- Lente 3-daagse Budget Select Keukens Juwelier Frank Kuper maakt eigen sieraden Alpha Sierbestrating helpt b(j realiseren droomtuin Nieuwe winkel Enter compleet in countrystijl Grondman Keukens is genieten in stijl illf ■H Grondman kan alles naar wens van de klant uitvoeren. H RH» Budget Select Keukens geeft drie dagen lang verschillende kortingen (foto: Harry Broeze) RUSSEN - Budget Select Keukens aan de Nijverheidsstraat 42a houdt op donderdag 15 maart, vrijdag 16 maart en zaterdag 17 maart een Lente 3-daagse. Tijdens deze drie dagen worden er op van te voren vastgestelde uren verschillende kortingen gegeven. Ook wordt er onder de kopers van een keuken een weekendje weg verloot. Tijdens de Lente 3-daagse krijgen klanten die tussen 9.00 en 12.00 uur een keuken kopen een gegoten granieten werkblad voor de prijs van kunststof. Van 12.00 tot 15.00 uur wordt er 25 procent korting gegeven op de keuken en wordt deze gratis gemonteerd. Tussen 15.00 en 18.00 uur wordt 1500 euro korting gegeven op de keuken en tijdens de koopavond op donderdag mag de keukenkoper kiezen uit deze drie acties. In de showroom van Budget Select Keukens staan vijftig complete keukens opgesteld. „We hebben keukens in verschillende uitvoeringen en stijlen, die tussen de 2.000 en 6.000 euro kosten, inclusief de apparatuur.,, vertelt keukenverkoper André van Rijn, die samen met Ronald Hoornweg de klanten adviseert. „De opstellingen zijn zeer gevarieerd, evenals de uitvoeringen en kleuren. Alle keukens kunnen passend in een bestaande ruimte worden gemaakt.,, Budget Select Keukens, een onderdeel van de Voortman Keukengroep Rijssen, kent drie keukencategorieën. De Best Prijs keukens is de goedkoopste variant. Het zijn eenvoudige keukens, die in veel fronten en kleuren leverbaar zijn. Bij deze Best Prijs keukens krijgen de klanten altijd een werkblad gratis. De XXL keuken heeft hogere onderkasten en daardoor extra kastruimte. Een lager kookgedeelte behoort tot de mogelijkheden. Het zijn kwalitatief goede keukens in heel veel verschillende uitvoeringen. Er kan gekozen worden uit kunststof fronten, maar ook uit gelakte houten deurtjes. De Full Color keuken is volledig in kleur uitgevoerd, dus ook de zijkanten en binnen in de kastjes. Er kan daarbij gekozen worden uit houttinten, metaalkleuren of crèmetinten. Voordat een keuken besteld wordt, komt Budget Select Keukens eerst kosteloos bij de klant thuis de ruimte opmeten. Ook kan een keuken door de koper zelf geplaatst worden. Hij krijgt er dan een complete montagehandleiding bij. Budget Select Keukens vraagt geen aanbetaling en geeft vijfjaar garantie ook wanneer de keuken zelf geplaatst is. Budget Select Keukens aan de Nijverheidsstraat 42a is van maandag tot en met vrijdag geopend van 9.00 tot 18.00 uur, op donderdag is er koopavond tot 21.00 uur en op zaterdag is de showroom open van 9.30 tot 17.00 uur. Verdere informatie over Budget Select Keukens en de showroomaanbiedingen vindt u op www.budgetselectkeukens.nl. RIJSSEN - Het is een jaar geleden dat Frank Kuper uit Vriezenveen juwelierszaak Bomedo achter de Schildkerk heeft overgenomen. "We hebben een druk jaar achter de rug. Onze collectie is vele keren groter geworden We kunnen de klant nu een groot aantal sieraden en horloges laten zien." Ook heeft de goudsmid al heeJ veel ringen, geheel naar de wens van de klant gemaakt. De nieuwe eigenaar van Bomedo heeft een opleiding voor goudsmid in Schoonhoven gevolgd en had voor hij Bomedo overnam al een eigen goud- en zilversmederij. Eén van de werkzaamheden, waardoor hij bekend is in de juwelierswereld is het restylen van trouwringen "Maar ik heb het afgelopen jaar ook heel wat nieuwe sieraden gemaakt. Sinds 2004 ontwerp ik sieraden zoals gouden ringen met diamant. Die zijn dan weer net iets