Holtens Nieuwsblad Scootmobielcursus in De Boschkamp Auto's wassen voor nieuwe dakpannen Holtens Nieuwsblad 7 Concert HMV met nieuwe dirigent Inhaalduel VV Holten Palingsound in Bonte Paard Kerkdiensten Inschrijving voor trekkersiep Dijkerhoekse band Reeperbahner Stimmungsmacher rockt in het Duits en Volendams de aan BZN estje. Volg ronsvoort Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stichtingsbestuur W.H. Beyers, secretaris, Kollingserf 4,7451 XC Holten. Klachten bezorging: Tel. 053 - 4842 446 of verspreidklachten@whk.wegener.nl Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur: Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advertentie-adviseur Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Commercieel regiodirecteur G.J.M. ter Hedde Directie: J.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.j. jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl zegt Bronsvoort op de maan dagmorgen als hij druk in de weer is met de afbraak met het podium. "Iedereen was zeer positief en er was ook meer pu bliek dan we hadden verwacht. Het is altijd een beetje afwach ten hoe het gaat lopen, maar we zijn zeer tevreden. Het is alle maal zonder calamiteiten verlo pen. Volgend jaar organiseren we waarschijnlijk weer een feest, al is het een beetje afhan kelijk van onze privé-situaties." Dat het feest werd gehouden in het kader van het zeseneen- kwartjarig jubileum van de band was bewust gekozen, zo meldt Bronsvoort. "Vorig jaar hadden we een feest omdat we vijf jaar bestonden en werd het door allerlei omstandigheden drie maanden te laat gehou den..." Bij de voorstelling werd het spits afgebeten door het Ag rarisch Duo. Daarna kwam de linsdag 1 april 2008 ijzonder geslaagd feest DIJKERHOEK - Het was niet reet een jubileum dat uitno- igt tot een al te groot feest - de leperbahner Stimmungsma- ler bestaan zeseneenkwart ar! - maar de gezelligheid was zondag in partycentrum Het Paard niet minder om. vier uur 's middags tot tien s avonds vermaakte het pu- zich opperbest in het door Reeperbahner Stimmungs- zelf georganiseerde Volgens gitarist Diederik was er wel vierhon- rd man publiek op de party ;ekomen. "Het is een bijzon- r geslaagd feest geworden", band van Bronsvoort op de bühne met Duitstalige schla gers in een rock&roll-jasje. "Welk nummer het best aan sloeg bij het publiek? Ach, ons hele repertoire slaat aan", aldus Bronsvoort. Na de Duitse rock bracht de jubilerende band een ode aan BZN. John Rodijk van het Agrarisch Duo speelde daar bij mee op toetsen, terwijl Ger- janne Meijerman de rol van Ca- rola Smit met verve op zich nam. Jan Keizer werd overigens vertolkt door de zanger van de Stimmungsmacher zelf, Hens Janssen. De Reeperbahner be staat verder uit Martijn ten Wol thuis (bas), Richard Aaltink (gi taar) en Arno Meijerman (drums), de broer van Gerjanne. As 'aardigheidje' had de band een. verloting van een antieke Zündapp geregeld. Die werd ge wonnen door Arno Bosman uit Okkenbroek. "De Zündapp was een extraatje voor het publiek", aldus Bronsvoort. "Die hadden we van Marktplaats gehaald." Het volgende optreden van de Reeperbahner Stimmingsma- cher staat gepland op 29 april bij bierlokaal Am Bahnhof. Bronsvoort: "Het is nog niet he lemaal rond, maar ik denk wel dat het doorgaat." HOLTEN - HMV houdt zater dag 5 april om 20.00 uur haar voorjaarsconcert in de Kande laar in Holten. De drumband zal, onder leiding van Michiel Bütterhof verschillende stukken laten horen, waaronder het nieuwe straatrepertoire. Het or kest zal, voor het eerst onder lei ding van Raymond Waanders, veel verschillende stukken ten gehore brengen, van popmu ziek tot marsmuziek tot echte concertmuziek. De entree be draagt 5 euro. Op vertoon van de donateurskaart is de entree gratis. Voor meer info: www.hmv-holten.com. 