Van de Maat FANTASTISCHE AANBIEDING Proef met wijkpanels modekoopjes Speciaal voor lezers van deze krant Lounge-tuinset TIGA effeweg.nil effeweg.nl 209.- Op onze ruime tuinafdelïng staat dit jaar de Blokker XL tuincollectie voor u klaar. Kijk voor de uitgebreide Blokker tuincollectie op www.blokker.nl 5-delige PERSIVAL meisjes blouse PERSIVAL meisjes bodywarmer UNLOCKED polo AKMOWORKS broek meisjes broek, denim 10 dagen Polen: Mazuren en Gdansk Smidsbelt 7 - Holten - 0548-36 15 38 Aanbieding geldig t/m 31 maart mt. 104-164 norm. v.a. 16,50 NU VOOR: mt. 92-164 norm. v.a. 17,50 NU VOOR: mt. 104 -164 norm. v.a. 13,50 NU VOOR: mt. 104-164 norm. v.a. 16,50 NU VOOR: het hele gezin Nu 36 filialen ook In uw regio! voor adressen: www.tuunte-fashion.nl 4-5 dagen Berlijn en Polen Dinsdag 11 maart 2008 HOLTEN/ RJJSSEN - De ge meente wil gaan werken met wijkpanels. Het is de bedoe ling om zeven panels op te richten, die uit bewoners van de wijken bestaan. Het jaar 2008 wordt een proef jaar om te kijken hoe het initia tief aanslaat. Het moeten de ogen en oren worden in een wijk. Het is niet de bedoeling dat de panelleden als politie agenten door de straten gaan lopen om elke ongeregeldheid te melden. Zij worden wei de aanspreek-punten voor onder meer de gemeente en de poli tie. Ze geven hun mening over plannen en geven advies waar volgens hen meer aandacht voor moet komen en denken mee in de ontwikkeling van hun wijk. Het is dan ook de be doeling dat de panelleden ac tief worden betrokken bij de voorbereiding van plannen. De gemeente wordt opgedeeld in zeven wijken: Rijssen centrum, Holten woonkern, Rijssen noord, Rijssen west, Rijssen zuidoost, Holten buitengebied en Rijssen buitengebied. Op 18 december 2007 werd een eer ste startbijeenkomst gehouden waarvoor zestien aspirant wijk- panelleden werden uitgeno digd. In januari zijn daar nog twee voor het buitengebied van Rijssen bijgevoegd. Tij dens bijeenkomsten van alle! wijkpanelleden zijn ook de po-j litie, woningbouwverenigin gen, burgercontactfunctiona ris Hans Sleijster, jongerenwer ker Lars Zwerink, opzichters,! beleidsmedewerker integrale veiligheid en communicatie aanwezig. In december van dit jaar wordt opnieuw een alge mene bijeenkomst gehouden om ervaringen uit te wisselen. 5 dagen Zwarte Woud supervoordelige busreizen BAKKABOE mt. 62-86 ^"flfl norm. v.a. 9,99 k II NU VOOR: ZhUII supervoordelige busreizen Vertrekdata: 4 april, 13 juli, 17 augustus, 21 september en 12 oktober Omschrijving Bekijk slot Belvedere, het bontgekleurde en asymmetrische Hundertwasserhaus, het Prater, slot Schönbrunn, vaar over de Donau en geniet van de natuur in het Donaudal en het Wienerwald. Bezoek ook Hinterbrull! Inclusief: - 7 hotelovernachtingen - 7 maal ontbijt - 2 maal diner op heen- en terugreis - Stadsrondrit Wenen en bezoek aan Schönbrunn o.l.v.gids (excl. entree) - Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrekdata o.a.: 7,28 april, 30 juni, 14 juli, 11,18 augustus Omschrijving Vaar over deTitisee, bezoek prachtig Freiburg,'s werelds grootste Koekoeksklok, Europa's grootste waterval en bloemeneiland Mainau in de Bodensee. Laat u imponeren door de schoonheid van het Zwarte Woud! Inclusief: - 4 hotelovernachtingen - 4 maal ontbijtbuffet en diner (halfpension) - Vervoer per Tourist Class touringcar Vertrekdata o.a.: 14,28 april, 14,21 juli, 11 augustus en 3 november Omschrijving Een unieke reis! Laat u rondleiden door een gids in Halle en Leipzig, bezoek de oudste chocoladefabriek van Duitsland, vaar over de Saaie, winkel in de Hauptbahnhof in Leipzig en bezoek het UNESCO park in Wörlitz! Inclusief: - 4 hotelovernachtingen - 4 maal ontbijtbuffet en dinerbuffet (halfpension) - Stadsrondrit en -wandeling Halle o.l.v.gids - Stadsrondrit en -wandeling Leipzig o.l.v.gids - Vervoer per Tourist Class touringcar Vertrekdata: 14,25 april, 5,26 mei, 30 juni en 29 september Omschrijving Bezoek de historische steden Torün en Frombork en vaar mee met een technologisch hoogtepunt: een boot over land in het Elblag kanaal. Bezoek Gdansk, een paardenstoeterij in Sulowo, het Ooievaarsdorp en klein Lourdes: Swieta Liepka. Inclusief: - 9 hotelovernachtingen - 9 maal ontbijt en diner (half pension) - Stadswandeling Frombork en Gdansk o.l.v.gids - Folkloristische avond met muziek en dans - Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrekdata: o.a. 21 maart, 7,21,28 april, 1,5,9 mei, 2 juni, 14 juli, 18 augustus Omschrijving Rijd door Berlijn, breng een bezoek aan o.a. Checkpoint Charlie, Brandenburger Tor en vaar over de Spree. Bezoek de Poolse stad Slubice en rijd door het prachtige Poolse landschap, bezoek het katholieke klooster in Neuzelle en vaar door het Spreewald. Inclusief: - 3-4 hotelovernachtingen - 3-4 maal ontbijtbuffet en dinerbuffet (halfpension) - Vervoer per Tourist Class ^touringcar

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 22