Op zoek naar een uitdaging? Tranig cope® ARTECH AIR B.V. WGGGNGR Huis-aan-huisMedia Telefoniste Receptioniste (m/v) Transscope B.V. Boardcomputers Blackboxsystemen www.transscope.nl kienhuis@transscope.nl Artech air BV is gespecialiseerd in het ontwerpen en de montage van klimaatinstallaties. Artech Air bestaat ruim 25 jaar en is hoofdzakelijk werkzaam in de utiliteitsbouw. Het werkterrein omvat geheel Nederland. Artech Air is STEK erkend en maakt zeer gevarieerde installaties voor fabrieken, laboratoria, etc. Dit maakt Artech Air een boeiend bedrijf, met afwisselende werkzaamheden. Onze montage afdeling zoekt twee nieuwe collega's voor o.a. CV/AC/ luchtbehandelingsinstallaties A: 1e MONTEUR Gevraagd wordt: - Vakdiploma Installatietechniek - Meerjarige ervaring - Rijbewijs B: LEERLING-MONTEUR:* Met enige ervaring of schoolverlater VMBO/ROC *Artech is een erkend leerbedrijf dat je tot vakman kan opleiden Kijk ook eens op www.artech-air.nl Interesse? Bel of schrijf naar Artech-Air Fahrenheitstraat 20, 7461 JA Rijssen Tel: 0548-51 43 53 of na 19.00 uur, Tel: 0548-62 03 34 (Dhr. J. ter Stal) Verkooptalent voor de buitendienstfunctie media-adviseur (36 uur per week) m/v DichtbijMedia. Wegener Dinsdag 12 februari 2008 Transscope B.V. een organisatie uitsluitend gespecialiseerd in boardcomputer technologie levert aan haar klanten alles op het gebied van boardcomputers en blackboxsystemen. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een enthousiaste: Wij vragen: Iemand die een grote verantwoordelijkheid kan dragen binnen een team en klantgericht kan werken, je hebt de nodige uitstraling en enthousiasme. Je bent een duizendpoot welke op vele fronten inzetbaar is. Ook administratief werk behoord tot de functie. Wii bieden: Een uitdagende, zelfstandige functie waarin jij als teamworker je thuis zult voelen. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, het volgen van cursussen etc. behoren tot de mogelijkheden. Salaris wordt vastgesteld in over eenstemming met je ervaring. Reageren: Ben jij de man of vrouw die wij zoeken? Stuur dan een brief met cv en pasfoto naar: Tav. Dhr. H.j.W. Kienhuis Postbus 108 7468 ZJ Enter Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huiskranten met een gezamenlijke oplage van 7,7 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis- aan-huisMedia B.V. wekelijks een groot deel van alle huis houdens in de provincies Groningen, Friesland, Over ijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/ regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk medium. Voor de regio Twente/Achterhoek zijn wij op zoek naar een De functie Voor deze zelfstandige functie zoeken wij een commercieel ingestelde collega die het als een uitdaging ziet om bestaande klanten te behouden en nieuwe klanten te werven. Naast de regelmatige contacten die worden onderhouden met de bestaande relaties worden potentiële adverteerders benaderd teneinde hen te adviseren over het adverteren in onze uitgaven. Tevens verwachten wij van onze nieuwe collega dat hij/zij adviseert bij de planning en vormgeving van de advertentiecampagnes van onze adverteerders. Er wordt in teamverband gewerkt, waarbinnen een goede samenwerking met andere disciplines binnen de organisatie een vereiste is. Uw profiel Wij zoeken een dynamische en creatieve collega op minimaal MBO-niveau met ervaring in of belangstelling voor een commerciële functie in de buitendienst. Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een vereiste. U bent woonachtig in de genoemde regio, of bent bereid te verhuizen. Daarnaast bent u in het bezit van rijbewijs B en eventueel een auto. Wij bieden De juiste man of vrouw bieden wij een boeiende en afwisselende functie in een dynamische omgeving met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Uw sollicitatiebrief kunt u, uiterlijk binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huisMedia BV, t.a.v. mevrouw M.J.W. Jongman, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 692, 7500 AR Enschede. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met bovengenoemd contactpersoon op tel. 053-484 22 07. E-mailen kan natuurlijk ook: P&0.enschede@whk.wegener.nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 10