Vier kandidaten voor opvolging Stegeman GRATIS LATTENBODEM* nieuw: TRENDBED lIWi w een massagebed €895, Anderen zeggen het maar TRENDBED is echt het BESTE ADRES ar II#-' Seiko Bij aankoop van een 2-persoons matras v.a. 400 euro) Bij aankoop van een 1-persoons matras v.a. 200 euro) Probeer deze bij ons in de winkel Ifc Uitlijnen 2 wielen Uitlijnen 4 wielen Kryptonstraat 37, Rïjssen Tel. 0548-52 10 12 www.trendbedrijssen.nl Nu bij f 450 Comptetesei Je gelooft het niet prijs EmjViWrmsr Autobedrijf E.Rouwenhorst 1) Uitlijnen 2 of 4 wielen Wat is uitlijnen? NU 35,- SEIKO HETJUWE LIERSHUIS DOLLEKAMP NU 45,00 Dinsdag 26 februari 2008 24 RIJSSEN/HOLTEN - Het CDA heeft vier kandidaten voor de opvolging van wethouder Wim Stegeman gevonden. Het gaat om twee vrouwen en twee mannen, waarvan er twee uit Rijssen-Holten afkomstig zijn en twee niet. Meer wil fractie voorzitter Harry Dul er niet over kwijt, behalve dan dat de twee kandidaten van buitenaf niet uit het westen komen, maar uit de provincie Overijs sel afkomstig zijn. Dul voerde de gesprekken met de kandi daat-wethouders samen met los Nijland van het afdelings bestuur. 'We hebben vier goe de kandidaten gevonden", zegt Dul. "En ze zijn van verschil lend pluimage. De komende week gaan de kandidaten pra ten met de fractieleden om te kijken wie er het best in het plaatje past. Het is nu een kwestie van wie is de beste", al dus Dul. De fractievoorzitter verwacht dat medio maart duidelijk wordt wie de beoogde opvolger van Stegeman gaat worden. Dul liet eerder al weten dat nie mand van de huidige raadsle den in de race is voor het wet houderschap. Aanvankelijk wilde het nog niet zo vlotten met de zoektocht naar een op volger van Stegeman en dat had alles te maken met de zwaarte van zijn portefeuille. "Het is ook geen sinecure om wethouder te zijn. De porte feuille van Stegeman is flink zwaar. Je moet echt van de toe ters en bellen weten, anders krijg je het beleid niet uitge voerd", aldus Dul. Stegeman vertrekt op 31 mei als wethouder. Het is de bedoe ling om de opvolger voor die tijd in te werken, maar dat is wel weer afhankelijk van de re sultaten van het integriteitson- derzoek dat is ingesteld naar Stegeman. De wethouder gaf eind vorig jaar de pijp aan Maarten na aanhoudende kri tiek vanuit de oppositie. De uit slag van het onderzoek dat is ingesteld naar kwesties waarbij Stegeman betrokken is (Akor, de Telgen, Medisch Centrum, asbestbrand, Enkco) wordt eind maart verwacht. Dul heeft nog steeds het volste vertrou wen in een goede afloop. "Het is allemaal spijkers op laag wa ter zoeken", zegt Dul. "Als het onderzoek positief afloopt, dan blijft het college zitten en kun nen wij de opvolger van Stege man leveren. Maar als er toch fouten zijn gemaakt en het ne gatief uitpakt, dan stapt het college op en is de situatie heel anders." Onder de portefeuille van Ste geman vallen zaken als: grond beleid, economische zaken, re creatie en toerisme, horeca, bestemmingsplannen, bouw vergunningen, volkshuisves ting en openbaar vervoer. mm Geberit combinatie Geberit mbouwreservoir Geberit druktoets Closetpot wit Isolatiemat seV Duravit combinatie 51 Geberit Inbouw reservoir Geberit druktoets Starck 3 closet Isolatie mat Starck 3 toiletzitting De mooiste en beste keuze: in badmeube len. Modem, gedurfd, klassiek..., uzegt het maar, iüi Ze knalden eruit, daarom ook in maart nog een keer onze super klantentrekker! Bij aankoop van één van ome badmeube len boven oef 400,= ontvangt u in de maand maart ook nog is een prachtige kwaliteitshaan met waste gratis* jv Bij Sani-Well al een complete badkamerinrichting voor maar Kom kijken in onze showroom! 180cmx8Dcm nu com pleet met maar liefst 13 jets, 8 opzij en 5 in de rug en dan ook nog eens compleet met afvoersetü Normale verkoopprijs 1395 Dorpsstraat 103 7468 CH Enter Tel 0547-385119 info@sani-well.nl www.sani-weH.nl Openingstijden: maandag, woensdag vrijdag van 10.00 tot 17.00 Donderdag van 10.00 tot 20.00 Zaterdag van 10.00 tot 16.00 Ook op afspraak staan wij voor u klaar Oranjestraat 82 7451 CD Holten Tel: 0548-361292 ledereen heeft er wel eens van gehoord: het uitlijnen van een auto. Maar wat is dat dan nou eigenlijk? Het uitlijnen van uw auto is investeren in het rendement van uw banden en uw veiligheid. Uitlijnen heeft te ma ken met de afstelling van het onderstel van uw auto. Bij het uitlijnen wordt de juiste wielstand t.o.v. de rij- lijn van de auto bepaald en ingesteld, zoadat de auto rechtuit rijdt. Wielen die niet goed in lijn staan, veroor zaken extra bandenslijtage en de auto zal meer brandstof verbruiken. Wanneer een auto niet goed spoort, blijft men constant sturen waardoor de u op lange ritten eerder vermoeid raakt. Wij hebben de apparatuur om van uw auto zowel de voor als de achterwielen uit te lijnen, bel snel voor een afspraak. Bij Autorouwenhorst it's your watch that TELLS MOST ABOUT WHO YOU ARE. Seiko presenteerde tijdens BaselWorld een geheel nieuwe lijn met de naam Velatura die bestaat uit horloges voor zowel pro fessionele als recreatieve zeilers. De horloges zijn er zowel voor heren als dames en geven de tijd aan dankzij vier verschillende kalibers waaronder twee nieuwkomers: Kinetic Direct Drive en Yachting Timer. (Van 525,- tot 940,-) Het JuweliersHuis Dollekamp officieel Seiko Plus Dealer voor Rijssen Wij zijn dealer voor de volgende merken: Edox Jacob Jensen Danisch Design Pulsar Lorus Bouchard Casio prisma Espirit Police Skagen T.W. Steel Jaques Lemans Diamonde Jeunesse Hot Diamonds Zinzi Jewels Majorica Pandora Boccia Titaan Desiree Allliance Vendoux Het JuweliersHuis Dollekamp Grotestraat 36 7461 KG Rijssen Tel. 0548 - 51 23 58 wwiv.hetjuweliershuis.com Bij Autorouwenhorst

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 24