akennie Open huis Koedijk Jan Heedt Van vogelhok tot creatief winkeltje DA Beauté verkoopt ook Chanel-parfum Open huis Wessels na grote verbouwing 'Ans' Nagel-en handverzorging opent praktijk - - 7S 2007 CHAN' RIJSSEN - Sinds een ruime week is aan de Bouwstraat 34 in Rijssen een mooi creatief winkeltje, "Hobby Vision", ge vestigd op het gebied van scrap- booking, kaarten en sieraden maken met daarnaast brei- en haakgarens, borduurpakketten, kleinvak etcetera. De winkel biedt een ruim assortiment op dit gebied, voor elk wat wils. Vorig jaar februari begonnen de zussen Jenine en Wilma Siemerink een webwin keltje aan de Hagweg. "We deden dit in een omgebouwd vogelhok en daar bouw den we gaandeweg een klantenkring op. Daarna ontstond het idee om behalve de webwinkel ook een gewone winkel te be ginnen. Hiervoor was in dit pand "Wol center" gevestigd waarvan we de wol, ga ren en dergelijke hebben overgenomen en het geheel hebben uitgebreid met papier werk. De zaak is in een nieuw jasje ge stoken en bestaat nu uit twee winkeleta ges in plaats van één. Inmiddels loopt de winkel al als een trein en de locatie is pri ma. Mensen komen vanuit de hele regio en zelfs van daarbuiten want op dit gebied zijn er niet zoveel winkels, zeker niet met zo'n uitgebreid assortiment", menen de zussen. Jenine is heel handig in het maken van borduurpatronen en kaarten voor met name reclamemateriaal voor groothandels en ze ontwerpt levens borduurmallen en hobby doosjes met borduurpatronen. Ontwerpen van haar staan maandelijks in het blad "Hobbyjoumaal". Ook is er een ruime keus in speciale stempels van bij voorbeeld Magnolia, Mandy en Penny Black. De dames Siemerink vinden het heel belangrijk om regelmatig wat nieuws in huis te hebben en ook de zaken via de webwinkel goed en op tijd af te handelen. Daarbij staat klantvriendelijkheid voorop. Wilma: "We geven geen workshops maar het is wel de bedoeling dat we af en toe demon straties gaan geven in de winkel, dat lijkt ons erg leuk". Voor meer informatie: www.hobbyvision.nl Dc zussen Jenine en Wilma Siemerink zijn begonnen met het winkeltje Hobby Vision. Er is van alles te koop op het gebied van hobby. (Foto: Sander Scheperman) mooie collecties van TSR, Isabell en Gil Bret op, mode voor bruidsmoeders en gelegenheden in rustige leverkleren, gecombineerd met room kleur en lichtblauw. Goed te combineren met shirtjes van Rio en Cavita. Dit voorjaar is ook het stipje weer terug. Net als de marine look. TSR en Betty Barkley hebben allebei een uitgebreid programma in deze spor tieve lijn. Voor de jonge, actieve vrouw zijn er mooie combinatie te maken met de merken Tence, Betty Barkley en Gil Bret Van dit laatste merk heeft Koedijk Jan Heedt de alleenverkoop voor Rijssen en omstreken. Verder zijn dit voorjaar weer mooie shirtjes en vesten ingekocht van Gollehaug en broeken van Zerres. Nieuw bij de jacks zijn de kortere jasjes. Ook hier wordt veel gebruik gemaakt van metallic stoffen en aarde- tinten, maar ook zijn er jacks in vrolijke voor jaarsgeuren. Ook op de herenafdeling van Koedijk Jan Heedt is het lente. Shirts van Claudio Campio- ne in frisse voorjaarskleuren. Nette colbertjes gecombineerd met casual broeken, maar ook mooie kostuums met krijtstreepjes en ruitjes van Oxfort, Trouw- en businesspakken van Com4 en klassieke truien van JF. En natuurlijk hangt op de herenafdeling weer een ruime collectie van het