Hotel Service I.V.P. ©Smits Techniek Monteur Brugman AUTOMATISERING VERKOPERS M/V COMMERCIEEL NETWERKTECHNICUS/ SYSTEEMBEHEERDER Hoofd verkoper m/v Vraagt nette interieurvenorgsters(er) voor het schoonmaken van hotelkamers in Holten. Tevens vragen wij weekendhulpen. Hubo Bathmen zoekt een 0 Dinsdag 4 maart 2008 7 Bel voor informatie en/of sollicitatie 074-2667000 of mail ons info@hotelservice-ivp.nl Ben jij de dynamische representatieve per soon (m/v) op MBO/HBO niveau met de nodige ervaring meto.m. Windows 2000/2003 server netwerken, pc's, routers, firewalls en wireless lan's? Kun je overweg met Exchange en SQL? Weetje hoe het werkt, én kun je de nieuwste oplossingen bij bestaande en nieuwe klanten onder de aandacht brengen? Wie weet word jij dan één van onze nieuwe collega's. Kijk op onze website www.bah.nl voor aanvullende informatie. I A-merken hardware I software I netwerken I netwerkbeheer I applicatiebeheer onderhoud reparatie supplies maatwerksoftware opleidingen ook particuliere verkoop Ondernemersweg 3, Holten, tel. 0548-365141 emailinfofflbah.nl t Smits Techniek is een succesvol bedrijf dat al meer dan 45 jaar transport-, weeg-, meng- en doseersystemen ontwikkelt, produceert en installeert in de intensieve veehouderij. Wij vragen voor onze vestiging in Nijverdal: Functieomschrijving: Als monteur werkt u complete projecten zelfstandig of in teamverband uit. Hierbij moet u o.a. denken aan het monteren van, weeg-, meng- en transportsystemen. Tevens onderhoudt u en repareert u de gemonteerde installaties en hebt u veelvuldig contact met opdrachtgever en de overige betrokken partijen. Functie-eisen: - LTS/MTS elektra/metaal of gelijkwaardig. - Rijbewijs B-E. - Bij voorkeur enige kennis van elektrotechniek. - Affiniteit met de agrarische sector. Voor deze vacatures bieden wij een zelfstandige, dynamische functie in een team met jonge enthousiaste medewerkers, groeimogelijkheden en een daarbij behorend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Graag uw schriftelijke sollicitaties naar: Smits Techniek, Rudonk 21, 4824 AJ Breda, 076-5418000 Tav. Mevr. E. Donkers E-mail: elsd@smits-breda.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor diverse filialen in de regio zijn wij op zoek naar: FULLTIME EN PARTTIME Functie: Beschik jij als Verkoper over net zoveel kwaliteiten als onze Keukens en Badkamers, én is Verkopen je tweede natuur? Dan is werken bij Brugman écht iets voor jou! Profiel: Je bent net zo ambitieus als Brugman, de grootste keuken- en badkamerspecialist van Nederland. Wij zijn num mer 1 en jij wilt het worden. Dat kan alleen bij Brugman! Aanbod: Wij bieden je een interne opleiding, doorgroeimoge lijkheden en goede arbeidsvoorwaarden bij een gezond en groeiend bedrijf. Met meer dan 30 filialen is Brugman de grootste keuken- en badkamer specialist van Nederland. Al meer dan 35 jaar vormen ons uitgebreide assortiment, onze optimale service en uitstekende garanties de basis voor tevreden klanten. Interesse? Heb je verkoopervaring en ben je in het bezit van je rijbewijs B en vind je werken op zaterdag, zon- en feestdagen geen probleem? Stuur dan binnen 10 dagen je sollicitatiebrief met pasfoto en CV naar: Brugman Keukens Badkamers B.V., t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 1050, 5140 CB Waalwijk. E-mailen kan ook naar: personeelszaken@brugman.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. SINDS 1971 KEUKENS BADKAMERS Hubo Bathmen is een groeiend bedrijf met duidelijke doelstellingen, een no-nonsense cultuur en goede naamsbekendheid. Ons bedrijf heeft haar succes te danken aan medewerkers die zich volledig inzetten en daarbij klantgericht denken en werken. Op dit moment zijn wij vanwege de groei binnen ons bedrijf op zoek naar een enthousiaste kandidaat voor de functie hoofd verkoop. In deze functie ben je verantwoordelijk voor alle verkoop. De werkzaamheden bestaan onder andere uit; balieverkoop, offertes uitbrengen, werkvoorbereiding en opdrachtafhandeling. Daarbij komt het signaleren, werven en uitbouwen van kleine maatwerken en het verder uitbouwen van de afdeling kasten, interieurbouw, vloeren en deuren. Het gaat erom dat je op een zelfstandige wijze de behoefte van de klant vertaalt naar concrete oplossingen, afspraken en orders. Bij je activiteiten wordt je begeleidt door ervaren collega's. Jij benteen verkoper met een commerciële instelling, daarnaast beschikje over organisatorische kwaliteiten en heb je affiniteit met winkelinrichting. Wij bieden jou een uitdagende binnendienstfunctie met een hoge mate van zelfstandigheid en een leuke werksfeer. Als deze functie bij jou past, stuur dan je sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae binnen tien dagen naar; BATHMEN Hubo Bathmen, Koeken dijk w, 7437 CK Bathmen t.a.v. dhr. S. Middeldorp. Koekendijk 10 Bathmen Tel: 0570 54 25 07 E-mail: info@hubobathmen.nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 7