Mini's HV Holten krijgen nieuwe shirts van Meilink Mli LJÜ 1 J-.lJ Act voerrjMT.. Omloop vrouwen Onno Hoes versus Ivo Opstelten mm I LEPARRELL 'fyjL- NIEUWE COLLECTIE HEREN KIDS DAMES k Onze nieuwe voorjaarscollectie dameskleding en schoenen is binnen! Le Parrell Mode en Schoenen Haarstraat 40 7462 AR Rijssen T. 0548 - 541332 Koopavond: donderdag. Dinsdag geopend. Dinsdag 18 maart 2008 18 RUSSEN - Wanneer de plan nen van de nieuwe Stichting Wielersport Rijssen door gaan wordt eind september/ begin oktober 2009 bij Sand- ton hotel De Rijsseberg het startschot gegeven voor een Omloop voor dames. Deze tussen de 130 en 140 kilome ter lange wielerwedstrijd voor vrouwen in Hollands Schwarzwald ten zuiden van Rijssen wordt door de orga nisatoren gezien als een mooie afsluiting van het Ne derlands wielerseizoen. Wim Jansen, voorzitter van de nieuwe Stichting Wielersport Rijssen is al zo'n vijftien jaar betrokken bij de jaarlijkse wielerevenement de Ronde van Rijssen. "Een koers voor A-amateurs, later de Elites, was altijd het hoogtepunt van de Rijssense wielerronde. Maar deze renners lieten het de laatste jaren massaal af weten en ook financieel werd het heel moeilijk om de top pers van de wielersport naar Rijssen te halen." Vijf jaar geleden besloot de commis sie Ronde van Rijssen in plaats van mannen de wiel rennende dames uit te nodi gen. Mede dankzij de lobby van regionale toprensters als Chantal Beltman en Arenda Grimberg groeide de groep dames elk jaar Het vrou wenpeloton telt bijna 90 ren- sters en bijna alle toppers ko men naar de jaarlijkse Ronde van Rijssen, die dit keer op zaterdag 24 mei gehouden wordt. Richard Groenendaal geeft om 10.30 uur het start schot van deze 44-ste Ronde van Rijssen en „special guest,, Leontien van Moorsel vefzorgt onder meer een spinningsessie. Er zijn zes categorieën en de start en fi nish zijn op de Karei Door manstraat tussen het verzor gingscentrum en sporthal. De plannen voor de omloop voor dames volgend najaar moe ten financieel mogelijk wor den gemaakt door de Gouden Sponsors van de pas opge richte Stichting Wielersport Rijssen. De dames rijden dan zo'n dertien rondjes over een tien kilometer lang parcours dat door de bossen ten zuiden van Rijssen wordt uitgezet. Voor het organiseren van de ze nieuwe Omloop is de Stichting Wielersport Rijssen nog opzoek naar een aantal gouden sponsors. HOLTEN/ RIJSSEN - Op uitno diging van de WD Overijssel gaan op dinsdag 18 maart (van daag) de twee kandidaat-partij- voorzitters van de WD, Onno Hoes en Ivo Opstelten met el kaar in debat. Deze avond vindt plaats in Res taurant Woody's aan de Holter- bergweg 11 in Holten en begint om 20.00 uur. De heer A. Nijhuis, fractievoor zitter van de WD Ommen zal de heren vragen stellen. Het pu bliek krijgt de kans daaraan mee te doen. Onno Hoes is momenteel gede puteerde Ecologie in de provin cie Noord-Brabant. Ivo Opstel ten is burgemeester van Rotter dam. Tommy Hilfiger Van Bommel Humberto Van Lier Lacoste Le Coq Ail Star Clarks Scapa Cniyff Geox etc. Track-Style Brakkies Bo-Bell Gattlno Jochie Piedro Cruyff Froxy Geox etc. Tommy Hilfiger Van Bommel Bjom Borg Lacoste Le Coq All Star Gabor Esprit Clarks Scapa Wolky etc. Rijssen Haarstraat 54 T. 0548 - 512 652 FOTO: IOHAN BOLINK HOLTEN - De mini's van HV Holten kregen afgelopen don derdagmiddag 6 maart hun nieuwe shirts aangeboden door Meilink Rotation Moulds. Eige naar Henk Meilink was aanwe zig om de shirts officieel te over handigen. Samen met Henk Meijlink werd een mooie foto gemaakt van het team. Meijlink werd nog een versnapering aangeboden plus een bos bloemen. Hij is zelf de vader van Julia die ook in dit team speelt. Inmiddels hebben de mini's al een aantal wedstrijden in de nieuwe shirts gespeeld. Dit zeer jonge team speelt nog maar pas met elkaar. De eerste wedstrijd, in de nieuwe shirts, is inmiddels gewonnen. Een mooie opsteker voor dit team. De shirts brengen alleen maar meer motivatie om wedstrijden te spelen en natuurlijk te win nen. PL Land, Josephine Co, The Barn, Jo. Co Sports, Cher, Mart Aurel, Nalini, Begetti, Tremp, Exit, Fred de La Bretoniere, River Woods, BC Fashion, Nick, MC Planet, Riverwoods, Lilian Van Avendontk, Alan Red MODI SCHOE NEN

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 18