Woonkeuzebon Niet goed ingevulde bonnen worden niet geaccepteerd Is er nog plaats voor ons? www.goedewoningrijssen.nl - - - Op weg naar een huurwoning Phze Col^slKuiscollectié heeft voor g:s I-.»- m Mp iedere woonstijl fde jperfectefstof! Vof. Gervedink Nijhuis E35IUYI3j9T0 45 - 7451 BS Holten - Tel. 0548 - 361480 Advertentienummer 8.02.1 Reageren op het woningaanbod is ook mogelijk via internet: Postbus 89, 7460 AB Rijssen Boomkamp 16, Rijssen Tel. (0548) 513 612 Fax (0548) 540 533 www.goedewoningrijssen.nl Openingstijden; Maandag t/m Vrijdag van 8.00 - 12.00 uur en 13.00 - 17.00 uur Vrijdagmiddag gesloten Dinsdag 22 januari 2008 Vincent van Goghstraat 39, RIJSSEN Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar: appartement 3 dicht €361,22 30,20 combi HR-ketel op 1e verdieping, lift aanwezig 02-03-2008 Inkomensvoorwaarden: Eenpersoons huishouden t/m 27.580,- of Meerpersoons huishouden t/m 33.261,- S] Aanvrager heeft belangstelling voor de woning(en) Adv. nr. Straat Adv. nr. Straat Adv. nr. Straat Nr Nr Nr Gegevens aanvrager Voorletters:Achternaam: O Man O Vrouw Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Woonplaats: -. Telefoon: Mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Aantal verhuizende personen: (Gezamenlijk) belastbaar jaarinkomen 2006 (Incl. meeverhuizende kinderen) Indien uw geschat belastbaar jaarinkomen van 2007 20% of meer afwijkt, dan dient u ook dit inkomen te vermelden. Geschat belastbaar inkomen 2007: Woonsituatie O Zelfstandig in koopwoning Q Zelfstandig in huurwoning Gemeente Rijssen-Holten O Zelfstandig in huurwoning overig O Starter O Inwonend bij (naam) sinds: Q Anders, namelijk sinds: Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft. Als u.wilt reageren op twee of drie woningen is de volgorde van invullen bepalend voor de mate van uw belangstelling. Uw inkomen moet voldoen aan de (inkomens) voorwaarden. De bon moet juist en volledig ingevuld worden. Puntentelling Vanaf de leeftijd van 18 jaar kunt u via de woonkeuzebon reageren op woningen. Opbouw punten De puntentelling start vanaf het moment dat u voor de eerste keer reageert op een geschikte woning*. Dit kunt u kenbaar maken via een woonkeuzebon. U kunt zich ook laten registeren als woningzoekende bij ons kantoor of via de website www.goedewoningrijssen.nl. Vanaf de datum van uw eerste reactie of registratie krijgt u 1 punt per maand toegekend. Om doorstroming te bevorderen starten woningzoekenden die een huurwoning in de gemeente Rijssen-Holten achterlaten met 12 punten extra. In totaal kunt u maximaal 60 punten opbouwen. Bij elke 6e keer dat u reageert op een geschikte woning, krijgt u 1 punt extra toegekend. Geschikte woning U reageert op een geschikte woning indien u voldoet aan de gestelde voorwaarden. Ten eerste moet uw inkomen aansluiten bij de huurprijs van de aangeboden woning. Ten tweede moet u voldoen aan de criteria die bij de advertentie staan vermeld bijvoorbeeld: "minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar", "personen vanaf 60 jaar" of "starters". Minpunten Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert zonder geldige reden, dan worden 12 punten in mindering gebracht. Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert voor de tweede maal zonder geldige reden, dan vervallen uw opgebouwde punten. Indien u 3 jaar niet meer reageert op een woning, dan vervalt uw inschrijving en opgebouwde punten. Indien u verhuist uit uw huidige woning, dan vervallen uw inschrijving en de opgebouw de punten. Toelichting Wij gaan ervan uit dat woningzoekenden serieus op zoek zijn naar een huurwoning en zich niet op voorhand laten registreren voor het geval datof alleen reageren om punten op te bouwen. Daarom worden actief woningzoeken den beloond en wordt de mogelijkheid opengelaten om correcties toe te passen bij niet-serieuze reacties. Zet- en drukfouten voorbehouden De Woonkeuzebon dient uiterlijk maandag 28 januari 2008 vóór 9.00 uur binnen te zijn bij: De Goede Woning, Boomkamp 16, 7461 AX Rijssen dat een gewenste bestem ming niet meer beschik baar was. Bestemming en periode zijn onderdelen van de vakantie waar veel mensen het liefst in een vroegtijdig stadium al ze kerheid over willen heb ben. Last-minute boeking zijn daarom minder popu lair; slechts één op de tien vakantiegangers maakt er gebruik van. Een deel van de ondervraagden geeft aan voor de zekerheid te overwegen om via een luchthaven in Duitsland of België naar de vakantiebe stemming te vertrekken. Zekerheid zoeken in het ka der van je vakantie kent dus vele gedaantes. Is het de voorpret of het ge voel van zekerheid dat mensen er toe brengt om al in januari hun zomerva kantie te regelen. Volgens een representatief onder zoek van Trendbox willen we liever niet voor verrass ingen komen te staan en daarom legt ruim 40 pro cent van de Nederlanders hun vakantie het liefst ruim van tevoren vast, als het even kan al vöör eind janu ari. Bijna 80 procent van de Nederlanders is van plan om deze zomer op vakantie te gaan en bijna de helft van alle vakantiegangers weet al lang van te voren waar ze heen willen. Toch is het ve len wel eens overkomen

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 19