Minder bijstand, meer werk 4 dagen sneeuwplezier Sauerland Speciaal voor lezers van deze krant effeweg.nl effeweg.nl \l/ Jiorx Jewels 319.- SÉ*»*. Meer info? Brochure aanvragen? Boeken? www.effeweq.nl of bel 0529 - 46 96 67 vanaf 49,- p.p. per arrangement Dinsdag 22 januari 2008 "Er zitten minder mensen in de bijstand en er zijn meer mensen aan het werk", is de juichende boodschap van de regering. Met de daling denkt men totaal 650 miljoen euro te besparen. In september ontvingen 281 dui zend huishoudens een bij standsuitkering en dat zijn er ruim 30 duizend minder dan in 2006. In vier jaar tijd hebben 55 duizend mensen minder bij stand ontvangen. Als belangrijkste reden voor de daling wordt genoemd dat de gemeenten - die de Wet Werk en Bijstand uitvoeren - er be lang bij hebben minder geld uit te geven aan uitkeringen, om dat het overschot in eigen kas blijft, maar een tekort ook uit ei gen middelen moet worden aangevuld. Deze financiële prikkel zorgt voor een duidelijke cultuurverandering waarbij ge meenten werk boven uitkering stellen. Maar het is allemaal nog niet genoeg, uiteindelijk moeten er nog 75 duizend mensen minder van de bijstand leven. 8 dagen Andorra, VOORJAARSAANBIEDING 4 dagen Praag 3-5 dagen Londen ANVR Vertrekdata: 7 maart, 4,25 april, 9 mei, 6 juni, 29 augustus, 19 september Omschrijving Bezoek het Barcelona stadion, de Ramblas, het Olympisch stadion en het Olympisch dorp. Zie de Sagrada Familia, Casa Battlo, Pare Güell en andere werken van Gaudi. Bezoek ook bedevaartsoord Montserrat en Pla^a d'Espanya! Inclusief: - 7 hotelovernachtingen - 7 maal ontbijt en diner (halfpension) - Stadsrondit Barcelona o.l.v. Nederlandstalige gids Vervoer per Comfort Class touringcar A/^ Vertrekdata: 4,25 april Omschrijving Maak kennis met dit prachtige belasting- vriendelijke staatje in de Pyreneeën! Geniet van de prachtige natuur, de unie ke vergezichten en maak kennis met typische dorpjes, zie de hoofdstad Andorra la Vella en bezoek het stuwmeer van Engolasters. Inclusief: - 7 hotelovernachtingen - 7 maal ontbijt en dinerbuffet - Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrekdata: o.a. 8 februari, 21 maart, 9 mei, 10,17,24,31 oktober Omschrijving Praag is prachtig! Bekijk het unieke Astronomische uurwerk, zie het Koninklijk Paleis, maak een stadswandeling door de boven- en benedenstad en een lichttour! Maak kennis met de Gouden Stad, maak kennis met Praag! Inclusief: - 3 hotelovernachtingen - 3 maal ontbijtbuffet -Vervoer per Tourist Class touringcar Vertrekdata: 10,31 maart, 14,28 april, 23 juni, 7,21 juli, 11,25 augustus Omschrijving Bekijk een kasteel in Königstein, leer over ertswinning in het Bergbaummuseum, verken Dresden met het Semper Operahaus en de beroemde Frauenkirche, vaar met een stoomschip over de Elbe en zie de Dom St. Marien. Inclusief: - 4 hotelovernachtingen - 4 maal ontbijt- en dinerbuffet (halfpension) - 5 maal lunch of lunchpakket - Diverse dranken in het hotel -Stadswandeling Dresden o.l.v.gids - Afscheidsdiner - Vervoer per Tourist Class touringcar Vertrekdata: 8,15 februari, 7,14,21 maart, 28 april, 1 mei, 21,28 juli Omschrijving Bezoek prachtig Londen, geniet van het uitzicht over de stad vanuit het London Eye, bekijk Buckingham Palace, St. Pauls Cathedral, vaar over de Theems, maak een lichttour en ga shoppen in Regentstreet en Oxfordstreet! Inclusief: - 2-4 hotelovernachtingen - 2-4 maal continentaal ontbijt - Overtocht per boot Calais-Dover v.v. Vervoer per Tourist Class touringcar /N v.