De 50-plusser staat 11 midden in het leven Speeddating: ontmoet liefde van uw leven Modeshows met blik op zomer en voorjaar www.fiv-beurs.nl Mediterrane showtuin Neem kleinkinderen mee Workshops feb2008 Showcooking Gratis met de bus naar beurs Optredens Marianne Weber, Thomas Berge, Edsilia Rombley en van Imca Marina Nieuwbouwmarkt Korting do+vr: 12.00-22.00 mus: 10.00-18.00 Bent u een 50-plusser die nog midden in gebied van wonen, vakanties, koken, hob- tainment en informatie. Van 21 tot en met het leven staat? Die nog volop geniet, aller- by's, mode of zelfontplooiing? Voor deze 24 februari zal het Expo Center Hengelo m lei activiteiten onderneemt en openstaat groep acüeve 50-piussers in Oost-Neder- het teken staan van de levensgenieter Een voor nieuwe mogelijkheden? Bent u land houdt de fiv 50+ Beurs een groots op- bruisend Dagje Uit waarbij zelfs aan klem nieuwsgierig naar de laatste trends op het gezet evenement met volop plezier, enter- kinderen en gratis busvervoer is gedacht. Topkoks Jan Vos en Benedicte Hoitink van de firma Kookland verzorgen doorlopend kook demonstraties. Als basis ge bruiken zij verschillende Twentse Streekproducten om chutney's, kaas - en rundvlees gerechten te bereiden. Hun heerlijke recepten kunnen thuis gemakkelijk nagemaakt worden. De bezoeker mag proeven en kan de basisingre diënten aanschaffen om thuis verder te genieten. Maak gebruik van gratis bus vervoer naar de fiv-Beurs! In samenwerking met Van Kem pen Reizen Enschede verzorgt de beurs gratis busvervoer vanaf de volgende plaatsen: Raalte, Almelo, Apeldoorn, Deventer, Zutphen, Enschede, Oldenzaal, Winterswijk, Groenlo, Eibergen en Haaks bergen. U wordt ook weer net jes thuisgebracht. Meldt u snel aan via de website, want vol is vol. Heeft u behoefte aan een maatje om leuke dingen mee te doen of bent u toe aan een serieuze relatie? Begeeft u zich hoofdzakelijk in een stellen- circuit? En is uitgaan naar een café ook niet uw favoriete be zigheid? Laat staan online re ageren op datingsites... Meld u op de beurs aan bij de stand van DateXpress en ontmoet onder uw leeftijdsgenoten misschien wel de liefde van uw leven. kijk de eeuwenoude olijfbo men, mediterrane planten en exclusieve materialen, zoals Chinees graniet. Maar ook de mogelijkheden die verant woord tropisch hout biedt. Een oase van rust op deze bruisende beurs! Wilt u in mediterrane sferen komen of inspiratie opdoen voor uw tuin? Wandel door de showtuin van Effing Hove niers'. Centraal op de beurs verzorgen zij een prachtige mediterrane tuin van maar liefst 200 vierkante meter. Be- Ook Snelder-Zijlstra Nieuwbouwmakelaars is aanwezig. In een prachtig aangeklede stand presen teert deze Twentse make laar een spectaculaire nieuwbouwmarkt. Hierin worden veel huidige en toekomstige nieuw bouwprojecten gepresen teerd. U vindt een breed aanbod van onder meer appartementen, hofjeswo ningen, stadsvilla's en bun galows in onder meer En schede, Hengelo en Boeke- lo. Op de beurs is een groot oefenparcours uitgezet De bezoeker kan hier een workshop Nordic Walking of borstelschuiven vol gen. Ook kan er een proefrit gemaakt worden op een elektrische fiets, scootmobiel en zelfs in een auto van Huiskes-Kokkeler. Bijzonder is de mogelijkheid van een proefrit op de Segway, een gemotoriseerde step waarmee men heerlijk buiten kan recreë ren. Een absolute aanrader. Daarnaast zijn er tal van andere workshops: salsa dansen, golfen, internet, beauty-makeovers, gezichtsbehandelingen, voetmassages, kaarsen maken, pc en internet, digitale video en fotografie, bloemschikken, helende edelstenen en nog veel meer! Dagelijks mag de bezoeker zijn kleinkind (tot 12 jaar) gra tis meenemen, en zorgen de Piraten van Kidscity Bome voor vermaak: schminken, ballonvouwen, grabbelton, disco-danswedstrijden, schat- zoeken en nog veel meer. Op de fiv-Beurs kunt u dage lijks genieten van live optre dens van gerenommeerde ar tiesten. Zo mogen wij Marian ne Weber, Thomas Beige, Ed silia Rombley en Imca Manna verwelkomen. Laat u tevens verrassen door een snelteke naar, een stand-up comedian, een kunstenaar en een medi um die met hun optredens voor veel vennaak zorgen. Op elke beursdag verzorgt Mo de-In twee wervelende mode shows, waarbij zij hun nieuwste vooijaars- en zomerkleding aan u presenteren. Gevarieerd in lengte, maat en leeftijd zullen de mannequins de catwalk be treden. Bij het podium zijn er zitplaatsen zodat u rustig kunt genieten van deze shows. Met de kortingsbon in uw Wegener huis-aan-huiskrant krijgt u 2.50 euro korting op de entreeprijs. Wilt u boven dien lange wachttijden bij de kassa vermijden én gratis parkeren, koop dan uw en treebewijs online via www.fiv-beurs.nl. Met de co de vermeld op uw kortings bon uit de krant, kunt u ook online gebruikmaken van de 2.50 euro korting!

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 21