WD'ers op bezoek in gemeente Primeur: eerste en langste tijdpad SS I-WJIMUI1 Woonkeuzebon Op weg naar een huurwoning ■hmwHé Dinsdag 1 april 2008 16 Postbus 89, 7460 AB Rijssen Boomkamp 16, Rijssen Tel. (0548) 513 612 Fax (0548) 540 533 www.goedewoningrijssen.nl Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag van 8.00 - 12.00 uur en 13.00 - 17.00 uur Vrijdagmiddag gesloten Advertentiènr.: 8.07.1 Watermolen 59-02, RIJSSEN Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar ca: appartement 2 open 502,73 €21,70 Combi-ketel woning op begane grond 14 april 2008 Eenpersoonshuishouden tot 65 jaar vanaf 20.300,- of Eenpersoonshuishouden vanaf 65 jaar vanaf 18.250,- Meerpersoonshuishouden tot 65 jaar vanaf 27.575,- of Meerpersoonshuishouden vanaf 65 jaar vanaf 24.275,- Vincent van Goghstraat 69, RIJSSEN Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar ca: appartement '3 dicht €361,22 30,20 HR combi-ketel op 1e verdieping, lift aanwezig 20 mei 2008 Eenpersoonshuishouden t/m 27.580,- of Meerpersoonshuishouden t/m 33.261,- Niet goed ingevulde bonnen worden niet geaccepteerd Aanvr< Adv. nr. Adv. nr. Adv. nr. ïft belangstelling voor de woninc Straat Straat Straat Nr Nr Nr Gegevens aanvrager Voorletters:Achternaam: Man Vrouw Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Aantal verhuizende personen: (Gezamenlijk) belastbaar jaarinkomen 2007 (Incl. meeverhuizende kinderen) Indien uw geschat belastbaar jaarinkomen van 2007 20% of meer afwijkt, dan dient u ook dit inkomen te vermelden. Geschat belastbaar inkomen 2008: O Zelfstandig in koopwoning Q Zelfstandig in huurwoning Gemeente Rijssen-Holten O Zelfstandig in huurwoning overig O Starter O Inwonend bij (naam) sinds: Q Anders, namelijk sinds: Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft. Als u wilt reageren op twee of drie woningen is de volgorde van invullen bepalend voor de mate van uw belangstelling. Uw inkomen moet voldoen aan de (inkomens) voorwaarden. De bon moet juist en volledig ingevuld worden. P untente. mg Vanaf de leeftijd van 18 jaar kunt u via de woonkeuzebon reageren op woningen. Opbouw punten De puntentelling start vanaf het moment dat u voor de eerste keer reageert op een geschikte woning*. Dit kunt u kenbaar maken via een woonkeuzebon. U kunt zich ook laten registeren als woningzoekende bij ons kantoor of via de website www.goedewoningrijssen.nl. Vanaf de datum van uw eerste reactie of registratie krijgt u 1 punt per maand toegekend. Om doorstroming te bevorderen starten woningzoekenden die een huurwoning in de gemeente Rijssen-Holten achterlaten met 12 punten extra. In totaal kunt u maximaal 60 punten opbouwen. Bij elke 6e keer dat u reageert op een geschikte woning, krijgt u 1 punt extra toegekend. Geschikte woning U reageert op een geschikte woning indien u voldoet aan de gestelde voorwaarden. Ten eerste moet uw inkomen aansluiten bij de huurprijs van de aangeboden woning. Ten tweede moet u voldoen aan de criteria die bij de advertentie staan vermeld bijvoorbeeld: "minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar", "personen vanaf 60 jaar" of "starters". Minpunten Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert zonder geldige reden, dan worden 12 punten in mindering gebracht. Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert voor de tweede maal zonder geldige reden, dan vervallen uw opgebouwde punten. Indien u 3 jaar niet meer reageert op een woning, dan vervalt uw inschrijving en opgebouwde punten. Indien u verhuist uit uw huidige woning, dan vervallen uw inschrijving en de opgebouw de punten. Toelichting Wij gaan ervan uit dat woningzoekenden serieus op zoek zijn naar een huurwoning en zich niet op voorhand laten registreren voor het geval datof alleen reageren om punten op te bouwen. Daarom worden actief woningzoeken den beloond en wordt de mogelijkheid opengelaten om c toe te passen bij niet-serieuze reacties. Zet- en drukfouten voorbehouden - Woonkeuzebon dient uiterlijk 7 april 2008 vóór 9.00 uur binnen te zijn bij: De Goede Woning, Boomkamp 16, 7461 AX Rijssen RIJSSEN/ HOLTEN - De WD Rijssen-Holten werkt mee aan Dé Ondememersweek die de WD deze week houdt. In het kader daarvan brachten WD Tweede Kamerlid Paul de Krom en de Statenleden Ineke