risport voor service én rsoonlijke benadering Mensen met warm hart gezocht easy o PUMP UP THE Noordervliet in Boschkamp BON JOVI QUEEN U2 Bedy/Miftd Spoils UTriSport 5 5 a— Rohaan ROHAAN-BETON B.V. Rijssenseweg 42 7468AE Enter 0547-381233 Voor afhalen van beton en vloerspecie Op werkdagen van 07.00 uur tot 16.00 uur Op zaterdag van 07.00 uur tot 11.00 uur Kijk nu op easybieb.nl! performed by Crossroads performed by Innuendo performed by The U2 Tribute Toegang vanaf 18 jaar jfjjW i CRITICAL MASS J *2 BROTHERS ON THE 4TH FLOOR 4 TUNE FAIRYTALES 90 S PARTY DRIVE-IN SHOW ENTREE VOORVERKOOP 10,00 p.p. 17 wïwgfji Trisport staat voor beweging, ontspanning en advies van diensten op basis van gezondheid en welzijn, foto: harry broeze RIJSSEN - Sinds 1 januari is Bo dy Mind Sports Centre, ge vestigd aan de Vennekesgaar- den 63 in Rijssen. Het bedrijf heet nu officieel Trisport Rijs sen. Trisport is een groeiende keten van kleine en middelgro te fitnesscentra met drie vesti gingen; in Rhenen, Goor en nu dus ook in Rijssen. Trisport is een initiatief van Olav de Kok die zich inzet voor het professionaliseren van de fitnessbranche door het opzet ten van een concept dat zich richt op de gezondheid en het behoud daarvan voor iedereen. Trisport staat voor beweging, ontspanning en advies van diensten op basis van gezond heid en welzijn. De dienstverle ning is erop gericht dat iedereen die een gezond leven belangrijk vindt, zich in een passende om geving geholpen zal voelen. Of dit nu uit eigen beweging is of op advies van medici, het voor komen of verhelpen van (wel- vaartjziekten, senioriteit, ziekte, verstandelijke of lichamelijke handicap, iedereen is op zijn plaats bij Trisport. Er worden op dit moment ge sprekken gevoerd met een fysi otherapeut en voedingsdeskun dige om de eerste stap te zetten naar de medische begeleiding. De voormalige eigenaren van Body Mind, Henri Smit en Monique van Gestel, zijn ook het gezicht van Trisport Rijssen. "Wij hebben deze beslissing weloverwogen genomen nadat we vorig jaar zijn benaderd door Olav de Kok om een samenwer king aan te gaan. Zowel Henri als ik zag deze samenwerking als een kans om een tegenhan ger te worden voor de opmars van de grote, vaak onpersoonlij ke ketens. Door Trisport willen wij ons on derscheiden door wel alle servi ce te bieden van de grote ke tens, maar dan met de persoon lijke benadering die je in kleine re centra vindt met vriendelijk, klantgericht personeel", aldus Van Gestel. Trisport zal alle fit nessactiviteiten en groepsles sen zoals Body Mind deze aanbood blijven aanbieden en dit jaar wordt het totale pakket verder uitgebreid. De hele maand maart zal in het teken staan van de overgang van Body Mind Sports Centre naar Trisport Rijssen met een leuke actie en ook de metamor fose van het pand zal dan een feit zijn. Voor meer informatie kan men terecht aan de Vennekesgaar- den 63 of bellen naar 0548-5416 54. HOLTEN - Schrijfster Nelleke Noordervliet verzorgt woensdag 12 maart een lezing in de Bosch kamp in Holten. Ze is uitgeno digd door de Stichting Kunst en Cultuur Holten en de biblio theek in het kader van de Boe kenweek. Ouderen staan cen traal in de Boekenweek Nelleke Noordervliet (1946) is bij uitstek geschikt om de eerste dag van deze boekenweek luister bij te zetten. Zij heeft namelijk vooral historische romans geschreven. Een bekend werk van Nelleke Noordervliet is 'Altijd roombo ter'. Hierin vertelt zij over het le ven van haar grootmoeder. Haar nieuwste boek is 'Snijpunt'. De drie hoofdpersonen komen op een snijpunt in hun leven. Het gaat hierbij om behoefte aan re ligie en het verwerven van waar digheid en zelfrespect. De lezing in de Boschkamp begint om 20.00 uur. Er worden ook boe ken van Nelleke Noordervliet te koop aangeboden die eventueel door de schrijfster kunnen wor den gesigneerd. De toegangs prijs bedraagt 7,00 euro voor le den van de bibliotheek en 8,00 euro voor niet-leden. Dit is in clusief een kop koffie of thee. REGIO - 'Als we dat geweten hadden'. Vrijwilligers van de Stichting Terminale Thuiszorg Almelo en omstreken willen fa milie ondersteunen om de zorg voor een naaste vol te kunnen houden. Thuis sterven is voor veel mensen een wens. Het is voor familie een behoorlijke op gave om de ernstige zieke dag in, dag uit en 's nachts de ge wenste zorg te kunnen geven. Ook al zullen partners of kinde ren dat nog zo graag willen. Ie geeft immers de zorg voor een naaste niet zomaar over aan 'vreemden'. Een helpende hand van vrijwilligers van de Stichting Terminale Thuiszorg is dan een uitkomst. Frida Eelderink en Riet Kikkert zijn coördinatoren bij de Regio nale Stichting Terminale Thuis zorg. "De oprichting van de Stichting Terminale Thuiszorg was 21 jaar geleden", vertelt Fri da. "Het werkgebied is Wierden, Enter, Rijssen, Hellendoorn, Nijverdal, Tubbergen, Twente- rand en Almelo. Voor Wierden, Enter, Rijssen, Hellendoorn en Nijverdal is de stichting op zoek naar vrijwilligers, vooral voor 's nachts, die het waken kunnen overnemen van de mantelzor gen. Er zijn nu 25 vrijwilligers, maar uitbreiding is noodzakelijk van wege een toenemende vraag naar hulp. "Zowel mannen als vrouwen worden uitgenodigd te reageren", benadrukt Frida. Voor viijwilliger komen 'stabie le' mensen in aanmerking die goed kunnen luisteren en zorg willen bieden. "Mensen met een warm hart, een achter grond vanuil de zorg is niet persé nodig", aldus de coördi natoren. Om goed voorbereid om te gaan met stervende mensen wordt de vrijwilligers een cursus aangeboden. In de cursus wordt ingegaan op het geheel van de terminale zorg, zoals de fysieke verzorging als contact met familie en mantelzorgers. Vanzelfsprekend is er onder steuning van de coördinatoren. Wie interesse heeft kan bellen met de stichting via telefoon nummer 0546 490465. Er volgt dan een afspraak en in een ge sprek wordt uitgelegd wat er van de vrijwilliger verwacht wordt. En omgekeerd komt de vraag wat veiwacht een vrijwil liger van deze taak. Via de web site www.leendertvriel.nl is uit gebreid informatie te verkrijr gen. mmm m m Si kies uit een ruim assortiment toptitels huurtermijn is drie weken betaal alleen portokosten via IDeal het boek wordt thuisbezorgd en past altijd in de brievenbus Oretour sturen via de TNT brievenbus easybieb is een initiatief van de Overijsselse bibliotheken w gemakkelijk boeken thuis Voor moer informatie verwijzen wij u naar onze website www.evenementenhalhardenberg.nl of kunt u telefonisch contact opnemen via 0523 - 289 895.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 17