Trainer W Holten mag blijven Holtens Nieuwsblad 19 Nieuwe hoofdsponsoren Fietstochten Winst voor handbalheren sportagenda voetbalvereniging Holten WV Holten in wedstrijd tegen Duiven VOETBal Uitslagen tweede schaakteam Zware strijd voor dames Handbal 2 Fietsen voor goede doel Doe Een Wens Stichting Uitslagen ponyclub De Bergruitertjes Holten Kennismaken met badminton Uitslagen handbal HOLTEN - Stichting Holterberg Classic houdt zondag 20 januari in sa menwerking met de Ro- taryclub Hellendoorn- Nijverdal e.o., voor de ze vende keer een ATB- tocht over de Holterberg. OPBRENGST NAAR DOE EEN WENS Dinsdag 15 januari 2008 HOLTEN - Tijdens de nieuw jaarsreceptie van W Holten op zaterdag 5 januari werd be kendgemaakt dat de club een overeenkomst heeft gesloten met twee hoofdsponsors. Boks Beijer Co in Holten en BMW Oolbekkink in Zwolle zul len vanaf het nieuwe seizoen 2008/ '09 voor de periode van zes jaar samen de hoofdspon sors zijn van W Holten. Jeugdvoorzitter Lammertink, HOLTEN - Het tweede schaak team heeft zich uitstekend her steld van de dompers opgelo pen in de vorige ronden. Tegen het Wierdense Mat Ador konden de Holtenaren zich over' geluk niet beklagen Holten kwam door overwinnin gen van Dick van der Knaap en Karl-Heinz Leisten al behoorlijk snel op voorsprong. Maar daar mee leken de Holtense punten ook geteld. Teun Scheurwater kwam in een eindspel terecht dat hij met geluk misschien nog remise zou kunnen gehouden (Paard drie pionnnen tegen Paard twee pionnen) en Dick van de Griendt zag zijn konings- aanval verzanden in gebrek aan aanvalskracht. Ook de familie Klem Teeselink was in zwaar weer terechtgekomen. Ronald was al materiaal achtergeraakt en lohan was zo aardig om een loper weg te geven in een goede stelling. De laatste twee verloren dan ook hun partijen al wist Ronald zijn partij nog zo lang te rekken dat hij als laatste klaar was. Ech ter ondertussen waren er spec taculaire ontwikkelingen. Teun kreeg de overwinning in zijn schoot geworpen doordat zijn tegenstander op paardruil aan stuurde. HOLTEN - Handbaldamesteam 2 had het zwaar tegen Nieuw- Heeten 2. Vooral verdedigend maakte Holten te veel fouten. Nieuw-Heeten scoorde veel van afstand en leidde bij rust com fortabel met 5-15. Na rust eenzelfde beeld waarbij Holten wel de pech had regel matig paal en latwerk te raken. Nieuw-Heeten bleef scoren en won verdiende met 13-29. die de nieuwjaarsspeech voor zijn rekening nam, merkte nog op dat de bekendmaking eigen lijk gepland stond op 16 decem ber. "Helaas viel dat toen in het water door de afgelasting van de wedstrijd van Holten 1". De twee bedrijven hebben van oudsher een link met W Hol ten. Daarnaast speelt Robert Oolbekkink momenteel in de selectie, wat deze binding extra sterk maakt. HOLTEN - De volgende toer tocht die de Wielervereniging Holten houdt is de Holterberg- toer. Op zondag 27 april kan men van start gaan voor een wegrit van 80, 100 of 150 kilo meter lengte. Men kan al kennis nemen van de route door te kij ken op www.wvholten.nl. De volgende veldtoertocht wordt gehouden op zondag 21 september. Na tien jaren krijgt deze tocht een nieuwe route. HOLTEN - De heren van Holten speelden thuis tegen de num mer drie Duiven 3. In de uit wedstrijd wist Holten met veel- moeite een. kleine overwinning te boeken. Holten startte nu be ter en wist al in de beginfase uit te lopen naar een 7-4 voor sprong. De sfeer in het veld werd echter