el BORGHUIS SOER effeweg.nl Speciaal voor lezers van deze krant effeweg.nl m Beslis over Zilveren Vingerafdruk 2007 11 24 uur service Nieuwbouw Onderhoud Renovatie DAKDEKKERSBEDRIJF B.V. €319.- en win een boek Ambachtsweg 8, 7451 PM Holten. Tel. 0548-36 15 49, fax 0548-62 57 01 mobiel 06-53 86 42 911 Dinsdag 15 januari 2008 mm word ook collectant 15 Ga ook een straatje om voor de Hoofdcollecte Collecteweek: laatste week van januari Bei 030-297 11 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl supervoordelig iiiMiNi *iiÊfi 1111s 1 n^wJH s dogen Andorra, VOORJAARSAANBIEDING Wenen eteiige bosretzen Vertrekdata: 4,25 april Omschrijving Maak kennis met dit prachtige belasting- vriendelijke staatje in de Pyreneeën! Geniet van de prachtige natuur, de unie ke vergezichten en maak kennis met typische dorpjes, zie de hoofdstad Andorra la Vella en bezoek het stuwmeer van Engolasters. Inclusief: - 7 hotelovernachtingen - 7 maal ontbijt en dinerbuffet -Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrekdata: 7 maart, 4 april, 13 juli, 17 augustus, 21 september en 12 oktober Omschrijving Bekijk slot Belvedere, het bontgekleurde en asymmetrische Hundertwasserhaus, het Prater, slot Schönbrunn, vaar over de Donau, en geniet van de natuur in het Donaudal en het Wienerwald. Bezoek ook Hinterbrull! Inclusief: - 7 hotelovernachtingen - 7 maal ontbijt - 2 maal diner op heen- en terugreis - Stadsrondrit Wenen en bezoek aan Schönbrunn o.l.v.gids Vertrekdata: o.a.4,-8,11 februari, 17,21 maart, 7,21,28 april Omschrijving Maak een stadstour door Berlijn, een boottocht over de Spree, een rondrit door Frankfurt a/d Oder en bezoek een bazaar in Polen! Bekijk de scheepslift in Niederfinow, klooster Neuzelle (5-daagse) en vaar door het Spreewald! Inclusief: - 3-4 overnachtingen in een 4* hotel - 3-4 maal ontbijtbuffet en dinerbuffet (halfpension) -Vervoer per Tourist Class touringcar 5 dagen Skivakantie Zuid Duitsland Vertrekdata: 11 en 18 februari Omschrijving Maak nu heel voordelig kennis met Zuid- Duitsland als wintersportbestemming! U verblijft in een familiehotel in Titisee. Ruime mogelijkheden voor skiën, lang laufen en wandelen rondom Feldberg, het hoogste ski-gebied van het Zwarte Woud. Inclusief: - 4 hotelovernachtingenr - 4 maal ontbijt en diner (halfpension) -Vervoer per Tourist Class touringcar Vertrekdata: o.a. 4,8,11,15 februari, 7,14,21 maart, 11,21 april Omschrijving Al jaren een populaire stedentrip! Bekijk de Brandenburger Tor, de Reichstag en Checkpoint Charlie. Geniet van het uit zicht over de verlichte stad vanaf de Fernsehturm tijdens de lichttour en maak een boottocht over de Spree! Inclusief: - 2-4 hotelovernachtingen - 2-4 maal ontbijtbuffet -Vervoer per Tourist Class touringcar Detective Lena Adams ligt met verwondingen in het ziekenhuis en is de enige getuige van een moord waarbij een vrouw on herkenbaar werd verminkt. 125 kilometer verderop hoort haar baas Jeffrey Tolliver dat Lena is gearresteerd. Zijn vrouw, kin derarts en lijkschouwer Sara Linton, werkt ondanks haar ei gen problemen mee. Lena blijkt opnieuw te maken te hebben met een ex-vriend, een neonazi die haar nu zelfs vanuit de ge vangenis in zijn macht houdt. Karin Slaughter, Onaantast baar, uitgeverij Cargo. Via de website Crimezone.nl zijn acht boeken genomineerd voor de Zilveren Vingerafdruk2007Lezers van dé Weekkrant kunnen meebeslissen welk boek de prijs voor het beste spannendste boek, uitgegeven tussen no vember 2006 en november 2007 in de wacht sleept. Daarbij is er een prijs voor een Nederlandse auteur en voor een buitenlandse auteur beschikbaar. Informatie over de verschillende boeken is te vinden op deze pagina. Deelnemers maken kans op een