nieuwe, jonge merk Camel Active. Katoenen hemden, pullovers, jacks, colbertjes en sweatshirt. Alles met elkaar te combineren. Heel veel verschillende collecties, heel veel keuze. Het deskundige team van Koedijk Jan Heedt helpt en adviseert u graag bij het kiezen van de juiste kleding. ding is niks voor mij. Ik moet mensen ont moeten", vertelt Ans. "Ze stortte zich op de hobby sieraden maken. Heel leuk, maar er waren te weinig persoonlijke contacten. De bezoeken aan een nagelstudio brachten haar op het idee om zelf een opleiding te volgen. In januari rondt ze deze studie af. "De op leiding is moeilijker dan ik had verwacht, maar heel erg interessant bekent ze. "Er is absoluut en goede scholing nodig want er komt van alles bij kijken, ook de medische kant, zoals het nauwkeurig bekijken van de nagels. Als er nagelziektes WQrden gecon stateerd, worden de klanten naar de huisarts verwezen. Verder is hygiëne de basis van een behandeling. Ans vertelt wat de moge lijkheden zijn. De behandelingen variëren van eenvoudige verzorging met massage of nagelversteviging van eigen nagels tot het aanbrengen van lucht-doorlatende acryl. Te vens kan de klant kiezen voor en verlenging van de nagel door het plaatsen van en "tip". Alvorens te beginnen wordt de procedure doorgenomen. Gemiddeld duurt een behan deling anderhalf uur. Het is heel leuk om te doen en de dames die hier zijn geweest, zijn enthousiast", weet Ans. In haar praktijk creëert ze een ontspannen sfeer met een kop je koffie, een muziekje erbij en een gemak kelijke stoel. De praktijk is aan huis aan de Erve Oldenhof 34 en geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 13.00 en 17.00 uur. Op woensdagavond is er ruimte voor klei ne behandelingen. Ter kennismaking geeft Ans tot dc kerst van dit jaar 25 procent kor ting op een behandeling. Informatie en het maken van een afspraak kan telefonisch via 06-208 810 87. RIJSSEN - DA Beauté drogisterij en parfu merie Frans van Garrat aan de Haarstraat is eind maart exclusief dealer geworden van het Franse cosmeticahuis Chanel. „Het is de kroon op vijf jaar hard werken.,, zegt eige naar Bas Hemmer, die samen met zijn echt genote Patricia in 2002 de van oudsher in Rijssen bekende drogisterij annex parfume rie Frans van Garrat overnam. „Het is voor ons een hele eer dat we Chanel in ons assor timent mochten opnemen. Wij zijn de enige DA-winkel in het noorden en oosten van Ne derland met het complete Chanel program ma.,, Eén van de redenen dat DA Beauté Frans van Garrat Chanel dealer mocht worden was dat de winkel aan de strenge eisen van Chanel vol doet. Hemmer: „Vorig jaar heeft onze zaak een flinke verbouwing ondergaan en ook is er een flink stuk verkoopruimte bijgekomen, waar door we de merken die ruimte kunnen geven, die de grote cosmeticahuizen eisen van hun dealers.,, DA drogisterij Frans van Garrat werd toen als tweede DA-winkel in Nederland ge transformeerd in het nieuwe concept van de DA drogisterijen. DA Beauté parfumerie speciaal zaak. DA Beauté Frans van Garrat heeft nu de com plete verzorgingsprogramma Précision van Chanel en de decoratieve cosmeticalijn. Daar naast nog de complete parfumlijn van Chanel voor dames en heren. Naast de andere grote merken in de winkel aan de Haarstraat zoals Di or, Giorgio Armani en Lancöme vindt men ook alle huidverzorgingsproducten, parfums en de coratieve cosmetica van onder andere Bio- therm, Clinique