'n; HOLTEN-De KNVB heeft don- terdag 3 april een inhaalduel 3 rastgesteld voor het eerste team Van W Holten. He roodzwarten spelen de be- J angrijke uitwedstrijd tegen Wilp. Beide ploegen dingen nog nee naar de tweede periodeti- tel. De wedstrijd in Wilp wordt Jespeeld op sportpark d' Olde Leeuwenbarg en begint om 1 '8.30 uur. Anemarie wast de auto. foto: iohan bolink HOLTEN - De actie voor het dak van de dorpskerk loopt als een speer. Goede opbrengst van de actie Dakpan mag gezien wor den als speerpunt van de geld wervingsactie. Tien jongeren hebben afgelopen zaterdag bij gebouw Irene auto's staan was sen voor het dak van de dorps kerk. In groepjes van vier en zes wasten de jongeren de auto's. Voor autobezitters die nu eens niet naar de autowasserette wil den, konden voor vijf euro de auto laten wassen bij Irene. Annemarie verteld dat ze toch niet zoveel te doen had op za terdagochtend. Toen op de ca techisatie werd gewaagd wie er wel zin had om mee te helpen bij het wassen van auto's, heeft ze zich spontaan aangemeld. De totale opbrengst van deze actie ligt bij 250 euro. school Talen uit Almelo leren bestuurders om te gaan met moeilijke verkeerssituaties en obstakels. Ook worden de ver keersregels uitvoerig behan deld. Uit ervaring blijkt dat na het volgen van de cursus veel deelnemers zich zelfverzekerd voelen en weer op pad durven te gaan met hun scootmobiel. De theorie wordt gehouden op maandag 7 april en het praktijk deel op vrijdag 18 april. Men kan zich tot en met 4 april opge ven, telefoon 0548-362 755. OO-BATHMEN - Jong Aktief Loo houdt zaterdag 3 mei om 15.00 uur een trekkersiep aan de Oude Holterdijk in Loo-Bath- men. Er wordt begonnen met de lichtere klassen. Tegen de avond zullen de Super Stan daard Trekkers aan de beurt zijn. Deze trekkers zullen met veel lawaai en vuur over de baan racen. De opgave voor deze trekkers- lep kan bij Henry Schutte, tele foon 0570-542896, na 18.00 uur, ofviademail, henryschutte@wanadoo.nl. Gedurende en na de trekkersiep is het nog lang gezellig in de tent naast de baan met muziek van DJ Ferdi van Keulen. Hervormde Kerk, Smidsbelt - Zon. 9.30 u. S.M. Roozen- boom (nevendienst) en 19.00 uur ds. P. Boomsma uit Nijver- dal SOW-dienst. Dijker- hoek/Espelo geen dienst. Geref. Kerk De Kandelaar - Zon. 09.30 u. ds. G. Bouwhuis uit Haaksbergen en 19.00 u. SOW-dienst in Dorpskerk. Evangeliegemeente De Loof hut (HMV-gebouw), Zon. 10.00 u. Herman Davis. Prot. Gem. Okkenbroek Zon. 10.00 u. dhr, H.G. Dijk man uit Vorden. Katholieke Kerk Gebouw Irene - 9.30 u. Euch. m.m.v. dameskoor. IJKERHOEK - Jan Keizer en Carola Stam op het podium? Nee, het waren de leden van de Reeperbahner Stimmungsmacher die ch waagden aan de palingsound van BZN. Bekende hits kwamen voorbij. Gerjanne Meijerman was voor de gelegenheid omge- oopt tot Carola Stam. foto: johan bounk 10LTEN - Op parkeerplaats Itruik aan de Al in Holten werd aterdag 29 maart omstreeks [20 uur een illegale vreemde- ing aangehouden. )e 42-jarige man uit Nigeria gaf lerst een valse naam op en oonde daarna een valse Neder- andse Identiteitskaart. De man s overgedragen aan de Vreem- lelingendienst en is in bewa- ing gegaan. HOLTEN - In De Boschkamp wordt een scootmobielcursus gegeven. De gemeente en de regio beta len mee aan de kosten, zodat deelnemers slechts een bijdrage van 5 euro betalen. De cursus wordt georganiseerd door Socuwe Holten, Veilig Ver keer Nederland (WN) afdeling Rijssen en het Gehandicapten Platform Rijssen-Holten de scootmobielcursus. Onder deskundige begeleiding van instructeurs van verkeers-

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 7