Voeten bij Helena in goede handen Postzegels ruilen bij HPC Holtens Nieuwsblad 22 Website Dijkerhoek is verder uitgebreid Investeerdersgroep zoekt nog een koper voor het restaurant Positief Gemeente ziet nieuwbouw bij Vosman wel zitten HOLTEN - Remco Ver meulen van hotel Hoog Holten neemt restaurant Vosman niet over. Ver meulen had grote be langstelling voor het res taurant aan de Oranje straat, maar haakte na een aantal gesprekken af, omdat hij de geplande woningbouw op de loca tie niet ziet zitten. Sponsorblok Zwempakken voor polovrouwen van AH Kantinepersoneel goed herkenbaar Compleet nieuw tenue Holten BI Kledingsponsor voor futsalteam Dinsdag 26 februari 2008 Vier vrije huizen bij Vosman DIJKERHOEK - De internetpa gina's van Dijkerhoek hebben onlangs weer wat wijzigingen ondergaan. Zo is de agenda ge wijzigd, zijn er aanpassingen gedaan aan de pagina's over het openluchtspel en is de activitei tenkalender van het Bonte Paard toegevoegd. De site is te bereiken via www.dijkerhoek.nl. Wie wat kwijt wil op de site kan mailen naar info@dijkerhoek.nl of ma teriaal aanleveren bij het Bonte Paard, Maneschijnsweg 35 te Dijkerhoek. Het pand werd begin dit jaar overgenomen door een groep van investeerders rond Marinus van Brussel uit Rijssen. Volgens de geruchten zou de Almelose miljonair Peter van Merckstein de eigenaar zijn, maar Van Brussel ontkent dat en zegt zelf eigenaar te zijn. Vermeulen voerde de gesprekken met ma kelaardij Plaggeman uit Wier den. Hij heeft zijn plannen aan gegeven, maar die stroken niet met die van Van Brussel, die er nieuwe woningen neer wil zet ten. Volgens Vermeulen gaat het om zes huizen, maar Van Brussel spreekt van vier. "Ze zijn plannen aan het ontwikkelen voor woningbouw en daarom heb ik er geen interesse meer in", zegt Vermeulen. "Dan kom ik ruimte tekort om te parkeren. In eerste instantie zou het gaan om twee huizen, maar nu wor den het er zes", aldus Vermeu len die naar eigen zeggen niet weet wie nu de eigenaar is van Vosman. Van Brussel is daar duidelijker in: hij is eigenaar. "De bedoeling is om er vier vrij staande huizen te bouwen." Dat er plannen zijn geweest voor meer huizen bevestigt hij. "Er is een plan geweest van zes hui zen, zelfs van negen. Als iemand een stukje grond ziet, gaan ze fantaseren... Maar het moet een rustig stukje van Holten blijven", aldus Van Brussel. Voor de exploitatie van restau rant Vosman is Van Brussel in gesprek met drie 'serieuze' ge gadigden, zoals hij ze zelf be stempelt. Eén van de belang stellenden komt uit Holten, de andere twee 'uit de buurt'. Ze kunnen het restaurant huren, maar liever nog kopen, zo is de voorkeur van Van Brussel. Hij verwacht dat het restaurant na de zomer weer open gaat. Voor de bij Vosman te bouwen huizen is volgens Marinus van Brussel nog geen vergunning aangevraagd. Wel is er overleg geweest met de gemeente en volgens Van Brussel heeft die een 'positieve houding' getoond ten aanzien van de nieuwbouw. "Over een maand moet het allemaal helder zijn wat er gaat gebeuren", aldus Van Brussel. foto: johan bounk WATERPOLO VOETBAL Al aan het begin van het water- poloseizoen verblijdde Bert Wansink namens Wansink Al- bert Heijn Holten, de waterpo- lodames van ZPC Twenhaars- veld. Het waterpoloteam ont ving nieuwe badpakken, geheel in de kleuren van de Albert He ijn. De waterpolosters preste ren dit seizoen goed in de nieu we badpakken. Ze staan op de vierde plaats van de competitie District 2. Naast Albert Heijn wordt het Holten- se dames waterpoloteam ge sponsord door het loon- en grondverzetbedrijf PAP Holten, Struik Industriële Zeilmakerij Deventer en Kleeneze. VOETBAL De spelers van Holten Bi wer den onlangs blij verrast door hun nieuwe kledingsponsor, Menfes Makelaars. Naast een volledige nieuwe voetbaloutfit kregen de jongens ook een nieuw trainingspak. De voorzit ter van de jeugdcommissie, Mark Lammertink, sprak de sponsor toe en bedankte hem voor het vertrouwen dat hij in de jeugd van de w Holten stelt. Voor mevrouw Bulsink waren er bloemen en de heer Bulsink kreeg een kistje met flessen wijn. Wim Bulsink van Mentes Makelaars BV houdt zich bezig met alle facetten van de makel aardij. Het kantinepersoneel van Meermanskamp is sinds kort herkenbaar aan een rood met zwart poloshirt. Het verzoek om te zorgen voor een betere her kenbaarheid van het kantine personeel werd door kantine