Weg met die pondjes, doe mee aan de Oliebollencross Holtens Nieuwsblad 32 m AED's gaan tijdelijk even naar binnen Ledenvergadering van LTO Noord en AJK Holten Vandeling net tamppot Elandbal yverig In belangrijke wedstrijd tegen Limburgse Leudal Ijsbaan De Noordpool voor een dag geopend HOLTEN - In de be langrijke wedstrijd in sporthal 't Mossink tegen het Limburgse Leudal hebben de dames van HV Holten te weinig gekre gen en leden een 21-22 nederlaag. ljspret Kort nieuws Speciale verwendag voor vrouwen Bijeenkomst bejaardensoos Aanrijdingen door gladheid Nieuwjaarsreceptie gemeente „aandag 31 december 2007 OLTEN - De winterstamppot- andeling begint donderdag 3 nuari om 13.30 uur met een szoek aan Natuurdiorama olterberg, waarna een natuur- ;ds van het natuurmuseum de andelaars mee neemt naar de leest bijzondere plekjes van de (olterberg. Bij terugkomst 'acht bij restaurant Woody's ancakes en Steaks een uitge reid stamppotbuffet. Reserve- en gewenst. Natuurdiorama [olterberg is gedurende de erstvakantie dagelijks geopend an 11.00 tot 17.00 uur. Infor- tatie, telefoon: 0548-361979 of iuseum@holterberg.nl. lOLTEN - Handbalmeisjes BI ïad een vervelende middag in taalte. Met name de scheids- echter floot een totaal eigen vedstrijd waar Holten en Kwiek :rg veel last van hadden. Zo vie- en er zelfs rode kaarten. Kwiek vas in eigen huis sterker en eidde bij rust al met 12-2. Na ust bleven beide team er het leste van maken en verloor -lolten de laatste wedstrijd van lit jaar met21-8. Vleisjes C 1 speelde een goede vedstrijd tegen Kwiek C4. Al bij ust leidde Holten met 206. Ook ia rust ging het goed en verde digend liep het bijna foutloos vaardoor de eindstand 3-15 werd. Vleisjes C 2 had het tot de rust moeilijk met Kwiek C5. Rust stand 1-1. Na rust werd Holten sterker en wist het met goed aanvalsspel uit te lopen naar een 1-10 overwinning. De D jeugd speelde uit bij Ty foon en won. Met name voor rust was Holten sterker en dat leidde tot een 2-6 voorsprong. Na rust werd Tyfoon sterker, maar verder dan de 6-8 eind stand liet Holten het niet ko- Nederlaag voor HV Holten HV Holten had de kans in een thuiswedstrijd punten te pak ken tegen een tegenstander die nog maar acht punten had ver zameld. Vooral in de eerste twintig minuten was het van beide partijen niet groots wat men aan het weer in groten ge tale en trouwe publiek liet zien. Was het de angst om te verlie zen, het was in ieder geval veel te mat. Bij een tussenstand van 4-6 liep HV Leudal uit naar 4-9 en moest HV Holten de race in zetten tegen een vijf doelpun- tenachterstand. Bij HV Holten ging de knop om en het spel werd beter en drei gender en ook verdedigend werd het feller. Dit resulteerde in vier doelpunten op rij. (8-9). Voor rust scoorden beide teams nog twee keer zodat met een stand van 10-11 van helft werd gewisseld. Na rust was het HV Leudal dat het eerst twee keer scoorde, maar HV Holten zette hier twee doelpunten tegenover 12-13. Het voelde dat in deze wedstrijd meer te halen was. HV Holten speelde de aanvallen met meer dreiging en verdedi gend stond het goed en ook de snelle tegenaanval werd gepro beerd te spelen. Na 15 minuten in de tweede helft kwam HV Holten voor het eerst op voor sprong 16-15. Een spannende partij handbal ontstond nu, eerst was het HV Leudal dat drie keer scoorde 16-18 maar HV Holten gaf niet op en zette weer goed aan. Holten scoorde even eens drie doelpunten, waardoor de stand op 19-18 kwam. Nadat HV Leudal 19-19 scoor de, wist HV Holten twee keer te scoren 21-19 en met nog 5 mi- HOLTEN - Het hing erom of ijsbaan de Noordpool open zou gaan. Op hun website www.ijsclubholten.nl werd dagelijks de stand bij gehouden. Het ijs moest 8 centimeter dik zijn, voordat de poorten open konden. Jeugd had er ook nog eens hout in het water ge gooid, zodat de ijsvloer niet snel genoeg groeide. Uiteindelijk werd vorige week zaterdag toch de knoop doorgehakt en mocht de baan open. Velen maakten er gebruik van om in de laatste dagen van 2007 toch even op natuurijs te kunnen staan. Ook al was een deel van de baan afgezet, omdat het ijs daar nog te dun was. FOTO: JOHAN BOLINK HOLTEN - De Oliebollencross van de voetbalvereniging Hol ten wordt zondag 6 januari om 10.00 uur