gifts; Sanne Krikkink eerste Holtense baby van 2008 Altijd goed voor een praatje lilmIMfcl Klik en win fiori Jewels www.skuzzie.nl/acties \j/ PERSONALGIFTS Eén klok PERSONAL I HOLTEN-Sanne Krik kink is de eerste baby van het nieuwe jaar in Holten. Zij is het eerste kindje van Anita en Mar cel Krikkink en werd ge boren op 2 januari om 21.47 uur. Test: Fiat 500 Sport door De Volder en Vos SIGNALEMENT Dinsdag 15 januari 2008 MNNNMNMNMMHMNNMMNNMNNMMN 20 mêkj**, Fiori-jewels.nl In het online juwelenkistje van Fiori Jewels vind je een uitgebreide collectie Italiaanse sieraden en zoetwater parels. De sieraden worden ontworpen en gemaakt in Italië van (het hoogste) gehalte zilver, edelstenen en zoetwaterparels. Ze zijn van hoge kwaliteit en hebben een klasse uitstraling. Fiori Jewels berekent geen verzendkosten en verstuurt de sieraden in luxe geschenkverpakking (prijzen vanaf 9,-). Speciaal voor Skuzzie stelt Fiori jewels 40 waardebonnen ter beschikking ter waarde van 50,-Ook zin in een Italiaanse glimmer? Ga dan snel naar www.skuzzie.nl/acties en doe mee! Personalgifts.nl Op zoek naar een origineel en persoonlijk (Valentijns)cadeau? Personalgifts.nl en Skuzzie geven 50 cadeaupakketten t.w.v. 50,- weg! Doe mee met de prijsvraag op www.skuzzie.nl/acties en verras jouw vriend/vriendin met een origineel cadeau. Dan ben je er zeker van dat je een geslaagd en persoonlijk cadeau hebt! De cadeaus worden anoniem verzonden. ANWB Begin het nieuwe jaar goed met de ANWB! Speciaal voor de leden van Skuzzie geven zij een aantal pakketten weg, bestaande uit het glossy magazine Buitenleven, hét wandel- en fietsmagazine van Nederland Toeractief en twee boeken uit de collectie naslagwerken. Surf snel naar Skuzzie's Klik Win en vertel ons wat de ANWB in 2008 viert! Afgelopen donderdag kwam de echtgenote van de burgemees ter, Anneke Koelewijn-Van Twillert, samen met de krant de jonge ouders namens de ge meente Rijssen-Holten felicite ren met hun dochter. Zij bracht een fotoalbum van Nijntje voor de eerste Holtense baby mee en ook de redactie van deze week krant bood de ouders een bos bloemen aan eh een zestal ge schenken van de adverteerders. De krant had voor een mooie, grote bos bloemen gezorgd en bovendien mochten wij na mens een zestal van onze ad verteerders Anita en Marcel ge schenken aanbieden. Zo krijgen ze bij Wansink Albert Heijn een pak AH luiers New Bom, Bome- do naast de Schildkerk in Rijs- sen heeft een leuk bestekje voor hen klaar liggen en bij Blokker van de Maat kunnen ze een leu ke attentie ophalen. Service partner Van Bruggen uit de Kerkstraat heeft een cadeaubon voor de jonge ouders en Schoenwinkel Steunenberg aan de Larenseweg een waardebon. Verder ontvangen ze bij Foto Ten Velde een digitale fotolijst. Sanne, een mooi kindje met veel donker haar, woog bij de De echtgenote van de burgemeester, Anneke Koelewijn-Van Twillert, mocht Sanne even op de schoot houden. Anita en Mar cel Krikkink werden gefeliciteerd met hun eerste baby en de prijzen. FOTO: HARRY BROF.Z.F. geboorte 3630 gram. Anita be viel thuis zoals gepland en alles liep heel voorspoedig. Sanne drinkt goed en alles gaat prima. Anita wilde altijd al op haar der tigste moeder worden en is net als Marcel heel gelukkig met het kleine meisje. Het jonge gezin woont aan de Kieftenbelt en iedereen die de afgelopen dagen in die straat is geweest, weet precies waar dat is. In de voortuin van Anita en Marcel staan namelijk twee ooi evaars en een grote Winnie de Pooh, voorzien van ballonnen, kleertjes en een pop. Buren, vrienden en vriendinnen zorg de voor deze vrolijke versiering. Vader Marcel, geboren en geto gen in Holten, werkt bij een au tomatiseringsbedrijf in Ensche de. Anita, die afkomstig is uit Markelo, werkte tot voor enkele jaren bij de Wibra in Rijssen en