Word nu lid Carinova Avondspreekuur consultatiebureau (0-4 jaar) en u krijgt een gratis stappenteller! Carinova Informatiebon Cursusprogramma februari, maart en apriï 2008 Prettig compleet verzekerd met het Carinova Servicepakket: 1 per maand voor uw hele gezin! IJK Bent u benieuwd naar onze diensten? Kijkt u dan op www.carinova.nl of bel met (0900) 8662 (lokaal tarief). Strijd tegen overgewicht Dagcentrum voor ouderen 'De Keppelerhof' Dagbesteding Thuis voor ouderen Wip Wap (beweeg- en voedingsprogramma voor kinderen), Dedemsvaart Informatiebijeenkomst: 21 februari Fit 4 Kids (beweeg- en voedingsprogramma voor kinderen), Heino Informatiebijeenkomst: 4 maart Babymassage, Ommen Startdatum: 17 maart Themabijeenkomst 'Peuters lief, soms lastig', Deventer, Datum: 18 maart Sportief afvallen, Hardenberg, Datum: 27 maart Themabijeenkomst 'Regels en grenzen, Holten, Datum: 27 maart Themabijeenkomst 'Peuters lief, soms lastig', Hardenberg (Heemse) Datum: 3 april Borstvoeding, de beste start, Deventer Startdatum: 3 april Babymassage, Deventer Startdatum: 9 april Themabijeenkomst 'Regels en grenzen', Wijhe, Datum: 9 april CUM Voor maar 1 per maand' bent u (en uw hele gezin) compleet verzekerd voor allerlei aanvullende zorgdiensten. Allemaal zaken die uw zorgverzekeraar niet dekt. Ook krijgt u op tal van producten en dien sten hele aantrekkelijke kortingen. Als u nu lid wordt van het Carinova Servicepakket krijgt u bovendien een handige stappen teller cadeau. Ook krijgt u als lid regelmatig het Carinova Servicemagazine met leesbare artikelen en veel tips voor en over uw gezondheid. Dus maak meteen werk van deze prettig complete gezinsverzekering en bel Carinova, tel. (0900) 8662! 1,13 per maand als u betaalt per acceptgiro Dit biedt het Carinova Servicepakket Als lid van het Carinova Servicepakket kunnen u en uw gezinsleden profiteren van tal van aanvullende zorgproducten en zorgdiensten. Vaak met flinke korting; in ieder geval voor minder geld dan u normaal kwijt zou zijn. Denk bijvoorbeeld aan: Aan huisdiensten; de tuinman, de kapper, de pedicure, de opticien, de audicien komen zonder voorrijkosten en met korting bij u thuis Aanvullende kraamzorg; u krijgt 5 korting per uur Bezorgkosten; kleine artikelen worden voor 10 in plaats van 20 thuisbezorgd Bijzondere kraamzorg; bij meerlingen, keizersnede of couveusebaby kunt u 9 uur extra zorg krijgen tegen 10% van de kosten Maaltijdservice; meer dan 100 verschillende maaltijden-aan-huis met 10% korting Overgangsconsulente; begeleiding door een gespecialiseerd verpleeg kundige (in 5 locaties) Stoelmassage; leden krijgen 25% korting Verhuisservice; 17% korting op de verhuisdienst Voetreflextherapie; 10% korting op de eerste 5 behandelingen Voetspecialist; 12,50 korting op het eerste bezoek (in 5 locaties). Vindt u het handiger om 's avonds met de kleine naar het consultatiebureau te gaan? Dan kan dat in Dalfsen en Hardenberg op de woensdagavond. Op afspraak. U hoeft daar niet persé te wonen. Ook inwoners uit andere gemeenten zijn van harte welkom. Hardenberg, Floralaan 1 (2x per maand); Dalfsen, Ruitenborghstraat 30 (lx maand). Bel voor meer informatie, tel. (0900) 8662. Knip uit, vul in en stuur in een ongefrankeerde envelop aan: Carinova, Antwoordnummer 1158, 8100 WB RAALTE. Ik wil meer weten over: Naam: 0 Personenalarmering 0 Particuliere zorg 0 Servicepakketten 0 Mantelzorg Ik wil mij aanmelden als: 0 alphahelpende 0 vrijwilliger Neem contact met mij op. Voorletters: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Eén op de zeven schoolkinderen is te dik of dreigt dat te worden. Overgewicht ontstaat wanneer het evenwicht tussen eten en bewegen verstoord is. Als kinderen meer energie (=eten) binnen krijgen dan ze verbranden, kunnen ze te dik worden. Er zijn in het werkgebied van Carinova drie beweegprogramma's om daar wat aan te doen: Wip Wap in Ommen en Dedemsvaart Fit 4 Kids in Heino Slim Kids in Dalfsen. Voor wie bedoeld? Alle programma's zijn bedoeld voor kinderen met overgewicht in de leeftijd van 8-12 jaar en hun ouders. De programma's bestaan uit een beweeg-, een.voedings- en een opvoedkundig programma. Aantal bijeenkomsten en kosten Het aantal bijeenkomsten is per plaats verschillend en is 21 of 22 weken. Er zijn geen kosten aan verbonden, er is wel een verwijzing van een arts nodig. Meer informatie en aanmelden Voor meer informatie kunt u kijken op www.carinova.nl of telefonisch contact Opnemen Via (0800) 8662 (lokaal tarief).' li wordt na aanmelding eerst uitgenodigd voor een informatiebijeenkomst. lijkt het u leuk om deel te nemen aan verschillende activiteiten en leeftijdsgenoten te ontmoeten? Dagcentrum de Keppelerhof in Deventer biedt ouderen de mogelijkheid een of meerdere dagen per week gezellig en actief door te brengen. Voor sommige ouderen is het vinden van een dagbesteding niet gemakkelijk. Daarnaast kan het zijn dat u, om wat voor een reden dan ook, moeilijk de deur uit gaat. Zo kan een chronische ziekte, hoge leeftijd of het overlijden van een dierbare beperkingen opleggen. Dagbesteding Thuis helpt ouderen om in of vanuit huis tot een zinvolle dagbesteding te komen. Afgestemd op de persoonlijke wensen, mogelijkheden en behoeften. Dagbesteding thuis kan ook in uw gemeente. Voor het dagcentrum en voor dagbesteding thuis is een indicatie van het Centrum Indicatiestelling Zorg (CIZ) nodig voor activerende of ondersteunende begeleiding Een eigen bijdrage hoeft niet te worden betaald. Informatie Heeft u vragen over De Keppelerhof of over Dagbesteding thuis of wilt u zich aanmelden? Neemt u dan contact op met Carinova, tel. (0900) 8662 (lokaal tarief). de heer/mevrouw

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 13