gehouden. De cross loop wordt gehouden op en rond het sportpark Meermans kamp en op de flanken van de Holterberg. De oliebollencross wordt voor de 35e keer georganiseerd en staat open voor leden en niet- leden in de leeftijd van 7 tot en met 70 jaar. Het is een prachtige mogelijk heid om de overtollige calorieën van de feestdagen kwijt te raken en biedt tevens de gelegenheid om elkaar sportief tegemoet te treden in het nieuwe jaar. Starttijden 10.00 uur: 2 km, Poffertjes 7 t/m 9 jaar; Appelflappen 10 t/m 12 jaar. ïn^n m ir' d Vm Pannenkoeken HOLTEN - De AED's, die zich normaal gesproken in de open lucht bevinden, worden tijdelijk naar binnen verplaatst. Dit ge beurt om de apparatuur en de kasten rond de jaarwisseling te beschermen tegen vuurwerk. Op woensdag 2 januari worden de AED's weer op hun oor spronkelijke plaats teruggehan gen. Het betreft de volgende AED's: Deventerweg 87 (Het Bonte Paard); Waagweg 6 (brandweerkazerne); Keizers- weg 22 (sporthal 't Mossink); Larenseweg 102 (Liezenboerde- rij). Deze AED's zijn in de genoem de periode nog steeds te gebrui ken, maar uitsluitend tijdens openingstijden van het desbe treffende gebouw. Weg met dat overtollige kerstvet. Loop het er zondag 6 januari weer af tijdens de Oliebollencross. foto: johan bounk 13 t/m 14 jaar; Roomsoezen (dames) 15 t/m 34 jaar; Kroket ten (heren) 15 t/m 34 jaar; Bit terballen 35 jaar en ouder. 11 15 nor: 6 km. Oliehnllpn 15 jaar en ouder; 10 km Krakelin gen 15 jaar en ouder. Inschrijven een half uur voor aanvang van de wedstrijd. DIJKERHOEK - LTO Noord Rijs- sen- Holten en AJK Holten Bathmen houden donderdag 10 januari om 20.00 uur een geza menlijke ledenvergadering in het Bonte Paard. Het thema is: 'Hoe gaan wij als veehouders om met de veranderingen op de zuivelmarkt.' Gastsprekers zijn Siebren Reitsema, lid van LTÓ- vakgroep melkveehouderij en portefeuillehouder zuivelhe- leid. Hij zal vooral ingaan op de markt en beleidsontwikkelin gen in de zuivel. Jan Jonkman van CEB bedrijfsontwikkeling en tevens melkveehouder. Hij vraagt zich af of wij als onderne mers de afzetmarkt actief of passief moeten volgen. Gerrit Bossink. Melkveehouderijspe cialist bij de GIBO-groep. Hij zal ingaan op de vraag: Wat is de kritieke onbrengstprijs, nuten te spelen leek een over winning tot de mogelijkheden. In de laatste 5 minuten zat ech ter ineens alles tegen, een onte rechte tijdstraf en twee ongeldi ge doelpunten (dik cirkel en loopfout) werden door de matig enniet consequent leidend scheidsrechters niet goed be oordeeld. HV Leudal pakte dit buitenkansje aan en kwam op 21-22, in de laatste halve mi nuut probeerde Holten nog een dik verdiend punt te redden, maar helaas dit lukte niet. THERAPEUTISCH CENTRUM HOLTEN - Integraal Therapeu tisch Centrum aan de Keizers- weg 25 in Holten houdt vrijdag 11 januari een Vrouwenverwen- dag. Een dag om te delen voor en door vrouwen. Lichaam en geest worden verwend. Het begint om 10.00 uur en duurt tot 16.00 uur. De kosten bedragen 62,50 euro per per soon. Opgave via: Carola Stam: caro- lastam@home.nl telefoon: 0548-363123 www.eigen-wijs- heid.com; Marja Jaaltink: m.jaaltink@home.nl, telefoon: 06-27426854. NIEUW) AARSRECEPTIE HOLTEN - Bejaardensociëteit Holten houdt dinsdag 8 januari om 14.30 uur een nieuwjaars bijeenkomst in Irene. HOLTEN - Op de Al bij Holten ontstond zaterdag 22 december een aanrijding wegens glad heid. De politie kreeg om 18.30 uur een melding van een aanrijding met letsel op de Al ter hoogte van Holten. Een 26-jarige automobilist uit Oldenzaal reed over de Al ko mende uit de richting van Hol ten. Omdat hij pas op het laatste moment voor hem een zouts- trooiwagen zag, moest hij in eens uitwijken naar links, kwam hierbij met zijn auto in de slip en reed tegen de vangrail. Een achteropkomende 39-jari- ge automobilist uit Berchem (België) kon niet op tijd rem men en reed tegen de auto van de 26-jarige aan. Bij de aanrijding raakte nie mand gewond. HOLTEN - De gemeente Rijs- sen-Holten houdt woensdag 2 januari van 17.00 tot 20.00 uur een nieuwjaarsreceptie in het gemeentehuis van Holten. Om ongeveer 18.00 uur houdt burgemeester drs. mr. B. Koele- vvijnzijnjiiei^^g^^jmtalc.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 32