Hekwerkmonteurs öVViÜ ernationale chauffeurs m/v Exclusieve eikenhouten gebouwen Dinsdag 18 maart 2008 12 Arfman Hekwerk B.V. is een groeiende onderneming met als specialisatie faunavoorzieningen, gaas- en paneelhekwerken. Het bedrijf is landelijk toonaangevend op gebied van wildtunnels, wildroosters en geleidende rasters, zowel wat betreft projectontwerp en realisatie als onderhoud. Ter ondersteuning en uitbreiding van ons uitvoeringsteam zoeken wij enkele enthousiaste en gemotiveerde In deze functie werk je in teamverband en je houdt je bezig met het aanbrengen van houten- en metalen hekwerken, wildrasters en paardenomheiningen. Het gaat om een fulltime aanstelling. Wij zijn op zoek naar mensen met ervaring in buitenwerk, bijvoorbeeld in de landbouwsector. Gezien de leeftijdsopbouw van ons uitvoeringsteam zoeken wij hekwerkmonteurs in de leeftijd tussen de 18 en 35 jaar. Wij bieden afwisselend en uitdagend werk in een plezierige en stimulerende werkomgeving. Je kunt rekenen op prima salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden, op basis van de CAO voor landbouwexploiterende ondernemingen. Interesse? Alleen wanneer je voldoet aan bovenstaande omschrijving nodigen wij je uit te solliciteren. Stuur je korte sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen naar: Arfman Hekwerk B.V. Mevrouw A. Schuurman Ondernemersweg 15 7451 PK HOLTEN Of mail je sollicitatiebrief met CV naar: aschuurman@arfman.nl LIQUID FOOD LOGISTICS Wij zijn op zoek naar BIDON LOGISTIEK B.V. is specialist in internationale dienstverlening van vloeibare producten voor de levensmiddelenindustrie. Dagelijks vervoert Bidon o.a. zuivelproducten, glucose, plantaardige oliën en chocolade. Bidon Logistiek heeft een vloot van 65 roestvrijstalen tankwagens en beschikt over een eigen tankreini- gingsinstallatie om aan de HACCP-eisen te kunnen voldoen. Bidon Logstiek Is een kwalitatief hoogwaardige partner voor zowel producenten als afnemers in de voedingsmiddelenketen. Bidon Logistiek is op zoek naar gemotiveerde internationale chauffeurs. Wil jij werken in het tanktransport (geen ADR) met modern materiaal, dan kan deze baan geschikt zijn voor jou. Reageer op deze advertentie en je zal uitgenodigd worden voor een kennismakingsgesprek. Functie-eisen: - rijbewijs B-C-E chauffeursdiploma - ervaring met trekker-oplegger - flexibele instelling (ook weekendwerk) - bereid om de hele week van huis te zijn - ervaring in het internationale werk Wij bieden: - beloning volgens de C.A.O. wegvervoer - goede arbeidsvoorwaarden - prettige werksfeer - bij gebleken geschiktheid een vaste baan Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan: Bidon Logistiek B.V. T.a.v. Mevr. M. Ede Postbus 80, 7468 ZH Enter Verdere informatie kun je verkrijgen via onze website www.bidon-logistiek.nl of telefonisch op nummer (0548) 857062. Kijk ook eens op onze web-site www.arfman.nl Arfman Hekwerk B.V. is ISO9001:2000, VCA** en BTR-gecertificeerd. Aannemingsbedrijf in de Grond-, Water- en Wegenbouw. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Fritom is de moedermaatschappij van tien bedrijven die zich gezamelijk FRITOM presenteren als de transportgroep Fritom transportgroep Voor onze Nederlandse vestiging zoeken we 2 enthousiaste vakbekwame timmerlieden m/v, die allround ervaring hebben in de bouw, waarvan één als voorman met minimaal 7 jaar ervaring en één (leerling-) timmerman. Functie-inhoud: het zelfstandig verrichten van alle voorkomende bouw- en timmerwerkzaamheden Functie-eisen: LTS-niveau (bouwkunde) rijbewijs B-E en Vca certificaat bekendheid Pc, internet, multimedia en digitale tekenprogrmma's bekendheid met de engelse taal geen 7 tot 4 type en bereidheid tot regelmatig overnachten buitenshuis carports garages schuren veranda's serres paardenstallen gastenverblijven poolhouses buitenkeukens vakantiehuizen oranjeries tuinhuizen gebinten Voor vragen over deze leuke baan kun je bellen met Martin Bloemendal op tel 06.50.51.54.78. Een email sturen mag ook Prime Oak Buildings Nederland bv Holterstraatweg 19 7462 TS Rijssen tel 0548 - 542617 info@primeoak.nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 12