entes Halfvrijstaand wonen Kortingen tot 60 °/o Kortingen tot 45 °/o Wij zijn gestart met de uitverkoop van alle 16 buitenspa's in onze showroom. www.bubbelsenjets.nl Diverse schitterende aktie badkamers, met meer voordeel dan alleen een scherpe priis www.bubbelsenjets.nl Openingstijden; Kolweg 76 - Holten Holten nét even <and Makelaars evs Mentes Makelaars, de sleutel tot uw nieuwe wonino. Dinsdag 29 januari 2008 Ma t/mVr; 9.30 t/m 17.30 uur zaterdag: 9.30 t/m 16.30 uur Koopavond: donderdag t/m 21.00 uur Direct aan de Al Industrieterrein Vonder Vonderweg 28 b - 7468 DC Enter Tel.: 0547 - 384000 BADKAMERS - WHIRLPOOLS SAUNA'S Aan een rustig straatje op loopafstand van het centrum van Holten ligt deze keurige halfvrijstaande woning met vrijstaande garage en diepe achtertuin op het zuidwesten. De woning heeft een uitbouw aan de achterzijde en is gelegen op een perceel van 263m2. Aan de rand van de bebouwde kom van Holten ligt deze goed onderhouden hoekwoning met oprit, garage, carport en verzorgde tuin. De woning biedt verrassend veel ruimte en beschikt over vijf slaapkamer. De woning is gebouwd in 1985 en gelegen op een perceel van 218m2. Indeling: hal met trapopgang en garderobenis, woonkamer met Indeling: hal met meterkast, trapopgang en toiletruimte met toilet erker, grote tuingerichte woonkeuken met schuifpui naar het en fonteintje. L-vormige woonkamer, half open keuken met recent aangelegen terras, kelderkast, bijkeuken met aanrecht en wasmachine aansluiting, provisiekast en toiletruimte. Verdieping: overloop met vaste kasten, 3 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met wastafel, toilet en ligbad met douche. Zolderruimte via vlizotrap te bereiken. Voor een virtuele bezichtiging van deze woning kijkt u op www.mentesmakelaars.nl Bouwtechnisch rapport ter inzage. Vraagprijs: 233.000,- k.k. Aanvaarding: in overleg. MA vernieuwde U-opstelling met barretje, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, oven en vaatwasser. Grote bijkeuken met gootsteen en aansluiting wasapparatuur, garage. Verdieping: overloop met vaste kast, 3 ruime slaapkamers, badkamer met wastafel, ligbad, toilet en douche. Tweede verdieping: via vaste trap, zolderruimte met bergruimte en twee slaapkamers. Bouwtechnisch rapport ter inzage. Vraagprijs: 239.500,- k.k. Aanvaarding: in overleg. Larenseweg 12, Holten - Burg. de Beaufortplein, Markelo (T) 0548-368141 - (I) www.mentesmakelaars.nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 6