Hoe creatief zijn wij? H SV Tubantia huldigt Dinant 'De Kieuwe' Rijssen-Holten,) HAARSTYLIST 1 OF 2 Select Sport gaat naar Grotestraat Vrachtwagenchauffeurs Logistiek personeel opgelet! Op zaterdag 8 maart van 10.00 tot 14.00 uur inschrijfdag op onze vestigingen Enschede en Deventer CHAUFFEURS LOGISTIEK Voorzitter m/v van dam groep Telefoniste Receptioniste m/v Welke fulltime komt ons team versterken? KAPSALON GERDA Elsenerstraat 29 7461 DM Rijssen. Graag telefonische reacties op 0548 - 512 803. KRAANMACHINIST/ ALLROUND MEDEWERKER NATIONALE INTERNATIONALE VRACHTWAGENCHAUFFEUR M/V Dinsdag 4 maart 2008 Denk je er over om van baan te veranderen of ben je op zoek naar een flexibele werkgever in transport of logistiek? Kom dan naar onze inschrijfdag en laat je informeren over de diverse mogelijkheden. Voor onze beide vestigingen zoeken we per direct enthousiaste werk nemers. Ook voor medewerkers die parttime of als oproepkracht aan de slag willen. Wij gaan tot het uiterste om voor jou de ideale werkplek te vinden. p oo I m a n a g e m e n t - detacheren - uitzenden Emcêl info@fiexchauffears.nl Enschede Molenstraat 15 telefoon 053-430 48 48 Deventer Hanzeweg 45e telefoon 0570 - 517 610 nationaal transport internationaal transport buik-tank transport koeldistributie containertransport kolkenzuigermachinïsten veegwagenmochinisten oproepkrachten/parttimers reacbtruckchauffeurs heftruckchauffeurs magazijnmedewerkers bijrijders Internet www.flexchauffeurs.nl www.flexlogistiek.nl Stichting Welzijn Ouderen Rijssen-Holten zoekt een: Binnenkort is de'nieuwe' stichting Welzijn Ouderen Rijssen-Holten operationeel. De middelen en de activiteiten van de huidige stichtingen (Stichting De Koepel te Rijssen en Stichting Welzijn Ouderen Holten) worden daarin ondergebracht. Het jaar 2008 wordt gebruikt om de nieuwe stichting inhoudelijk verder gestalte te geven en bedrijfsklaar te maken. Wilt u meer informatie? Voor meer informatie of vragen over deze bestuursfunctie kunt u zich wenden tot Jan ten Berge van de afdeling Mens en Werk. Hij is bereikbaar op telefoonnummer (0548) 854 417 of via email: j.tenberge@rijssen-holten.nl. Kijk voor uitgebreide informatie op de gemeentelijke website: www.rijssen-holten.nl l-emeente Wij hebben begrip voor acquisitie, maar geen interesse. Ondernemend! RUSSEN/HOLTEN - De projectgroep Dubbelpor tret verzorgt op Internatio nale Vrouwendag zaterdag 8 maart 2008 een ontmoe tingsdag voor alle vrouwen uit de gemeente Rijssen- Holten daarvoor uit. Het thema is 'Hoe creatief zijn wij'. Ieder jaar verzorgt de pro jectgroep Dubbelportret een ontmoetingsdag. De ontmoeting tussen vrou wen onderling staat op dag deze centraal. Dubbelpor tret bestaat uit vertegen woordigers van onder an dere de Rijssense Vrou wenraad, Vrouwen van Nu, Syrisch Orthodoxe vereni ging ABGAR, Turkse ver eniging SSR, Molukse stichting Teripang, Passa ge, Werkgroep Vluchtelin genwerk en de gemeente Rijssen-Holten. Dubbel portret wil vrouwen uit ver schillende culturen stimu leren elkaar te ontmoeten en te leren kennen. Doel stelling is het onbekende bekend maken op een per soonlijk niveau, zodat men niet alleen naast elkaar maar vooral met elkaar zoekt naar overeenkom sten die er bestaan tussen vrouwen. Het programma begint om 10.00 uur en duurt tot 13.00 uur. Vanaf 9.30 uur kunnen vrouwen zich inschrijven voor workshops en een kopje koffie of thee drin ken. Chantal Huisman van de gemeente houdt een welkomstwoord. Om 10.15 beginnen de workshops zang, volksdansen, bloem schikken en multiculturele hapjes maken. In de pauze kunnen de bezoekers ge nieten van de multicultu rele hapjes. Na de pauze zijn er presentaties van de workshops. De entree voor de bijeenkomst bedraagt 3,00. euro. Belangstellen den kunnen zich opgeven voor woensdag 5 maart bij Chantal Huisman, telefoon 0548-854 426, Gerdien Ti- gelaar, telefoon 0548-514 163 of