ö. ALL INCLUSIVE supervoordelige busreizen supervoordelige busreizen t Fiori-jewels.nl In het online juwelenkistje van Fiori Jewels vind je een uitgebreide collectie Italiaanse sieraden en zoetwater parels. De sieraden worden ontworpen en gemaakt in Italië van (het hoogste) gehalte zilver, edelstenen en zoetwaterparels. Ze zijn van hoge kwaliteit en hebben een klasse uitstraling. Fiori Jewels berekent geen verzendkosten en verstuurt de sieraden in luxe geschenkverpakking (prijzen vanaf 9,-). Speciaal voor Skuzzie stelt Fiori Jewels 40 waardebonnen ter beschikking ter waarde van 50,-Ook zin in een Italiaanse glimmer? Ga dan snel naar www.skuzzie.nl/acties en doe mee! Personalgifts.nl Op zoek naar een origineel en persoonlijk (Valentijns)cadeau? Personalgifts.nl en Skuzzie geven 50 cadeaupakketten t.w.v. 50,- weg! Doe mee met de prijsvraag op www.skuzzie.nl/acties en verras jouw vriend/vriendin met een origineel cadeau. Dan ben je er zeker van dat je een geslaagd en persoonlijk cadeau hebt! De cadeaus worden anoniem verzonden. PERSONALGIFTS drie slaapkamers met tweeper soonsbed of twee éénpersoons bedden. Badkamer met douche en toilet Het park beschikt over een restaurant en twee bars. Er is een zwembad, whirlpool, sauna, stoombad, solarium en massage Ook is er een minimarkt met dagelijks verse broodjes. Voor skiplezier kunt u terecht in Winterberg op ca. 40 minuten rijafstand. U kunt ge bruik maken van de skibus 15, p.p. p.d.). -t bijzondere wintergevoel -3 x overnachting in apparte ment/bungalow -1 x dinerbuffet (dag van aan komst) -1 x ontbijtbuffet (dag van ver trek) -bedlinnen, handdoeken, eind- schoonmaak Op pharosreizen.nl zoek boekcode 55323 Prijs 4-daags arrangement Bij 2 volbetalenden: 119, Bij 3 volbetalenden: 89,- Bij 4 volbetalenden: 69,- Bij 5 volbetalenden: 59,- Bij 6 volbetalenden: 49,- (Volbetalende: iedereen vanaf 4 jaar. Kinderen van 0 t/m 3 jaar zijn gratis) Prijzen in p.p. per arrange ment. Niet inbegrepen: reserve- ringskosten en kosten calamitei tenfonds. Aankomst U kunt aankomen op maandag, donderdag, vrijdag en zondag Informatie Reserveringen op www.pharosreizen.nl/week- krant of via 0900 365 65 65 (20cpm) met behulp van zoek en boekcode 55323. ANWB Begin het nieuwe jaar goed met de ANWB! Speciaal voor de leden van Skuzzie geven zij een aantal pakketten weg, bestaande uit het glossy magazine Buitenleven, hét wandel- en fietsmagazine van NederlandToeractief en twee boeken uit de collectie naslagwerken. Surf snel naar Skuzzie's Klik Win en vertel ons wat de ANWB in 2008 viert! Heerlijk, die winterse bossen dicht bij huis. Met een sleetje van de heuvels roetsjen. Een sneeuwpop maken. Skiën? De pistes van het nabijgelegen Winterberg zijn ideaal. Of gaat u liever te paard door de be sneeuwde heuvels? Hartverwar mend lage prijzen. En 't bijzon dere wintergevoel krijgt u er gratis bij! Uw verblijf U verblijft in Ferienpark Fran- kenau, heuvelachtig gelegen aan een meertje, middenin Nationaal Park Edersee-Keller- wald. Uw appartement of bun galow (max. 4-6 personen) be staat uit een woonkamer, zitka mer, eethoek, keuken, twee of

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 12