grimmiger. Een on gelukkige botsing zorgde voor een vermoedelijke sleutelbeen breuk bij Holtenspeler Freddy Wolterink. Holten was even van slag en Duiven wist de stand bij rust terug te brengen tot 10-9. Na rust speelde Holten gecon centreerder. De aanvallen wer den beter uitgespeeld en al na 10 minuten was Holten uitgelo pen naar een 17-12 voorsprong. Na rode kaarten voor twee spe lers van Duiven was de wed strijd gelopen. Holten zette goed aan en wist uit te lopen naar een 31-18 overwinning. Holterberg Classic Velen doen mee aan de Holterberg Classic. Fietsen voor het goede doel. sen van kinderen van 3 tot 18 jaar met een levensbedreigen- Naast een groot aantal indivi duele deelnemers zullen teams van bedrijven en instellingen onder begeleiding van wieier en sportlegendes. zoals triatleet Rob Barel, de berg doorkruisen. De gehele opbrengst van het sportevenement gaat naar de Doe een Wens Stichting onder het motto: 'Vervul een wens van een ziek kind'. Men heeft de keuze uit een tocht van 30 kilometer, een tocht van 50 kilometer of (voor De Holterberg Classic is een mountainbiketocht over de Holterberg voor een goed doel. Elk jaar wordt er een ander doel uitgekozen waar de op brengst naartoe gaat: Deze keer is dat de Doe een Wens Stichting. Deze stichting vervult de wen de ziekte. Door het vervullen van een wens, wil de stichting blijdschap en kracht brengen in een moeilijke periode. Even weg van ziekenhuis, behande ling en doktoren. Kijk voor meer informatie op www.doeeenwens.nl het eerst dit jaar) een extra lange tocht van 85 kilometer. De 30 kilometertocht zal gro tendeels worden gereden over een bestaand parcours op de Sallandse Heuvelrug. De route van de 50 kilometer is echter dit jaar aan de noordkant van de weg Nijverdal - Raalte aange past en wijkt nu gedeeltelijk af van de zwarte ATB-route. De individuele rijders kunnen starten vanaf Tennisclub Hol ten, Vaikenweg 6. Men kan star ten tussen 9.00 en 11.00 uur. Er is keuze tussen 30,50 of 85 kilo meter. Het dragen van een helm is verplicht. Indien men niet over een ATB-fiets of een helm beschikt, kan dit tegen een ge ringe vergoeding gehuurd wor den. Dit dient wel tijdig gemeld FOTO: JOHAN BOLINK te worden. Via www.holterbergclassic.nl en op de dag zelf bij de start, kan men zich laten inschrijven. Naast de individuele rijders doen er 23 bedrijventeams van maximaal 8 deelnemers aan mee. De teams fietsen, na een introductie van bekende triat leet Rob Barel, onder begelei ding van hem en bekende ande re (oud-)wielrenners of andere (oud-)topsporters of ervaren toerfïetser over de Holterberg. Voor informatie over de deelna me voor bedrijventeams kan men terecht bij: Jan Veerman, telefoon: 0548-612594 of e-mail: jan@veermannen.com. Voor informatie over de deelna me voor individuele deelne mers kan men terecht bij: Jan Schermerhorn, telefoon: 0548- 363943 of e-mail: jscherme@xs4all.nl. geeft hen de uitnodiging om op de Regiokampioenschappen te starten. Ook Myrthe Barvelink met Night Mare en Angela van Lies met King Kadanz wisten zich te plaatsen. Deze zullen verreden worden in Genemui- den op 15 en 16 februari. Hier gaan de dames strijden voor een plaats op het NK. HOLTEN - De Kring kam pioensschappen springen wer den afgelopen zaterdag verre den in Ambt-Delden. Daar wa ren de dames Anniek Wolfkamp en Angela van Lies van de partij. Angela werd daar Kringkam pioen springen met haar pony Kinkie in de klasse