JS 2007 Zakennie Tuincentrum Hagels viert deze week feest BDesign repareert ook aan huis Alferink van schuur naar werkplaats Wiltech Service voor particulier en bedrijf Uw auto zakelijk rijden is heel goed mogelijk! Twente Lease biedt u Persoonlijk Leasen RUSSEN - Begin deze maand opende Bert Alferink aan de Butaanstraat 21a Zijn nieu we interieurbetimmering bedrijf. Zijn nieu we werkruimte bestaat uit een eigen werk plaats met kantoor. Na jarenlang in een klein schuurtje achter zijn woning aan de Elsenerstraat kasten, lambrisering en keu kens te hebben gemaakt, werd de vraag zo groot dat er naar een grote ruimte moest worden uitgekeken. „Tien jaar geleden hebben we zelf een huis cas co laten bouwen.,, vertelt Alferink. „Het afbou wen kostte ons zoveel dat we geen geld meer hadden voor een keuken. Ik heb toen zelf maar een keuken gemaakt. Dit beviel me zo goed dat ik sindsdien, soms tot 's avonds laat. ben blij ven klussen in het vier bij zes meter grote schuurtje achter ons huis... AI snel kwamen ook anderen bij hem vragen of hij een keuken, badkamer of kastenwand voor hen wilde maken. „Ons grootste probleem was dat het schuurtje te klein was voor de machines en materialen.., vertelt Alferink. die 27 jaar bij een grote interieurbouwer heeft gewerkt. ..Van wat ik eerst als hobby naast mijn dagelijks werk als interieurbouwer deed. heb ik nu een fulltime job gemaakt. We zitten hier in een mooi nieuw pand met nieuwe machines en kunnen we de vraag naar diverse meubels weer aan.,, In de ruime werkplaats in het nieuwe pand op het Rijssense industrieterrein De Plaagslagen staan diverse houtbewerkingmachines opge steld. Alles wat men in een woning aan betim meringen, schuifdeuren, inloopkasten. badka mers. keuken of een complete bibliotheek zou wensen, wordt door de interieurbouwer in de werkplaats op maat gemaakt en bij de klant in huis geplaatst. Wanneer een opdrachtgever zelf het meubel, de kast of de keuken wil plaatsen en schilderen kan dat ook. Alferink maakt complete interieurbetimmeringen en meubels in alle mogelijke stijlen, van traditio neel tot modem. Naast zijn werk voor particulieren heeft hij ook een overeenkomst met de zorgorganisaties Ca- rint+ en Reggeland+. „We hebben voor bewo ners van deze zorgcentra een interieurbetimme ring service waar mensen met een handicap, die bijvoorbeeld een opklaptafel. werkblad of een aangepaste badkamer nodig hebben, gebruik van kunnen maken en verder nog een klussen- dienst voor leden van deze twee zorgcentra. Voor bewoners van de Reggeland instellingen repareren we bijvoorbeeld lekkende kranen, zetten we Wc-brillen vast, behangen we een muurtje of sauzen we de doucheruimte.., Voor inlichtingen of interieuradvies kunt u con tact opnemen met Alferink Interieurbetimme- nng. Butaanstraat 21a. telefoon 06-144 531 26. Zie ook website www.b-alferink.nl Bert Alferink opende onlangs zijn nieuwe interieurbetimmeringsbedrijf aan de Butaanstraat 21a in Rijssen (Foto: Sander Scheperman) RIJSSEN - Groengilde tuincentrum Hagels aan de Holterstraatweg viert deze week haar 25- jarig jubileum met een violenactie. Tot en met zaterdag 6 oktober kosten tien grootbloemige violen 3,50 euro, een korting van zo'n vijftien procent op de normale prijs. Daarnaast heeft het tuincentrum dat sinds drie jaar bij de inkooporganisatie Groengilde is aangesloten een uitgebreid assortiment vaste planten, heesters en bomen. In 1982 begon de toen 23-jarige Martin Hagels met een eigen hoveniersbedrijf. Daarnaast kocht hij een ruim 4000 vierkante meter groot weiland aan de Holterstraatweg en richtte er een kwekerij in. Hij kweekte eerst vooral veel coniferen, laurier, kerstbomen en ook wat vaste planten. Nu ziet het tuincentrum er heel anders uit, er zijn aparte vakken voor verschillende soorten planten. Zo is er afdeling met bomen, een met struiken, een met coniferen en een apart vak met haagstruiken. De vaste planten staan overzichtelijk uitgestald en geven de kwekerij een verzorgde en kleurige uitstraling. „In het voorjaar hebben we een heel groot assortiment éénjarige planten.,, vertelt Ina Hagels, die in de week de zaken op de kwekerij regelt. „Veel mensen komen dan naar ons toe omdat ze weten dat wij altijd hele mooie, grote