boekenpakket van maar liefst vier van de genomineerde boeken naar keuze! Meebeslissen en winnen? Sms dan POLL(spatie)SPANNING(spatie)en het nummer van het boek naar 2121. U ontvangt een bevestigingsbericht a 40 cent retour. Sms'en kan tot en met 18 januari. De boeken hebben onderstaande nummers: 1) Harlan Coben, Geleende tijd 2) David Baldacci, Geniaal geheim 3) Roel Janssen, De tiende vrouw 4) StiegLarsson, Mannen die vrouwen haten 5) Henning Mankei, Kennedy's geheim 6) Ian Rankin, Lazarus 7) Karin Slaughter, Onaantastbaar 8) Esther Verhoef, Close-up Is inspecteur Rebus eindelijk te ver gegaan? Zijn baas tegen spreken kan geen kwaad, maar een volle mok in haar richting gooien valt niet te negeren. Rebus gaat temg naar de poli tieacademie voor herscholing. Met nog vier onorthodoxe Schotse politiemannen. De on opgeloste zaak die de bad boys krijgen, herinneren sommige teamleden zich van vroeger. Re bus kende het slachtoffer, een schooier uit Glasgow om wiens lot niemand rouwig is. Ian Rankin, Lazarus, uitgeverij Luitingh. Twintig jaar geleden verloor Paul Copeland zijn zus. Op een zomernacht sprak de zeven tienjarige Camilla met vienden af in het bos. De volgende och tend werden de levenloze licha men van twee jongeren aange troffen. Van de overige twee, onder wie Camilla, werd nooit meer iets vernomen. Twintig jaar later blijkt dat minstens één persoon het heeft overleefd. Paul Copeland mengt zich in het onderzoek. Op het CIA trainingscomplex de Farm wordt het lichaam gevon den van Monk Turing, die werkzaam was in het nabijgele gen Babbage Town, een myste rieus complex waar weten schappers aan de meest ge avanceerde microprocessor ter wereld werken. De sleutel tot al le raadsels lijkt te liggen bij een tienjarig meisje dat hoogbe gaafd is. Maar wie weet haar zo ver te krijgen dat zij de gehei men onthult? Als Tessa Insinger in het holst van de nacht aan boord stapt van zeiljacht Joyeuse, heeft ze maar één doel: wraak. Tessa's vriend is kort daarvoor op straat vermoord omdat hij advocaat was van Pincoff, de eigenaar van het schip. Eenmaal op zee ontdekt Tessa dat de sleutel tot zijn imperium verborgen is in de namen van de tien vrouwen van Karei de Grote. Tessa weet dat slechts één opvarende van de code gebruik kan maken, el lanssen. De tiende vrouw, Mikael Blomkvist is een kriti sche journalist van middelbare leeftijd. Lisbeth Salander is een jonge, gecompliceerde vrouw met punkuiterïijk én een goede hacker. Mikael wordt benaderd door oud-zakenman Henrik Vanger. Veertig jaar geleden is de zestienjarige Harriet Vanger op mysterieuze wijze verdwe nen. Mikael stuit met hulp van Lisbeth op een spoor dat recht streeks naar een zeer duister en bloedig familiegeheim voert... Stieg Larsson, Mannen die Na haar terugkeer uit Grieken land wordt archeologe Louise Cantor geconfronteerd met de dood van haar 25-jarige zoon Henrik. Volgens de politie is het zelfmoord. Louise weet zeker dat Henrik nooit de hand aan zichzelf zou slaan en besluit te onderzoeken waar Henrik de laatste jaren mee bezig was. Henrik blijkt verwikkeld te zijn geweest in een heftige strijd te gen aids en de op winst beluste medische industrie. Henning Mankei, Kennedy's De 32-jarige Margot Heijne heeft een nare scheiding achter de rug en probeert haar leven op orde te krijgen. Haar nieuwe leven komt in een gevaarlijke stroomversnelling als ze Leon Wagner ontmoet, een mysteri euze man met een bijzondere vriendenkring, die wel erg veel invloed op haar krijgt... Een be klemmende thriller over het na jagen van dromen, onzeker zijn over je lichaam en het bepalen van je grenzen. Esther Verhoef, Close-up, uitge-

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 15