Fulltime verkoopster Parttime verkoopster /\Ac Wij zijn wegens succesvolle omzetgroei op zoek naar Forrmdo bill's bar billis bar bill's bar enthousiaste medewerkers 0900 - 245 57 22 Cursus Internet en e-mail itjLj 1 x verkoper hout bouw 38 uur p/week 1 x verkoper elektra sanitair 38 uur p/week 1 x verkoper gereedschap metaal 38 uur p/week l.v.m. uitbreiding van de modezaak zoeken wij voor de afdeling met Mexx, Sandwich, Expresso, Object enz. Leeftijd 25-45 jaar. voor 32-38 uur per week Leeftijd 25-45 jaar. voor 15 uur per week Houd jij van mode en van omgaan met mensen? Vind je het leuk om contact te maken en ben je klantgericht? Kun je combineren en adviseren? Dan is deze functie misschien iets voor jou. Schrijf je je sollicitatiebrief met C.V. en actuele (pas)foto naar: Eshuis Mode (t.a,v. J. Eshuis) Postbus 229, 7460 AE Rijssen wF^ZiïÊ Mag ook voor minder uren of combinatie van afdelingen. - adviseert klanten - houdt zijn afdeling op orde - bestelt, ruimt goederen in - draagt zorg voor klantorders - maakt deel uit van enthousiast team -veelzijdige uitdaging In ons teamverband werkje afwisselend, en is het daarnaast voor jou een uitdaging om je eigen afdeling zo goed mogelijk te beheren? Bel of schrijf dan direct, ook als je geen ervaring hebt, maar wel van aan pakken weet. Wij hebben al jaren een vast en goed team. Het gaat om uitbreiding naar een nog groter team dus wij leren je het vak graag. Heb je ervaring? mooi bel of schrijf dan nu FormidoGoor, Wheeweg 12 7471 EW GOOR 0547 - 275450 t.a.v. dhr. V. Nagelhout markelo markelo markelo zoekt voor de zaterdagavonden nog enkele voor diverse discowerkzaamheden Bel voor info Dinsdag 8 januari 2008 10 3" mmsmmmmmmmmmemmemmm/m Grotestraat 2 - Rijssen WOÊÊUmM BH SsskJBSI UW BOUWMARKT IN GOOR 4 Prijswinnaars Prinsraden HOLTEN - André Schuchard werd zaterdag 17 november op de Elfde van de Elfde gekozen tot veertigste prins der Fienp- reuvers. Zoals gebruikelijk wer den de Keunedarpers vooraf in de gelegenheid gesteld om te raden wie de nieuwe prins zou kunnen worden. Op de Elfde van de Elfde werd een bedrag van 555 euro uitgereikt aan het goede doel van dit jaar: Stich ting Korenmolen De Hegeman in Dijkerhoek. Totaal werden er maarliefst 1275 stemmen uitge bracht. Slechts 44 keer werd er een stem uitgebracht op André Schuchard. Uit de 44 juiste stemmen werden de drie win naars gekozen. De prijzen zijn respectievelijk: eerste prijs 55 euro, tweede prijs 44 euro en derde prijs 33 euro. Op vrijdag 28 december werden deze prijzen uitgereikt door Prins Suvee en adjudant Kiki. Prins Suvee en adjudant Kiki samen met de winnaars van het Prinsraden. Door omstandigheden ontbreekt Marco Stukker op de foto. Dit vond plaats in het onderko men van CV De Goudzoepers: De Bacchusbar aan de Dorps straat. In aanwezigheid van De Goud zoepers en Henk en Gera en on der genot van een drankje wer den de prijzen als volgt ver deeld: Eerste prijs: Rob Gervelink-Nij- huis Tweede prijs: Michelle Bloe- mendaal Derde prijs: Marco Stukker HOLTEN - In dorpshuis de Boschkamp start dinsdagoch tend 15 januari een nieuwe cur sus Internet en e-mail. Hier zijn nog enkele plaatsen vrij. Internet, het wereldwijde net werk van computers. Miljoenen mensen over de hele wereld ma ken gebruik van de vele mogelijk heden die dit netwerk biedt. Men kan er informatie vinden met fo to's of tekeningen, geluid en vi deobeelden. Men kan ermee e- mailen; dat is het versturen van nen die zich waar ook ter wereld bevinden. Hierbij kan men foto's en bestanden meesturen, en dat allemaal met weinig kosten. Via hel internet kan men ook alle mogelijke zaken kopen, zoals boeken, cd's en kleding. In deze cursus worden zowel het Inter net als het e-mailen behandeld. Voor deze cursus is het een ver eiste Windows, te beheersen, en enige kennis van het programma Word is aanbevolen. Omdat men tijdens de lessen beschikt over er flink geoefend worden. De cursus internet start dinsdagoch tend 15 januari. Overige data zijn: 22 januari, 29 januari, 5 februari, 12 februari en 19 februari. De cursus vindt plaats van 09.30 tot 11.30 uur in dorpshuis 'de Bosch kamp'. De kosten bedragen 86,50 euro voor zes lessen, inclusief les boek. Voor meer informatie of opgave voor de cursus Internet kan men contact opnemen met de Stichting voor Sociaal en Cul tureel Werk voor Holten: 0548-36

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 10