Gesien Breukelman, telefoon 0548-515 690 I nsta Ifatiebedrijven Service en onderhoud Vestigingen Rijssen: installatiebedrijf G. van Dam Fahrenhettsifaat 4 7481 JA Rjjssen Tel: 0548-514411 Fax 0548-520471 Van Dam Technisch Beheer Fabrenheftstraat 2 7481 JA Rijssen Tel: 0548 514341 fax: 0548-538484 Vestiging Rosmalen Installatiebedrijf G, van Dam Van Dam Technisch Beheer De Grote Eist 60 5240 AG Rosmalen Tel: 073-6111036 fax: 073-6440497 info@vandamgroep.com www. vandamqroep com De Van Dam Groep is een landelijk opererend service- en installatiebedrijf met ruim 340 medewerkers. Voor ons hoofdkantoor in Rijssen zijn wij op korte termijn op zoek naar een: voor 32 uur per week Taken: - Het beantwoorden en doorverbinden van het binnenkomende telefoonverkeer van Installatiebedrijf G. van Dam; - Ontvangen en doorverwijzen van bezoekers; - Diverse administratieve taken zoals het registeren van inkoopfacturen, het maken van verkoopfacturen en het verwerken van pakbonnen. Je profiel: - Accuraat en zelfstandig; - Representatief en communicatief vaardig; - Een klantgerichte instelling. Wij vragen: - MBO werk- en denkniveau; - Kennis van het Officepakket Ons aanbod: Wij bieden je een uitdagende baan bij een gezonde en innovatieve onderneming. Je werkt in een moderne werkomgeving met een prettige informele sfeer. Onze arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard marktconform. Kijk voor meer informatie over ons bedrijf op: www.vandamgroep.com Sollicitatie: Jouw sollicitatie, inclusief uitgebreide c.v. kun je tot uiterlijk 15 maart richten aan: de Van Dam Groep, t.a.v. afdeling P&O, postbus 75, 7460 AB Rijssen. Of per mail naar: vacatures@vandamgroep.com aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Dinant Lichtenberg kreeg een horloge met inscriptie vanwege zijn 40-jarig lidmaatschap, eigen foto Loon - en Grondverzetbedrijf Reijlink Holten zoekt een Inlichtingen Beumersteeg 4 7451 LM Holten. Tel. 0548-36 17 22 Een dynamisch dienstverlenend bedrijf gespecialiseerd in de op- en overslag van koel- en diepvriesproducten, is wegens uitbreiding op zoek naar: met ervaring (fulltime parttime) Heeft u interesse, neem contact op met de heer S. van den Oord Vriesoord B.V. Postbus 562 5201 AN 's-Hertogenbosch (073 - 642 41 78 Mob: 06 - 22.45.32.59 E-mail: s.vd.oord@vriesoord.nl RIJSSEN - Tijdens de alge mene ledenvergadering van schietvereniging Tu bantia uit Rijssen is Dinant Lichtenberg (De Kieuwe) gehuldigd voor zijn 40-jarig lidmaatschap. Lichtenberg is nog steeds actief binnen de vereniging en heeft in 40 jaar veel betekend voor de vereniging. Als dank was er een mooi horloge met in scriptie en voor zijn vrouw een bloemetje. Op dezelfde avond werd de onlangs 75 jaar geworden Karei Thar- ner gehuldigd tot erelid van de vereniging. Hij is al sinds 1950 lid van Tubantia. Dit jaar wordt overigens een bijzonder jaar voor de schietvereniging, het is na melijk 25 jaar geleden dat het huidige onderkomen aan de Nieuwlandsweg werd geopend door prins Bernard. Daar wordt in de loop van het jaar ook de no dige aandacht aan besteed. RIJSSEN - Na zeven maanden gevestigd te zijn aan de Walstraat gaat Select Sport verhui zen naar een nieuw pand aan de Grotestraat 33, de oude locatie van discotheek Lucky Luke. Tijdens de verhuzing van vandaag (dinsdag 4 maart) tot en met vol gende week dinsdag is de winkel is gesloten. Woensdag 12 maart om 9.30 uur gaat de nieuwe winkel open. Daarna is er tot en met zaterdag 15 maart open huis. Tijdens deze dagen zijn er tal van aanbiedingen in elke tak van sport. Bovendien is er voor iedere klant een leuk presentje, zo lang de voorraad strekt. Nieuw bij Select Sport is het logo en het assorti ment is uitgebreid met onder andere wandel schoenen en vrijetijds schoenen. Daarnaast in troduceert Select Sport een nieuw spaarsys teem.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 8