planten verkopen- Bij de opbouw van zijn bedrijf kreeg Hagels veel hulp van zijn vader, die ook nu nog regelmatig op de kwekerij te vinden is. „Het eerste jaar was ik alleen op zaterdag geopend, een paar jaar later kwam daar de vrijdag bij. Vanaf midden jaren tachtig zijn we altijd van maandag tot en met zaterdag, dagelijks van 9.00 tot 18.00 uur geopend geweest. Wanneer Ina er niet was, zorgde mijn vader ervoor dat de klanten geholpen werden en ook hielp hij bij de andere werkzaamheden..,. In de week werkt Martin als hovenier en ook zorgt hij voor de inkoop van het tuincentrum. Sinds Tuincentrum Hagels aangesloten is bij de inkooporganisatie Groengilde, valt bij inwoners van Rijssen en omgeving regelmatig een mooi uitgevoerde folder door de bus, met allerlei aanbiedingen. Op zaterdag is Hagels de hele dag op het tuincentrum en adviseert hij de bezoekers. Er zijn al vergevorderde plannen om in de buurt van de ingang van het tuincentrum een grote kas te laten bouwen. De kas krijgt een vloeroppervlakte van 500 vierkante meter. Hienn komt dan de verkoopafdeling en ook het assortiment wordt uitgebreid. Ina: „We gaan dan ook bloembollen, snijbloemen en kamerplanten verkopen. Ook wordt het assortiment tuingereedschap, meststoffen en potterie voor binnen en buiten uitgebreid.,, HOLTEN - Computers zijn mooie din gen, als ze het tenminste doen. Niets is zo frustrerend als een nieuwe computer die dienst weigert. Bij BDesign hoeven klan ten daar niet bang voor te zijn. Eigenaar Kevin Bijma levert namelijk niet alleen de pc, maar ook service aan huis. Sinds oktober 2004 houdt Bijma zich al be zig met het leveren en repareren van compu ters. Toen naast zijn studie bedrijfskundige informatica. Inmiddels heeft hij het diploma op zak en wil hij zich fulltime met zijn be drijf BDesign bezighouden. Naast het leve ren en repareren van computers, houdt Bij ma zich ook bezig met het bouwen van web sites. Zijn eigen site natuurlijk (www.bde- sign.nl), maar ook de sites van bijvoorbeeld Woonwinkel Annemarie, de Oudheidkamer Hoolt'n en Reinaardus Vis, zijn van zijn hand. Wie bij BDesign een computer aanschaft, kan Bijma eerst op gesprek verwachten. "Om te kijken wat de klant precies wil. Een pc of een laptop? Wat moet er precies in? Met een lijstje met specificaties ga ik ver volgens aan de slag. Als de computer er is, lever ik hem af inclusief installatie", legt Bijma uit. Klanten hoeven dus alleen de stekkers nog maar in de contacten te steken en kunnen dan direct aan het werk. En geeft het beestje onverhoopt de geest, moet Me opgeschoond worden of is er twijfel over de staat van de virusscanner, dan komt Bijma thuis langs om 'nazorg' te verlenen. Daaronder valt ook uitleg over de pc. Een website laten bouwen gaat op een ge lijksoortige wijze. In een gesprek maakt de klant kenbaar wat precies de bedoeling is; logo's en teksten worden aangeleverd. Daar rollen dan maximaal drie ontwerpen uit. "De klant kan dan aangeven welke hij mooi vindt. Een combinatie kan natuurlijk ook", vertelt Bijma. Daarna wordt de website op geleverd. En ook hier biedt Bijma de nodige nazorg. "Ik kan een website maken die sim pel is up te daten", zegt hij. Ook daarover wil hij met plezier uitleg komen geven. Meer informatie over BDesign is te vinden op w vvw.bdesign.nl of via Kevin Bijma: 06 - 130 534 97. Kevin Bijlnia levert niet alleen de pc maar ook service aan huis. Groengilde tuincentrum Hagels bestaat 25 jaar en dat moet gevierd worden. (Foto: Sander Scheperman) ENTER - Wilco Blokzijl aan de Julianastraat 17 in Enter is in april gestart met een klussenbedrijf onder de naam Wiltech Service. De ondernemer werkte lange tijd in de zonwering, maar had in zijn achterhoofd altijd al het idee om een eigen bedrijf te beginnen en dan breed opgezet. Die wens is inmiddels een feit. Zijn twee technische 'gouden handen zijn van alle markten thuis. Klussen en adviseren en oplossingen zoeken zijn hem op het lijf geschreven. Een aanpakker dus. Dat is goed nieuws voor Enter en omgeving. Want hoe vaak gebeurt het niet dat er in en om het huis karweitjes wachten die blijven liggen. Gewoon omdat men er niet aan toe komt of geen adres weet die zoiets wil aanpakken. Wilco Blokzijl is veelzijdig. Je