werkt nu bij eenzelfde winkel in Nijverdal. Zij is van plan na haar zwangerschapsverlof weer en kele dagen in de week te gaan werken. Opa en oma passen dan op en ook gaat Sanne dan waarschijnlijk één dag in de week naar de crèche. Het dashboardlichaam is bij de nieuwe Fiat 500 volledig uitgevoerd in de kleur van de carrosserie, net zoals dat in 1957 het geval was. Het volledige instrumentari um is in één ronde klok on dergebracht, niet alleen een snelheidsmeter maar ook de toerenteller en digi taal de brandstof- en tem peratuurmeter inclusief de kilometerteller. De positie van de pook op de midden console verraadt de techni sche overeenkomst met de Panda. Om te schakelen hoeft men de rechter hand slechts kort van het stuur te halen. Wie eigenschappen moet opnoemen waaraan een nieuwe auto moet voldoen, zal niet direct roepen dat onze trouwe vierwieler 'knuffelbaar' moet zijn. Maar dat knuffelgehalte Ugt bij de nieuwe Fiat 500 bij zonder hoog. De leuke, bolle vormen van de nieuwe, kleinste Fiat wekken louter enthousiaste reacties op. Iedereen vindt 'm leuk en dat betekent dat in- of uitstappen vaak al meteen een gezellig praatje oplevert. Het aardige is dat de 500 erg compact lijkt, maar toch aanzienlijk groter is dan zijn vijftig jaar oude voor beeld. Zo is er bijvoorbeeld een bagagevolume beschikbaar van 185 liter en kunnen twee volwassenen voorin prima zit ten vanwege de flinke hoogte van het dak. Niet vreemd dat er op de achterbank slechts plaats is voor kleine kinderen. Net zo als de buitenkant overloopt van de historische details, heeft Fiat ook het interieur kleurrijk en tegelijk smaakvol ingericht. Technisch steunt de nieuwe Fiat 500 op de techniek van de Panda. De wielen staan hele maal op de hoeken van de car rosserie en dat helpt mee aan een onderstel dat een goed compromis biedt tussen spor tief en comfortabel rijden. Al leen jammer dat op de achteras voor relatief soepele schok dempers is gekozen, waardoor de auto met name op kleine oneffenheden behoorlijk deint. Naast de 1.2 liter instapmotor biedt de 1.4 16V het nodige ex tra rijplezier. De 4 cilinder le vert keurig 100 pk en daarmee accelereert het 905 kg wegende bolhoedje in 10,5 seconden naar de 100 km/u en zet een top neer van 182 km/u. Belang rijk is dat de 500 ongeacht de snelheid en zowel in rechte lijn als in bochten uitermate goed gebouwd aanvoelt. De stabili teit is dik in orde, maar ook als bijvoorbeeld een portier wordt dicht getrokken, geeft de kleine Italiaan een solide gevoel. De nieuwe Fiat is daardoor niet al leen leuk, maar ook een zeer serieuze auto. Wie vlot met de 500 omgaat noteert wel een flink verbruik van 1 op 12,5. Fiat levert diverse uitrustings varianten en een complete reeks accessoires en opties waarmee de auto verder kan worden aangekleed. De 1.4 16V Sport kost 16.995 euro inclusief onder meer lichtmetalen wie len, airco en sportstoelen. De instapuitvoering, de 1.2 Naked is pas vanaf eind bestelbaar en gaat 11.500 euro kosten. Maar wie een leuk aangeklede va riant wil is toch minimaal 15.000 euro kwijt, maar dat zal menigeen er graag voor over hebben. L X B X H: 3.546 x 1.627 x 1.488 mm Wielbasis: 2.300 mm Kentekengewicht: 905 kg Trekgewicht geremd:800 kg Motor: viercilinder benzinemotor Cilinderinhoud: 1.368 cm3 Max. vermogen: 73,5 kW/100 pk bij 6.000 tpm. Max. koppel: 131 Nm bij 4.250 tpm. Van 0 naar 100 km/u: 10,5 sec. Topsnelheid: 182 km/u Gem. verbruik: 1 op 15,9 km (fabrieksopgave) Prijs geteste versie: 16.995 euro (Sport) Plus: Uitermate geslaagde vertaling van het 50 jaar oude origineel naar deze tijd, meer ruimte dan verwacht, volwassen rijeigenschappen Min: Ietwat slappe schokdempers aan de achterkant waardoor deinen, met leuke extra's al snel prijzig

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 20