Fusie zorgaanbieders in regio Focus. De nieuwe Ford Toonaangevend. Cosmo Auto B.V. Welk 'monument' moet zeker blijven? REGIO - De krachten bundelen om onze cliën ten gezamenlijk van dichtbij zorg te verlenen. Dat is de ambitie van zes grote zorgaanbieders in Oost en Midden Neder land. Carinova Leiboom Groep, Vérian, ZorgAc- cent/Thuiszorg Noord West Twente en Sutfene hebben besloten hun ambitie waar te maken door een bestuurlijke fu sie aan te gaan per 2009. De intentie tot deze sa menwerking wordt gete kend op 25 februari. Met deze bestuurlijke fusie ontstaat een organisatie met ruim 8000 medewer kers. Nu bij ons in de showroom. Almelo, Autoboulevard Twentepoort West 12, Tel. 0546 - 544 644 Rijssen, Butaanstraat 2/hoek Nijverdalseweg, Tel. 0548 - 538 638 Holten, Service-dealer Dries Willems, Keizersweg 70, Tel. 0548 - 361 900 Feel the difference Dinsdag 12 februari 2008 24 De bestuurlijke fusie heeft als doel nog beter de zorgvraag van de individuele cliënt in te vul len. Door de samenwerking ontstaat er een win-win situatie waarbij een volledig servicepak ket en kennis hand in hand gaan. De financiële middelen kunnen samengevoegd worden om het bestaande zorgaanbod uit te breiden met nieuwe pro ducten en om de deskundig heid te handhaven en te verbe teren. Dit alles om de cliënt nog beter van dienst te kunnen zijn. De nieuwe organisatie wil men sen die zorg nodig hebben zo lang mogelijk in hun eigen leef omgeving laten verblijven. Of er voor zorgen dat zij zo snel mo gelijk naar huis kunnen terug keren. Binnen woonzorgzones wordt een breed en integraal zorgaanbod geleverd. Aange vuld met verschillende wel zijnsdiensten. Woont een cliënt in een verzorgingshuis, dan wordt zoveel mogelijk rekening gehouden met de leefstijl en wensen van de bewoner. Met de fusie wordt de kennis en kunde gebundeld rondom thuiszorg en verblijfzorg, rond om laagdrempelige zorgvor men en specialistische zorg voor specifieke doelgroepen. De cliënt krijgt dus zorg op maat. Dat de zorgaanbieders nauw gaan samenwerken, betekent overigens niet dat de lokale her kenbaarheid verdwijnt. Cliën ten blijven in hun woonplaats op kleinschalige wijze zorg krij gen van de vertrouwde zor gaanbieder. Door de fusie ontstaat een grote organisatie. De medewerkers kunnen hier veel profijt van hebben. Door de gefriseerde or ganisatie ontstaan er meer mo gelijkheden op het terrein van werklocatie, aard van werk zaamheden en.ontwikkelings mogelijkheden. HOLTEN/ RIJSSEN - Er wordt gewerkt aan een monumen tenbeleid. Maar wat vinden de inwoners van Rijssen-Holten nu belangrijk om te bewaren voor het nageslacht? Om daar inzicht in te krijgen wordt ie dereen uitgenodigd zijn ideeën daarover kenbaar te maken. Burgers kunnen op www.rijs- sen-holten.christenunie.nl/ monumentenbeleid aangeven wat zij graag behouden willen zien worden. Wie liever schrif telijk wil reageren kan een brief sturen naar 'Behouden in Rijs sen-Holten' Ooievaarstraat 42, 7463 AV Rijssen. Op genoemde website staat meer informatie over deze actie. Op deze wijze wil de Christenunie bijdragen aan het publieke debat over het monumentenbeleid. Of iets daadwerkelijk behouden blijft kan de Christenunie niet garanderen, omdat daarbij veel factoren een rol spelen. De panden en gebieden die vaak genoemd worden zullen later dit jaar in een folder of boekje opgenomen worden. Daarmee kan dan op eenvoudige wijze aan plan- en projectontwikke laars en het gemeentebestuur duidelijk worden gemaakt wat de inwoners van Rijssen-Hol ten graag behouden willen zien worden. lie pnjzen in euro's. Prijs is incl. BTW/BPM, exd kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage, tenzij anders aangegeven Wijzigingen voorbehouden Afgebeelde auto kan afwijken van se llll I Wil ibllllllllllf IWWHWiffli IIIMHflIW—I—I s Gemiddeld brandstofverbruik en CO, uitstoot' km/liter van 1 2 m: 6.7-8. CO, gr/km: van 140-249 Ford Business Partner leaseprijzen gebaseerd op 20.000 km/48 mnd en op full operational lease. e*d BTW, br en vervangend varvoet De Ford Focus was al geweldig. Niet voor niets werd deze auto gekozen tot Zakenauto van het Jaar. Maar het nieuwe model is helemaal toonaangevend. Op elk gebied. Met zijn unieke Kinetic-design. Perfecte wegligging. En standaard Elektronisch Stabiliteits Programma (ESP) voor optimale veiligheid. Kortom, perfect samenspel. Ontdek het zelf tijdens een proefrit! U rijdt al een Focus v.a. 19.075,-. Lease v.a. 399,- p.mnd. via FordBusinessPartner.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 24