kan het zo gek niet bedenken of Wiltech Service komt het karwei klaren. Dat kunnen simpele dingen zijn als het verhelpen van een klemmende deur, montage van een badmeubel of een keuken, repareren van huishoudelijke apparatuur witgoed en elektrisch gereedschap. Wiltech Service kan gevraagd worden voor schoonmaak van dakgoten, voor advies en montage Blokzijl adviseert mensen om een lijst te maken van alle klussen die men graag verholpen wil hebben. Hij kan dan alles in een keer afhandelen. Grote renovaties doet het eenmans bedrijf niet, maar er kan wel advies worden gegeven en gezorgd worden voor een aannemer. Informatie is verkrijgbaar via telefoonnummer: 06-10812962 of via de website www.wiltechservice.nl Wilco Blokzijl is sinds kort begonnen met een klussenbedrijf in Enter (Foto: Harr> Broeze) van rookmelders en het plaatsen van hang-en sluitwerk. Zowel particulieren als bedrijven kunnen van de diensten van Wiltech Service gebruik maken. Will u graag zakelijk Aulo rijden? Dat kan! Wij geven U niet alleen deskundig advies bij de aanschaf van een Auto. maar vertellen U ook graag meer over de zake lijke financiële mogelijkheden. U zult zien dat het heel aantrekkelijk is om zakelijk Auto te rijden. Twente Lease mag zich als eerst in Nederland een officieel Lease Service Center noemen. Dat komt dat Twente - Lease is gevestigd in het bedrijfspand van AD Autobe drijf Erik Huzen te Hollen." Uw Volvo specialist" de ze hebben zich in de regio als eerste deze befaamde er kenning van Lease Service Center van Bovag binnen gehaald. Zodat U met uw Lease Auto van welk merk dan ook! bij ons terecht kunt voor universeel goed on derhoud De erkenning is in het leven geroepen door Bovag om de kwaliteit te kunnen waarborgen, dus daar mogen we trots op zijn" zegt Directeur Erik Huzen. Ons universele AD Autobedrijf werkt nauw samen met grote lease maatschappijen zoals b.v. Lease Plan. lage landen lease enz. Tevens bied de AD organisatie een Europese dekking met wel 4800 bedrijven inmiddels, mobiliteit en service is des geen enkel probleem. Onze eigen lease afdeling Twente Lease.eu maakt maat werk, wij zetten veel company cars in o.a. Volvo en Audi om U daar van te laten profiteren, zowel met de aankoopprijs als fiscaal heeft U grote voordelen Alles onder één dak Leasen of financieren is direct bij Twente Lease te regelen. Gedurende de looptijd van uw financiële contract blijven wij U aanspreekpunt voor reparatie, onderhoud en schade. En bent U bij ons niet slechts een nummer. Dat is wel zo vertrouwd, ge makkelijk en prettig Vraag ons gerust om een offerte. Twente Lease.eu is Persoonlijk Leasen. Doordat wij veel specialisme in eigen huis hebben kunnen we snel schakelen, denk aan LPG inbouw. Air co service. Ruit-ster reparatie, spot repair en reslyllen doen vij onder een dak. Onze Volvo klanten weten dat wij voor Volvo alle originele apparatuur, software en goed opgeleide monteurs in huis hebben, waarom kiest U als trotse Volvo rijder niet voor ons. Uw Volvo specialist met een universeel karakter en prijs stelling, wie spreekt dal niet aan. Een ander voordeel is dat Huzen beschikt over alle fa- brieksgegevens van de verschillende auto's. In Euro pese wetgeving is vast gelegd dat de fabrieksgarantie van toepassing blijft bij professioneel onderhoud. Om dat ons AD autobedrijf over alle informatie beschikt. Is de werkplaats in staat om volgens fabrieksspecificaties professioneel onderhoud verrichten aan Uw auto "ze kerheid" koppelen wij aan professioneel werken, waar service en persoonlijkheid hoog in het vaandel staan. Wij kennen onze klanten en vinden het geen probleem om flexibel mee te denken voor een persoonlijke op lossing, Wij zijn onafhankelijk. Wie in de toekomst voor een ander merk kiest, hoeft U niet van lease of autobedrijf te veranderen. Dat is onze grote kracht. Wij zijn gevestigd op industrieterrein Vletgaarsmaten, Handelsweg 2 te Holten (rotonde N332 Lochem-Raalte) Nieuwsgierig geworden, kijk eens op www.erikhuzen.nl of www.twentelease.eu of bel ons gerust 0548-36 6101 De lease-autorijder kan nu ook bij Erik Huzen terecht voor service en professioneel onderhoud (Foto: Harry Broeze)

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 30