anders dan de standaard ringen, die elke juwelier kan bestellen", vertelt Kuper, die eerst een ontwerp maakt, dit aan de klant voorlegt en dan de prijs afspreekt. "Het duurt daarna normaal een week of twee voor de ring klaar is. Ik maak ringen van ongeveer 150 tor 200 euro, tot hele kostbare, net wat de klant wil." Ook ontwerpt hij speldjes met bedrijfslogo's. Hij hielp van jongs af aan al zijn vader, die een juwelierszaak in Delden heeft. Zijn werkplaats is naar zijn winkel in Rijssen verplaatst. Hij heeft daar een open werkplek, zodat men vanuit de winkel goed kan zien waar de goudsmid mee bezig is. In de nieuwe juwelierswinkel kan een keuze gemaakt worden uit een grote collectie horloges, ringen, kettingen en andere sieraden van onder andere Certina, Prisma, Diamondo en Spinning. Er zijn trouwringen van AS en Constant en ook kan men er terecht voor een nieuw batterijtje in een horloge. Sinds kort verkoopt hij ook trendy horloges van het merk Folli-Follie. En verder heeft hij een grote voorraad Pandora bedels en armbanden. De klant krijgt bij aankoop standaard twintig procent korting. Juwelier Bomedo is geopend op maandag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur, op donderdag van 9.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. F rank Kuper van junelierszaak Bomedo heeft veel meer te bieden dan alleen 'standaarcTringen (foto: Harry Broeze) ENTER - De reacties zijn positief en veelbelovend. Een aanwinst voor Enter wordt er gezegd. Henk en Joke Wemekamp zijn blij met deze opstekers. Begin mei hebben ze de winkel Mc Henry's Country Store aan de Dorpsstraat 85 in Enter geopend. In dit fraaie in het oog springend pand komt de countrystijl geheel tot z'n recht. Het is een lust om hier rustig rond te kijken en het moois van het landleven te bewonderen. Het assortiment is breed en uitgebreid en varieert van kleding tot meubels en cadeauartikelen. "Als je iets begint moet je het ook goed doen", vindt Wemekamp. "Niet van alles een klein beetje, maar keus in vele maten en soorten. Hij wijst op de bekende Dubarry laarzen en de John Bardale collectie. In kindermaten is ér bijvoorbeeld keus in Van ontwerp tot realisatie van de tuin. Alpha Sierbestrating kan hiervoor zorgen. ENTER - Alpha Sierbestrating Twente aan de Mettenkampsweg 12 in Enter biedt een compleet tuinprogramma: van ontwerp tot realisatie. Zowel particulieren als hoveniers komen graag naar Alpha Sierbestrating. Niet alleen vanwege het veelzijdige aanbod maar ook door de vakkundige hulp die men van eigenaar Alfons Asbroek krijgt. Het bedrijf is ruim gesorteerd in bestrating en presenteert al deze stijlen in de showtuin van ruim 1200 vierkante meter. Grotere stenen, zoals harde natuurstenen zijn nog steeds populair en daarom is het assortiment uitgebreider dan voorheen. De voordelen om met Alpha Sierbestrating Twente in zee te gaan zijn de keuzes op tuingebied, de gedegen voorlichting en de prijs/ kwaliteitverhouding. Wie geen doe-het- zelver is, kan bij Asbroek aankloppen om hulp. Het bedrijf maakt dan gebruik van de diensten van een tuinarchitect en zorgt voor uitvoerders. "Naast bestrating worden er nog meer tuinmaterialen verkocht zoals tuinhout, schermen, speeltoestellen, trampolines, tuinhuisjes of blokhutten van het merk Garden Home, schuttingen en zwarte betonpalen. Onlangs is Alpha Sierbestrating Twente-dealer geworden van het Betafence programma. Betafence presenteert een breed assortiment afrasteringssystemen zoals geplastificeerde toegangspoorten, hekwerken en omheiningen in zeer veel verschillende maten en uitvoeringen De vakman kan er alles over vertellen. Wie nog even verder rondkijkt in de showtuin ziet fraaie ornamenten, tuinverlichting en de robuuste weerbestendige tuinhaarden staan. Ook op tuingebied zijn er steeds nieuwe ontwikkelingen, zult u ontdekken. Het aanbod hoogpolig kunstgras, infrarood sauna's en nu ook buitensauna's completeren het tuingebeuren. Alpha Sierbestrating Twente heeft teveel keus om op te noemen. Meer informatie is te vinden op de site: www.alphasierbestrating.nl Maar er gaat niks boven het zelf een kijkje nemen in de showtuin. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 18.00 uur. De lunchpauze is van 12.15 tot 13.00 uur. Op zaterdag is de poort open van 8.00 tot 16.00 uur. ENTER - Henk Grondman begon zeven jaar geleden met een eigen bedrijf in ambachtelijke keukens aan de Vonderweg 4c in Enter. Grondman ontwerpt en maakt de keukens zelf. Marina Grondman assisteert hem daarbij. Zij ontwerpt eveneens, maakt afspraken en verzorgt offertes. Het keukenbedrijf staat goed aangeschreven. De 'van mond-tot-mond-reclame' is belangrijk voor het bedrijf. Grondman kan alles naar wens van de klant uitvoeren. Momenteel komt de nostalgie weer om de hoek kijken. De vraag naar eiken keukens neemt toe. Grondman kan oude stijlen tot in perfectie uitvoeren. Maar ook moderne keukens in kleur zijn naar wens te bestellen. Grondman werkt met eersteklas MDF-materiaal, lakwerk van Sikkens en inbouwapparatuur van Siemens, Bosch, Atag, Miele en Boretti. Keukenbladen zijn leverbaar in harde materialen als terrazzo of graniet. Naast keukens worden ook buffetkasten, boekenkasten en kamer en-suite-kasten gemaakt. Sinds kort kunnen klanten hier ook badkamermeubels laten maken. Met klanten wordt vooraf uitvoerig gepraat over de wensen. Daarna gaat Grondman over tot het maken van een ontwerp en volgt een vrijblijvende offerte. Qua prijs zit Grondman scherp. Dat komt door de korte lijnen. Geen luxe showroom, maar wel een keurige werkplaats, waar men kan zien hoe de meubels ambachtelijk vorm krijgen. Op alle vragen weet de allround keukenspecialist een antwoord. Grondman is een betrouwbaar adres. De afspraken worden nagekomen en na plaatsing wil het bedrijf graag weten of de klant tevreden is. Voor meer informatie of een afspraak kan men contact opnemen met Henk Grondman of Marina. Telefoon: 0547-385619. Eagle laarzen. In de Country Store hoort natuurlijk buitenkleding, zoals de waxcoats van Barbour, kleding van John Partridge en meerdere békende Engelse merken voor zowel dames als heren. Verder vindt men hier klassieke blouses, truien, rokken, broeken, bodywarmers, waarvan men jarenlang plezier kan hebben. Naast kleding en bijpassende accessoires zoals tassen en riemen en shawls kan de klant er slagen voor woonaccessoires en cadeaus van klein tot groot. Ook zijn er cadeaubonnen verkrijgbaar. Wie iets zoekt op het gebied van stijlvolle meubels zal bij Mc Henry's Country Store zeker slagen. In de winkel staan voorbeelden van robuuste tafels, banken en fauteuils in diverse maten en bovendien in fraaie stoffen dessins of leer leverbaar. Ook het aanbod in sfeervolle verlichting is een kijkje waard. Passend bij het buitenleven is één van de hoeken van de zaak ingericht met handgemaakt Pools aardewerk van het merk Bunzlau. "Sommige mensen sparen dit aardewerk", weet Wemekamp. Wie benieuwd is naar Mc Henry's Country Store kan vrijblijvend binnenlopen. De deur staat gastvrij open en een kopje koffie en een praatje met de eigenaars verhogen de gemoedelijke sfeer. "Want dat hebben we voor ogen, mensen moeten op hun gemak kunnen kijken en zich hier thuisvoelen", aldus de familie Wemekamp. Wie iets niet kan vinden kan dit gerust zeggen. Henk en Joke zullen dan alsnog moeite doen om het gevraagde te bestellen. De winkel is op dinsdag dicht en op donderdag is er koopavond. Voor meer informatie is de site www.mchenrys-countrystorc.nl te bekijken. 8en°e8"""k" jaSSe"

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 29