Trendbed Riissen ieuwj aarsreceptie gemeente m- Bü Schaatsen voor Edukans Going Global I TIE ACTIE ACTIE BOXSPRING INCLUSIEF BORD EN GRATIS v aankoop IF van deze 1 BOXSPRING 1 4 Seizoenen dekbed 2 hoofd kussens 160 X 200 HOLTEN - Voor de laatste keer werd afgelo- en woensdag 2 januari n het gemeentehuis in olten de nieuwjaarsre- eptie van de gemeente ehouden. Kryptonstraat 37, Rijssen. Tel. 0548-52 10 12 www.trendbedrijssen.nl Anderen zeggen het maar TREND- BED is echt het BESTE ADRES Ook steeds meer huisartsen sturen hun cliënten door naar Prostop Lasertherapie. Prostop werkt met een uitgebalanceerd behandelprotocol. Zorgvuldig gekozen punten op het lichaam worden behandeld met een softlaser, waardoor de lichamelijke drang naar nicotine sterk afneemt, zonderbij werkingen. Ontwenni ngsver- schijnselen zullen reduceren tot een minimum. De Radboud Universiteit Nijmegen heeft onderzoek gedaan naar de Prostop-methode. Uit de resultaten blijkt dat ruim 40% van de behandelde mensen na één jaar nog steeds is gestopt. Middels het middel Champix is dit 21%. Bij nicotinepleisters en -kauwgom is dat 17%. Zonder enig hulpmiddel stoppen met roken lukt slechts 3% van de stoppers. Een laserbehandeling inclusief intakegesprek duurt ongeveer 50 minuten en kost €157,50. Een eventuele nabehandeling van 30 minuten binnen een halfjaar is gratis. Steeds nteer zorgverzekeraars vergoeden een deel van de behandeling, waaronder Agis, Avéro Achmea, PWZ Achrnea, Groene land Achmea, Interpolis, Zilveren kruis Achmea, Menzis, OZF, Trias en Zorg en Zekerheid. Voor informatie, een brochure of een stoppen-met-roken-afspraak; bel gratis: 0800-77 67 867 of kijk op: www.prostop.nl Prostop heeft praktijken in Almere, Amersfoort, AmsterdamApeldoorn, Arnhem, Boxtel, Deventer, Dronten, Eindhoven, Etten-Leur, Goes, Heerhugowaard. Hengelo, Hillegöm, Hilversum, Hoogeveen, Nijmegen, Raamsdonksveer. Rijswijk, Schiedam, Vel, Tilburg, Uffelte. Venlo, Woerden. Zaandam en Zwolle. Tevens is het mogelijk om op uw bedrijf behandelingen te organiseren. Hiervoor geldt een minimum van 6 personen. met €949. HET BETERE BED VOOR BETAALBARE PRIJZEN Dinsdag 8 januari 2008 Burgemeester Bort Koelewijn hield vorige week zijn nieuwjaarstoespraak. foto: johan bolink nder het genot van een hapje n een drankje konden bewo ners van de gemeente onder ■neer het gemeentebestuur de reste wensen geven. 3e gang van het gemeentehuis jleek behoorlijk aan de kleine cant te zijn, want het bleek rooral in het begin van de re ceptie erg krap. Burgemeester Bort Koelewijn liet in zijn toespraak de vele op tapel staande plannen van de emeente de revue passeren, ijvoorbeeld het Opbroek en oe inwoners zelf de mogelijk- teid kregen hun ideeën over dit ueuwe woongebied kenbaar te aken. Maar ook over de rand- en rondwegen langs Rijssen en Holten, waarin veel wordt geïn vesteerd. Vletgaarsmaten, kom Holten, het medisch centrum in Rijssen, het nieuwe gemeente huis en het Kulturhus. Ook wordt er gewerkt aan een aan trekkelijk winkelcentrum in zo wel Holten als Rijssen. De komst van een nieuwe sport raad en jeugdraad, die de ge meente adviseert in het nemen van besluiten. "De kem van Holten willen we een slag draaien", benadrukte Koelewijn. "Holten met het ge zicht naar de Holterberg. Hol ten en de Holterberg moeten weer laten zien dat zij verliefd zijn op elkaar en niet met de rug naar elkaar toe blijven staan." Ook keek hij terug naar het afge lopen jaar en gebruikte daar voor een stuk uit Prediker 3. Voor alles wat er gebeurt is er een uur, Een tijd voor alles wat er is on der de hemel Er is een tijd om te baren En een tijd om te sterven Een tijd om te planten" Een tijd om te rooien Een tijd om af te breken En een tijd om op te bouwen Er is een tijd om te huilen En een tijd om te lachen Een tijd om te rouwen En een tijd om te dansen. Koelewijn: "Wij zien deze ge beurtenissen om ons heen en heel dicht bij ons. Een tijd om te sterven en een tijd om te huilen en te rouwen. In 2007 verloren wij de voorzitter van de Kring werkgevers Rijssen, de heer Herman Wessels. Ook Jan Me- ijerman actief bestuurslid van de buurtschap Dijkerhoek. De voorganger van de Donatus church in Rijssen Jesaja Raha- jaan en ons raadslid Jan Tijhof. Zij stierven in 2007 en laten voor de gemeenschap die zij dienden een lege plaats achter. In fami liekring zijn er die dierbaren verloren, man of vrouw, vader, moeder. Soms op jonge leeftijd. Er waren ouders in onze ge meente die hun kinderen verlo ren. Wat een verdriet en voor hen haast onbegrijpelijk dat de tijd dan toch gewoon doorgaat." Het nieuwe gemeentehuis wordt waarschijnlijk rond Ko ninginnedag opgeleverd, waar na het gemeentehuis in Holten leeg komt te staan. Klaar voor de metamorfose als Kulturhus, waarin vele verenigingen een plekje kunnen krijgen. Vanaf volgend jaar zal de nieuwjaarsreceptie worden ge houden in het nieuwe gemeen tehuis in Rijssen. Maar niet, voordat er in september een feestweek is geweest om het nieuwe gebouw in te huldigen. HOLTEN - Harry Heuvelmans, Gerard Beldman en zijn broer Wim Beldman reizen 21 januari af naar de Weissensee in Oos tenrijk om daar op 25 januari de Alternatieve Elfstedentocht te schaatsen. Deze tocht is 200 ki lometer lang. Het is voor Harry de tweede keer en voor Gerard en Wim de derde keer dat ze afreizen naar de Weissensee. Vorig jaar ging de tocht niet door vanwege he vige sneeuwval en invallende dooi. Wel was er een baan uitge zet om te kunnen genieten van het schaatsen. De vooruitzich ten voor dit jaar zijn zeer posi tief. 's Nachts vriest het streng en overdag blijft de tempera tuur iets onder nul. Er wordt nu al volop geschaatst op zowel het kleine als op het grote meer. Wim moet de tocht zeker uitrij den want hij laat zich spon soren. Hij rijdt voor de stichting Edukans Going Global. Deze stichting ondersteunt projecten voor het bouwen van scholen en beter onderwijs in Oeganda. Wie Wim wil sponoren kan geld storten op rekeningnummer 3285.51.406 o.v.v. Oeganda. Drie Holtenaren gaan de alternatieve Elfstedentocht op de Weis sensee in Oostenrijk schaatsen. foto: johan bolink

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 13