vrijwilligster Ria Paalman neer gelegd bij de sponsorcommis sie. Sponsorcommissielid Richard Egberts vond in Bob Kaayk een sponsorpartner om de aanschaf van de poloshirts mogelijk te maken. Kaayk is geen onbeken de op het Meermanskamp. Tot voor kort speelde Bob zijn wed strijden (veelal als doelman) voor de verschillende senioren elftallen van w Holten. Met ingang van dit seizoen is de voetbalvereniging Holten be gonnen met een futsalteam. Een aantal enthousiastelingen hebben een team geformeerd en tevens een kledingsponsor benaderd. Ingenieursbureau Oranjewoud is bereid gevonden ons eerste futsalteam nieuwe wedstrijdkleding aan te bieden. Namens de w Holten heeft Ri chard Egberts van de sponsor commissie de kleding in ont vangst genomen van Winand Hauptmeier, projektleider bij het Ingenieursbureau Oranje woud. De spelers boden als dank bloemen en een fles wijn HOLTEN - Helena Schalk aan de Nagelhoutstraat 47 in Holten is sinds 2005 gediplomeerd pedi cure en heeft een eigen praktijk aan huis onder de naam Pedicu re Praktijk Helena Verder ver meldt het naambordje dat ze is aangesloten bij de brancheorga nisatie ProVoet. Haar klanten komen uit Holten, Markelo, Bathmen en omgeving. Ze werkt overdag op maandag, dinsdag en donderdag en de dinsdag- en donderdagavond, alleen op af spraak. In haar knusse praktijk naast het woongedeelte heeft ze de zaakjes goed op orde. Helena praat met veel enthou siasme over haar werk. "Hoe meer ik me verdiep in de voet verzorging, hoe leuker het wordt", zegt ze. Naast de dage lijks voorkomende behandelin gen van nagels knippen, lik doorns en eelt verwijderen, schimmelaanpak, esthetische nagelteparaties, ingroeiende nagels en voetmassage geeft de Holtense adviezen over voetver zorging en over de juiste schoe nen. "Soms komen klanten schoorvoetend binnen omdat ze zelf vinden dat de voet ofwel de nagels er niet uitzien. Maar ze hebben voetklachten en komen dan ten einde raad bij een pedi cure. Het is heel fijn om deze mensen te helpen", vertelt Hele na. "Voeten zijn immers de basis van het lichaam. Door voet klachten kun je ook andere klachten krijgen. Door pijn aan de voeten te ontzien neemt men een verkeerde houding aan waardoor er bijvoorbeeld knie- en rugklachten kunnen ont staan." Sinds kort hangen in de praktijk van Helena de behaalde certifi- Helena Schalk;Hoe meer ik me hoe leuker het wordt." caten voetverzorging voor reu mapatiënten en voetverzorging voor diabetici. Dat wil zeggen dat patiënten met reuma of dia- HOLTEN - De Holtense Postze gelclub houdt zaterdag 1 maart van 13.00 tot 17.00 uur een post zegelshow in de Boschkamp in de Tuinstraat. De toegang is gratis. Leden van de vereniging pre senteren een gedeelte van hun verzameling. Dat kan variëren van het verzamelen van postze gels met een bepaald thema tot landenverzamelingen zodat de bezoekers een goed beeld krij gen waar de leden mee bezig zijn en hoe er kan worden ver zameld en water allemaal met postzegels gedaan kan worden. Tevens is er gelegenheid om postzegels te ruilen of te kopen bij leden en wordt er een verlo ting gehouden met prijzen op postzegelgebied en altijd prijs. Velen hebben in het verleden postzegels verzameld en heb ben deze nog in bezit. Voor wie thuis een verzameling heeft, be staat de mogelijkheid deze mid dag een oordeel te vragen over de verzameling of een advies wat er verder mee gedaan kan worden. 'Misschien denkt u wel: Ik pak de draad weer eens op', aldus de organisatie. Opgeven als lid is ook mogelijk. De Holtense Postzegelclub komt elke tweede maandag avond van de maand bij elkaar in de Boschkamp. verdiep in de voetverzorging, FOTO: SANDER SCHEPERMAN betes verzekerd zijn van een aangepaste en zorgvuldige voet behandeling. Diverse zorgverze keraars vergoeden de kosten. Hoewel de studie echt niet ge makkelijk is, gaat Helena door met allerlei modules te behalen die op haar vakgebied worden aangeboden. Er is een nieuwe scholing tot medisch pedicure in ontwikkeling. "Als ik dat di ploma heb kunnen artsen de patiënten doorverwijzen naar de pedicurepraktijk", aldus He lena. Belangstellenden die de praktijk van Helena nog niet kennen kunnen gerust een af spraak maken of om informatie vragen. Telefoon: 0548-365159. In de maand maart zijn er leuke aanbiedingen voor zowel nieu we klanten als de trouwe klan ten.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 22