezit bent van een rijbewijs en evt. de beschikking hebt over een auto. Studenten die een opleiding in de zorg volgen en al het generieke dan wel de basisfase hebben afgerond nodigen we ook van harte uit te reageren. Heb je belangstelling? Download dan een sollicitatieformulier op www.carinova.nl. Print het formulier uit, vul het in en stuur het op naar: Carinova, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 49, 8100 AA Raalte en vermeld daarbij de plaats waar je wilt werken. Lukt downloaden niet, vraag dan een sollicitatieformulier aan via (0900) 8662. Voor nadere informatie kun je kijken op onze website www.carinova.nl of bellen met Inge Meems of Heidi van Gelder, coördinatoren invalpool, via telefoon (0570) 518 274. Postbus 49 8100 AA Raalte T (0900) 8662 (lokaal tarief) lwww.carinova.nl. Carinova is werkzaam in de provincies Overijssel, Gelderland en Drenthe Carinova is onderdeel van de Carinova Leiboom Groep. daarmee een ommekeer in de conservatieve schoe nenwereld. Het resultaat is een frisse zomercollectie Italiaans design met indivi duele pasvorm voor elke voet. Innovatief, gepatenteerd en een puur Nederlandse ontwikkeling is Xsensible. De jiasis ligt in gepaten teerd ademend stretchleer dat de voet elastisch on dersteunt. Na het dragen 'onthoudt' het leer de oor spronkelijke pasvorm en keert daarnaar temg. Elke stap in deze nieuwe schoe nen is een weldaad. Wel lness voor de voet tijdens stedentrips en boswande lingen. Moderne zomertinten, glimmende materialen, verfijnde zacht leren ac centen: Glamour, ladylike of stoer; Met Xsensible is allure verzekerd. Ook al door de fiere houding, want lopen op Xsensibles is een feest. De schoen past zich aan tot een individu ele pasvorm voor iedere voet. Xsensible wordt verkocht bij Steunenberg Schoenen in Holten. Hier wordt niet alleen de complete zomer collectie van deze wereld schoen aangeboden, maar krijgt elke klant ook des kundig advies. En precies daar begint het zonnigste en mooiste seizoen van het jaar, want lekker lopen is nog steeds de basis voor veel plezier en dat kan met Xsensible. Dinsdag 15 april wordt er een speciale Xsensible dag gehouden bij Steunenberg Schoenen aan de Larense- weg: deze dag zal geheel in het teken staan van Xsensi ble en zal ook de technisch directeur van Xsensible, lïuvid Krol, aanwezig zijn om u alles over deze unie ke schoen te vertellen. Ie dereen is van harte wel kom om een kijkje te ko men nemen en de unieke eigenschappen van deze schoen zelf te ervaren. HOLTEN/ RIJSSEN - De culturele voorstelling voor groep 5 en 6 van de basis scholen in Holten en De Overes Rijssen zijn op maandag en dinsdag 14 en 15 april. Theater Gnaffel uil Zwolle treedt op met de poppentheater: De Worste laar. De voorstelling wordt gehouden in gebouw Irene. 14 april 13.30 uur: Haar- school groep 5 en 6 en de Holterenk groep 5. 15 april 10.00 uur: de Overes groep 5 en6 en basisschool Dijkerhoek en basisschool Espelo. 15 april 13. du uuiUc negen boog groep 5 en 6 en de Holterenk groep 6. De ouders mogen op het balkon zitten. Graag 10 mi nuten van te voren aanwe zig zijn. Hovek Projectinrichting met vestigingen te Enter, Zwolle en Apeldoorn is een dynamisch bedrijf met meer dan 30 jaar ervaring en technische knowhow. We richten ons in hoofdzaak op het projectmatig aanbrengen van stoffering ten behoeve van de utiliteitsbouw, scholen en de zorgsector. Op jaarbasis verwerken onze circa 30 vakbekwame medewerkers zo'n 250.000 m2 vloerbedekking. Uitgangspunten van Hovek Projectinrichting zijn het professioneel beoordelen van het totale vloerenpakket en het adviseren, leveren en v erwerken van o.a.: Elastische en zachte vloerbedekkingen Vitrage en gordijnstoffen: Lamellen en binnenzonwering Wegens uitbreiding van onze stofferingswerkzaamheden zoeken wij: Wij zoeken, naast jonge mensen die het vak willen leren, ook ervaren vakmensen die linoleum en tapijt kunnen aanbrengen. De werkzaamheden worden in teamverband uitgevoerd. Hovek Projectinrichting biedt zekerheid door goede vooruitzichten in de komende tijd. Onze werkzaamheden zijn projecten veelal in het midden en oosten van het land. We zijn een sterk, gezond bedrijf met een informele cultuur en goede werksfeer. |e kunt rekenen op een prima salaris en op goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Solliciteren kun je door een korte brief of mail te sturen naar: t.a.v. de heer D.H. Dijkink Postbus 40 7460 AA Rijssen Per mail naar: ddijkink@hovek.nl Voor informatie kun je ook telefonisch contact opnemen met de heer Dick Dijkink telefoon 0547-386080. Ook kun je op onze internetpagina meer informatie inwinnen over ons bedrijf www.hovek.nl 7'&WS/1 vfv ENTER APELDOORN ZWOLLE

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 14