Stein- metz, Pieter Schipper en Henk Veltkamp op maandag 31 maart een werkbezoek aan Rijssen- Holten Het programma was als volgt. Van 11.00 tot 11.45 uur werd de Regionale Elektro en Metaal Opleidingen (REMO) West Twente aan de Reggesingel be zocht. REMO is een vereniging van verschillende bedrijven uit de omgeving van Rijssen die jonge mensen willen opleiden in één van de beroepen in de metaaltechniek. Van 12.00 tot 13.00 uur was er een lunch in de Poort van Twente en van 13.15 tot 14.15 uur bezoek de WD delegatie de firma Ter Hoek aan de Propaan- straat. Ter Hoek Vonkerosie is in Euro pa toonaangevend op het ge bied van de vonkerosie. Eind ju li/begin augustus 2007 betrok Ter Hoek haar nieuwe, ultra moderne bedrijfspand in Rijs sen. De gestage groei sinds 1990 maakte deze verhuizing nood zakelijk. Met een geavanceerd machinepark en hoog gekwali ficeerd personeel kan Ter Hoek de slogan uiterst flexibel, zorg vuldig, betrouwbaar steeds waarmaken. Na de bezichtiging van het be drijf vertrokken de WD-ers richting Holten waar van 14.30 tot 16.30 uur het Internationaal Transportbedrijf Müller aan de Keizersweg 79 werd bezocht. Müller Transport is een all round logistiek dienstverlener voor de levensmiddelenindus trie. Müller is gespecialiseerd in gekoelde warehousing en distri butie van levensmiddelen. Het zwaartepunt van hun dienst verlening ligt hierbij in de Bene lux. Dagelijks beleveren zij alle distributiecentra van retailers, groothandel en het foodservi- ce/out- of-homekanaal. Via een strategische samenwerking met Dachser Lebensmittel Logistik (DLL) uit Duitsland, leveren zij tevens binnen 24 uur de gekoel de zendingen door geheel Duitsland. Verder bestaat hun specialisatie uit het vervoer van vers hangend vlees vanuit Ne derland, België en Duitsland van en naar o.a. Italië en Slove nië. Om deze dienstverlening verder uit te bouwen, heeft Muller eind 2004 ook een vesti ging in het Tsjechische Cheb. Tot slot volgde een gesprek met recreatieondememers uit Hol ten bij de Outdoors Bistro aan de Langstraat in Holten. RIJSSEN/ HOLTEN - Rijssen- Holten heeft een primeur: het eerste wereldtijdpad. In de Week van de Geschiede nis, van 11 tot en met 19 ok tober 2008, wordt het eerste deel van het wandelpad offi cieel in gebruik genomen. Het wereldtijdpad is een wandeltraject dat bij het nieuwe stadhuis in Rijssen begint en eindigt op het marktplein in het hart van Holten. Het pad slingert door het buitengebied en bestaat uit aan elkaar geschakelde rondwandelingen, in totaal 50 kilometer lang. Klik hier voor de situatieschets. Langs het pad komen ruim 2000 'jaarpalen' te staan: voor elk jaar van onze jaartelling één. De jaarpalen zijn voor zien van een kubus die je kunt ronddraaien. Op vier zij den van elke kubus staan we tenswaardigheden uit het be treffende jaar. De historische feiten komen uit de regio, Nederland, Europa en de overige werelddelen. Op de route worden hier en daar ook informatiepanelen ge plaatst met informatie over de belangrijkste ontwikkelin gen in de diverse tijdperken. Het Wereldtijdpad is bedoeld voor iedereen die het leuk vindt op een actieve manier te ontdekken wat er zoal aan deze tijd voorafging. Met be hulp van een routeboekje, een MP3-programma of sms- berichten loop je 'zappend' door de tijd op zoek naar on derwerpen die je interesse hebben. Het maakt niet uit of dat sport is, kunst, politiek, ruimtevaart of de Bataven, je kunt wandelend altijd iets van je gading vinden. Zo zou je bijvoorbeeld kunnen ont dekken dat de rits in 1913 op de markt kwam, het klitten band in 1948 en de gameboy in 1989. Maar ook hoe onze wereld jarenlang steeds gro ter werd en de laatste tijd weer kleiner wordt. De rond wandelingen lopen langs va kantieparken, campings en horecagelegenheden. Het Wereldtijdpad is daarom een impuls voor het toerisme in de regio, mede door de eve nementen die er jaarlijks aan gekoppeld gaan worden. Zo is het de bedoeling dat elk jaar in de midzomemacht op feestelijke wijze een nieuwe jaarpaal met de belangrijkste feiten uit het afgelopen jaar wordt bijgeplaatst. Iedereen mag daar suggesties voor in dienen. Ook scholen kunnen gebruik maken en interactie ve trektochten door de tijd organiseren.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 16