Autobedrijf Paalman viert 25-jarig bestaan IïË^man ROSINK ENTER weGeNeR CHAUFFEUR/BEZORGER Huis-aan-huisMedia I HOLTEN - Autobedrijf Paalman, gevestigd aan de Rijssenseweg 7 in Hol ten, bestaat deze maand 25 jaar. Om dit jubileum I te vieren is hier op zater dag 12 april open huis Ivan 14.30 uur tot 19.00 [uur. BEVRAAGD 18 t/m 25 jaar. DRANKENHANDEL/SLIJTERIJ SLIJPERS en/of POLIJSTERS Die na een inwerkperiode geheel zelfstandig kunnen werken Werkzaamheden: slijpen, polijsten of reinigen van diverse rvs producten Bij gebleken geschiktheid bieden wij voor beide functies een vaste aanstelling met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie over de inhoud van de functies: Van Geenen BV, Industrieweg 13, 7461 AA Rijssen. Hr. N. van Geenen of W. Voortman tel.: 0548 - 543793 Sollicitaties liefst schriftelijk of per e-mail naar info@vanaeenen.nl www.vanaeenen.nl Verkooptalent m/v Van Geenen BV is een ISO-9001 gecertificeerd bedrijf gespecialiseerd in het bewerken van hoogwaardige rvs- producten voor alle takken in de metaalindustrie. Wegens uitbreiding van onze activiteiten vragen wij voor z.s.m. enkele DichtbijMedia. Wegener Dinsdag 8 april 2008 13 De vaste klanten hebben per soonlijk een uitnodiging ont vangen en verder zijn andere belangstellenden van harte wel kom. Op die dag is er een auto show van voornamelijk ge bruikte auto's (die de hele week daarna ook nog plaats vindt). Bezoekers krijgen een hapje en een drankje aangeboden en voor de kinderen is er tevens een springkussen aanwezig en kunnen zij op skelters rijden. Autobedrijf Paalman is een fa- miiiobodrijf Uat gerund wordt door Bertus en Hennie Paalman samen met hun zoon Ronnie. rWij zijn met name gespeciali seerd in Volkswagen en daar naast Opel maar wij kunnen ook andere merken leveren, zo wel nieuw als gebruikt. Nieuwe auto's betrekken wij van Pouw uit Rijssen waar we goede con tacten mee hebben", aldus Paalman. Het bedrijf dat gaat voor kwaliteit, betrouwbaar heid en service, is aangesloten bij de BOVAG en een vertrouw de naam in Holten en omge ving. Ook is het sponsor van de Holtense triathlon en steunt het enkele sportverenigingen. 'NGanq Om het jubileum te vieren houdt autobedrijf Paalman 12 april open huis. foto johan bolink Voordat Rprmc m oprit toou met zijn zaak begon, werkte hij bij Nido gladheidsbestrijding. "Maar daarnaast was ik altijd al aan het knutselen aan auto's omdat daar mijn interesse lag. Zo is van het één het ander ge komen. Ook Hennie had altijd al iets met auto's. "Wij hebben elkaar ook leren kennen bij een tankstation waar ik destijds aan de pomp werkte", lacht ze. In 2006 heeft de zaak een grote verbouwing ondergaan waarna alles ruimer opgezet is. Bij bin nenkomst is direct te merken dat het een hecht familiebedrijf is want er heerst een gezellige sfeer. De heren zijn er meer voor het technische gedeelte en Hennie voor de administratie, de aankleding en schoonmaak van het interieur. Naast zoon Ronnie hebben zij ook nog dochter Ingrid. Zij heeft inmiddels twee kindjes waarvan Bertus en Hennie erg genieten. "In principe werken we zes dagen in de week en het betreft geen "negen tot vijf' baan omdat we 's avonds ook nog geregeld in de weer zijn, maar we doen ons werk met veel plezier en maken zeker tijd voor andere bezigheden zoals natuurlijk onze kleinkinderen", aldus het echtpaar. De website (die door de buurman verzorgd wordt) is: www.autobedrijf- paalman.nl in bezit van B-C rijbewijs chauffeursdiploma, full-time, representatief Tel. 0547-381359 Door het lokale en regionale karakter, de hoge oplage, het hoge leesbereik en een groot aantal combinatiemogelijk heden zijn de huis-aan-huiskranten van Wegener voor lezer én adverteerder een zeer gewenst (massa) medium. Vanwege het succes van een aantal nieuwe uitgaven zijn wij voor ons hoofdkantoor in Enschede op zoek naar: voor het verkopen van advertentieruimte (parttime vanaf 20 uur) De functie Voor deze functie zijn wij op een zoek naar een commercieel ingestelde collega die goed kan verkopen, nog beter kan luisteren en deel wil gaan uitmaken van ons telefonisch verkoopteam in Enschede. Je pleegt actieve telefonische verkoop en adviseert onze relaties en prospects over de advertentiemogelijkheden in onze kranten. Het voorbereiden en afhandelen van je eigen verkoopproject maken deel uit van je functie, alsmede het signaleren van kwaliteitsverbeterende en resultaatverhogende acties. Uw profiel Je bent een zelfstandige en gedreven persoonlijkheid met uitstekende communicatieve vaardigheden en je spreekt accentloos Nederlands. Je hebt minimaal een MBO-niveau, verkregen door opleiding of ervaring. Ervaring op het gebied van (tele)verkoop is een vereiste. Je herkent jezelf in de beschrijving van een commerciële, resultaatgerichte, accurate, stressbestendige, enthousiaste persoonlijkheid met een grote dosis doorzettingsvermogen. Wij bieden De juiste man of vrouw bieden wij een boeiende en afwisselende functie in een dynamische omgeving met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en reactie Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw S. van der Kaap, hoofd Telefonische Verkoop, telefoon (053) 484 24 11. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie, richten aan: Wegener Huis-aan-huisMedia BV., t.a.v. mevrouw M.J.W. Jongman, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 692, 7500 AR in Enschede. Reageren per e-mail kan natuurlijk ook: P&0.Enschede@whm.wegener.nl Algemene informatie over Wegener Huis-aan-huisMedia BV vind je op onze internetsite www.wegenerhuisaanhuismedia.nl makelaarsbijiagen en speciale uitgaven, al dan metten behoeve van derden, deel uit van de productfolio. Met ruim 225 uitgaven en plage van 7,7 miljoen exemplaren per week is Wegener Huis-aan-huisMedia BV, onderdeel van Koninklijke Wegener NV, de grootste uitgever van huis-aan- huiskranten in Nederland. Het uitgeven van huis-aan- huiskranten behoort tot de kernactiviteit. Daarnaast maken specifieke branche- en segmentuitgaven als autokranten,

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 13