Rabobank i Holterberg Classic 2008 De Rabo-ambassadeur is ervoor U €289.952,74 si en toch kans r rendement? Bankgegevens aar u zou best meer rendement willen is dan de manier om naast het sparen adviseur wijst u de weg en zorgt ervoor jrc n u zelf verantwoord vindt. Nieuwsgierig? bel (0548) 37 30 00 voor het maken van Traditiegetrouw deed Rabobank West Twente ook zondag 20 januari jl. weer met een bedrijventeam mee aan de Holterberg Classic. 7 Rabobankmedewerkers hebben zich voor het goede doel door de modder geworsteld. En dat was ze aan te zien! Van de mooie Rabobanktenue's was na af loop niet veel over. De tocht, met deze weersomstandigheden extra zwaar, werd dit jaar verreden voor de Stichting Doe een Wens. Deze stichting vervult de lief ste wens van kinderen van 3 tot 18 jaar met een levensbedreigende ziekte. "Dit goede doel is de zware tocht meer dan waard", aldus één van de deelnemers. De Rabobank is van oudsher sterk betrokken bij de lokale gemeenschap. Dat was honderd jaar geleden zo en dat is nog steeds zo. De Rabobank verandert natuurlijk mee met de tijd. De concurrentie verstevigt, de markt wordt groter, klanten worden veeleisender en de dienstverlening vindt op allerlei manieren en plekken plaats. In elk geval steeds minder via persoonlijk contact in de Ra bobank kantoren. Toch willen we dat onze coöpera tieve identiteit duidelijk overal zichtbaar en merkbaar is. Niet voor niets luiden onze merkwaarden: dichtbij, betrokken en toonaangevend. Een mogelijkheid om duidelijk en overal binnen de lokale gemeenschap herkenbaar te blijven is het introduceren van Rabo- ambassadeurs; persoonlijke aanspreekpunten in uw directe omgeving. Rabo-ambassadeurs zijn medewerkers van onze ei gen Rabobank. Ze zijn (coöperatief) aanspreekpunt voor u als inwoner van de lokale gemeenschap. In die hoedanigheid zijn ze aanwezig bij allerlei formele en informele bijeenkomsten. Ze functioneren als ogen en oren van onze bank en houden alle relevante informatie en gebeurtenissen bij. Ze vertegenwoordigen onze bank dan ook in allerlei netwerken en zijn aanspreekpunt voor klanten en leden in het werkgebied. Ze zorgen ervoor dat signalen, opmerkingen, ontwikkelingen en tips goed en op tijd op de plek komen waar ze horen binnen de bank. Daarmee zijn de ambassadeurs tegelijkertijd ook adviseur voor onze bank. Signalen die commercieel inte ressant zijn, pakken ze op of leiden ze door naar de be treffende bankmedewerker/collega. Rabo-ambassadeurs zijn dus netwerker, aanspreekpunt en adviseur tegelijk. Bruggenbouwers die de weg kennen in onze coöpera tieve bank en in uw gemeenschap en die uw ambities en onze mogelijkheden nog dichter bij elkaar brengen!! Dat is het bedrag dat Rabobank West Twente in 2007 terug heeft laten vloeien in de lokale ge meenschap. Hetzij via sponsoring en donaties, hetzij via een bijdrage uit het Coöperatiefonds. Ruim 280 verenigingen en stichtingen deden een beroep op onze steun. En daar zijn we trots op! Wij dragen in 2008 wederom graag ons steentje bij! www.westtwente.rabobank.nl Rabobank West I went' 7440 AA Ni ver da! (0548) 373 000 www.westtwente.rabobank.nl info@westtwente.rabobank.nl Onze kantoren vindt u in: Den Ham, Hellendoorn, Holten, Msrkelo. Ni ijverda .Vroomshoop en Westerhaar

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 13