B-D en An niek werd met Okie Doki 2e. Dit HOLTEN - Peter Harthoom en het bestuur van W Holten heb ben naar aanleiding van de eva luatie van de eerste seizoens helft besloten de samenwerking komend seizoen voor te zetten. De geluiden vanuit de spelers groep, staf en bestuur waren zeer positief. "Hieruit blijkt dat we' met de keuze voor dezé hoofdtrainer een goede stap hebben gezet" zegt bestuurlid Technisch Commissie Marco Spekreijse. Uiteraard heeft ook Jan van Mullem als trainer van het tweede hieraan bijgedragen. Om met W Holten op een ho ger plan te komen, zal nog een aantal zaken verder moeten worden uitgewerkt. Op de agen da staan de tweede seizoens helft onder meer de trainingsfa- BLAUW WIT Zaterdag 19 januari Blauw Wit 1 - De Esch 1 (oefen)14.30 Blauw Wit*2 - De Esch 2 (oefen)12.30 Blw Wit 3 - Blw Wit 4 (oefen) 14.30 Toernooi Blauw Wit C2 12.00-15.00 Toernooi Blauw Wit Cl 15.00-18.00 Blw Wt Dl - Excelsior D8 (oefen) 10.30 Excelsior D9 - Blw Wt D2 (oefen)9.00 vv HOLTEN Vrijdag 18 januari Colmschate 4 - Holten 1 HV HOLTEN Zaterdag 19 januari Dames 1 - Wings 2 19.30 Swift 64'B 1 - Meisjes BI 14.15 ABS B 2 - Meisjes B 2 17.55 HCD '97 C 1 - Meisjes C 1 12.30 Raalte C 2 - Meisjes C 2 11.45 Broekland D 2 - Meisjes D 1 14.10 Zondag 20 januari Atlantis - Heren 1 Atlantis - Dames 2 Atlantis - Dames 3 Atlantis - Heren A 1 Zwolle A 1 - Dames A 1 16.25 15.20 11.00 14.15 12.30 ciliteiten en het actualiseren van het beleidsplan en dit uit rollen over de gehele vereni ging. Het bestuur is zeer tevre den met de verlenging en hoopt hiermee de ingeslagen weg te kunnen vervolgen, met als doel meer structuur binnen de ver eniging en acteren op een zo hoog mogelijk niveau met veel voetbalplezier. HOLTEN - Badmintonclub Hol ten nodigt iedereen uit voor een kennismakingavond met de badmintonsport. Deze wordt vrijdag 25 januari om 19.00 uur gehouden in sportzaal Riet bergstraat. Op deze kennismakingsavond krijgt men uitleg over het spel. De verschillende slagen, zoals de 'clear' en de 'drop' komen daarbij aan bod. Er wordt te vens een clinic verzorgd door spelers van de hoogste compe titieteams van de club. Men mag deze avond verder vrij spe len en daarnaast is er de moge lijkheid om een wedstrijdje te spelen met de anderen. Kom in sportieve outfit. Voor het mate riaal wordt gezorgd. De vereni ging zorgt die avond voor een hapje en een drankje. Aan het eind van de avond krijgt ieder een een leuk aandenken en een inschrijfformulier met een aan trekkelijke aanmeldingskorting. Meer informatie over de club en de speelavonden van de vereni ging kan men vinden op www.bcholten.nl. HOLTEN - Jongens A speelde tegen de nummer 5 Huissen. Een uitstekende eerste helft ein digde met een minimale ach terstand voor Holten van 9-10. Na rust werd Huissen sterker en wist het met 17-23 de beide punten mee naar huis te ne men. Meisjes A trad aan tegen Heeten in de nieuwe door "t Klavier" gesponsorde kleding. Holten speelde een uitstekende wedstrijd maar moest toch haar meerdere erkennen in de num mer drie uit deze klasse. De eindstand in deze leuke wed strijd werd 18-21De meisjes B2 jeugd moest uit naar koploper CVO. Het werd een spannende wedstrijd waarin beide team weinig voor elkaar onderdeden. De eerste helft eindigde in een 4-4 stand. Ook de tweede helft ging gelijk op, maar het was CVO dat in de slotfase nipt met 9-8 wist te winnen.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 19