VALENTIJNS Promotie Aktie n t 3VOOR2 Frans van Carrat Beauté m Be Delicious DKNY JUWELIERS D0LLEKAMP F - Paranoid Park (t/m 16 febr. a.s.) dames - heren geur 30 ml van nu voor jij Haarstraat 3B 7462 AK Rijssen Telefoon 0548-51 23 17 Winnaar publieksprijs Filmfestival Rotterdam Het JuweliersHuis Dollekamp, Grotestraat 36 7461 KG Rijssen Tel. 0548-51 23 58 www.hetjuweliershuis.com (S 4 1 De grootste Parfuihene Speciaalzaak in uw omgeving Dinsdag 12 februari 2008 15 De animatiefilm Persepolis komt 28 febru ari in de Nederlandse bioscopen. X-Film/DVD HARD CAND¥ Planet Terror 19 februari op DVD Het idee van regisseurs Quen- I tin Tarentino en Robert Rod riguez was om twee films voor de prijs van één aan te bieden. Deze zouden in de vorm van Planet Terror en Death Proof uitkomen, geïns pireerd op het grindhouse- idee waarbij in versleten bio scopen voor een lage prijs b- films werden aangeboden. In europa werden de films he laas gesplitst van elkaar uitge bracht wat afdeed van het ori ginele grindhouse idee. Ook de dvd's worden nu gesplitst aangeboden, al wil dit niet zeggen dat Planet Terror hier door niet de moeite waard is. Regisseur Robert Rodriguez zet met Planet Terror een ab surdistische en humoristisch horrorfilm neer over een dorp dat geïnfecteerd raakt door een besmettelijk virus. Planet Terror zit vol verwijzingen naar de onsmakelijkheid en het amateurisme van de fa- film en het plezier dat de ma kers hierin hebben druipt er af. Een zeer vermakelijke ode aan de wansmaak. Tideland Drama/Fantasy Ghost Whisperer Seizoen 2 tot en met 6 Ugly Betty Seizoen 1 tot 6 In de hitserie Ugly Betty komt Betty Suares terecht in de keiharde en oppervlakkige modewereld van New York. In deze wereld speelt vooral uiterlijk een rol, maar latina Betty, gespeeld door America Ferrera, moet het vooral van haar innerlijk hebben. Zo komt ze als secretaresse te recht bij het modeblad Mode. Door haar intelligentie en vriendelijkheid komt ze een heel eind, het probleem is al leen dat ze haar uiterlijk te gen heeft. Hoe ver wil en moet Betty gaan om er bij te horen? En hoe kan een ge woon meisje zich in de harde modewereld redden? Ugly Betty werd bekroond met twee Golden Globes en was in Nederland te zien op Net 5. De serie is onder ande re geproduceerd door actrice Salma Hayek, die ook een rol in de serie heeft. Daarnaast spelen ook zangeres en actri ce Vanessa Willamas en ac teur Alan Dale van de serie The O.C. een rol in Ugly Bet ty- Melinda Gordon (Jennifer Lo ve Hewitt) communiceert in de kijkcijferhit 'Ghost Whis perer' met de geesten van overleden mensen. Geesten die door hun plotse linge dood geen afscheid hebben kunnen nemen van familie en vrienden, vragen Melinda om hulp. Dit gebeurt op de voor haar meest on gunstige momenten, waar door Melinda haar gave af en toe kan vervloeken. Omdat ze de doden rust gunt in het hiernamaals, helpt zij on danks alles met het doorge ven van boodschappen aan dierbaren. De serie is geproduceerd door James van Praagh, een vooraanstaand medium in Amerika, die vele boeken op zijn naam heeft staan. Naast Jennifer Love Hewitt zijn rol len in de serie weggelegd voor David Conrad en Aïsha Tyler. In Nederland is de serie uit gezonden op SBS6 en weke lijks bekeken door 530.000 mensen. Regisseur Terry Gilliam(Fear and Loathing Las Vegas, Twel ve Monkeys) omschrijft Tide land als een kruising tussen Alice in Wonderland en Psy cho. In Tideland laat Gilliam het fantasievermogen zien van een kind dat probeert te over leven onder bizarre omstan digheden. De ouders van de jonge Jeliza-Rose zijn beide junkies. Als haar moeder komt te overlijden verhuist ze samen met haar vader naar het huis van haar oma. Ondertussen wordt Jeliza-Rose steeds een zamer en dat probeert ze te ontvluchten door een eigen fantasiewereld te creëren. In haar wereld heeft ze contact met pratende eekhoorns en hebben alle vuurvliegjes na men. Ze probeert de tijd te do den door te praten met Barbies zonder lichaam, de geestelijk achtergebleven Dickens en Dell, een meisje dat een imker masker draagt. Een surrealisti sche komedie waarbij Gilliam vooral de sterke verbeeldings kracht van een kind probeert neer te zetten. Gus van Sant, regisseur van onder meer Good Will Hun ting en Elephant, gebruikte voor de film Paranoid Park een opvallende manier om zijn acteurs te casten. Hij plaatste een oproep op de populaire website MySpace, dit is volgens de regisseur te genwoordig" dé manier om jonge mensen te bereiken. De film gaat dan ook over de pro blemen van een 16-jarige pu ber genaamd Alex. Deze ska teboarder heeft dankzij de scheiding van zijn ouders en een vreemde relatie met een cheerleader al problemen ge noeg. Tot overmaat van ramp doodt hij dan per ongeluk ook nog een bewaker. Ondanks het feit dat hij er niks aan kan doen besluit Alex om het aan niemand te vertellen. Hij doet net of er niks aan de hand is en denkt er vooral niet over na. Toch kan hij zijn gedachten over het ongeluk niet voor zich houden, en hij probeert zijn verhaal dan ook op papier te zetten. Paranoid Park komt 28 februari in de bioscoop. sta m ftMsgpfMPi

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 15