en Clarins en andere bekende merken. „We zijn nu een volwaardige parfumeriezaak. RIJSSEN - Koedijk Jan Heedt dames- en herenmodezaak aan de Oranjestraat, hoek Enterstraat hangt weer vol met de nieuwe voorjaarsmode. De winkel is opnieuw inge deeld op merk en kleur en iedereen mag vrijblijvend komen kijken en passen. Op donderdag 15 maart, vrijdag 16 maart en zaterdag 17 maart is er Open Huis. Tij dens die dagen is er wat extra's bij de koffie of thee. Maar ook op andere dagen staat voor iedereen thee en koffie klaar op de ge zellige koffietafel in het midden van de zaak. ENTER - Wie er verzorgt uit wil zien gaat om de zoveel tijd naar de kapper. Ook staat er regelmatig een afspraak met de schoonheidsspecialiste en pedicu re gepland. Onze klanten hoeven voor een bijzonder geur tje niet meer naar parfumeriezaken in grote ste den als Enschede, Hengelo of Deventer. Voor al naar het merk Chanel is er heel veel vrqag en we zijn dan ook erg blij met dit dealerschap.,, aldus Bas Hemmer. Op 1 juli van dit jaar is het vijf jaar geleden dal Bas en Patricia Hemmer DA drogist Frans van Garrat hebben overgenomen. Er is sinds dien veel gebeurd en verbouwd. Rijssen heeft nu niet alleen veel goede modewinkels, maar ook de mooiste DA Beauté van Nederland. Dit eer ste lustrum zal dan ook niet ongemerkt voorbij gaan. Behalve het standaard drogisterijassortiment, kan men bij DA Beauté ook terecht voor veel zelfzorggeneesmiddelen. Sinds vorig jaar wor den deze niet langer over-de-toonbank ver kocht. Klanten kunnen ze zelf uitzoeken, verge- lijken en uil hel winkelschap pakken. DA Beauté Frans van Garrat heeft nu ook parfums van thancl in het assortiment. (Foto: Harry Broeze) Ook bij modezaak Koedijk Jan Heedt is de nieuwe collectie binnen. Zeker de moeite waard om eens langs te gaan en te passen. (Foto: Harry Broeze) Nieuw dit voorjaar zijn de stoffen waarin me tallic is verwerkt, waardoor een natuurlijk kreu- keffect ontstaat. Bijna alle merken hebben wel jasjes of rokken in hun collectie, die gemaakt zijn van dit nieuwe fabricaat. Op de dames af deling van Koedijk Jan Heedt vallen vooral de "De verbouwing is het gevolg van een nieuw concept van een van onze leveranciers", ver telt Gradus Wessels, die samen met zijn echtgenote Fennetje de jonge generatie van de ruim zestigjarige woninginrichting Wes sels vormt. "Wij betrekken van deze firma geheel bij elkaar passende interieurs, die door stylisten zijn samengesteld en die qua kleur, stijl en materialen één geheel vormen. Van deze in Nederland gemaakte meubelen hebben wij de alleenverkoop in Rijssen en omgeving". De interieurs zijn er in verschillende stijlen, zoals trendy modern, Engels en klassiek. Er zijn allerlei combinaties mogelijk en ook kan een keuze gemaakt worden uit verschil lende kleuren. Maar ook in andere delen van de grote showroom zijn allerlei stoelen, kasten, ta fels, bankstellen en eethoeken te bekijken. Op de benedenverdieping bevinden zich naast diverse soorten meubelen, ook stoffe ring- en babyafdeling en een ruime cadeaus hop met serviezen, glazen en snuisterijen. De bovenverdieping is veel groter dan de be gane grond. Van de nieuwe sfeerkamers kan men zo doorlopen naar de slaapafdeling, die boven het magazijn in de voormalige Wal- kerk is ondergebracht. Wessels: "Een groot deel van onze collectie bestaat uit Nederlands fabrikaat, dat we te gen zeer betaalbare prijzen kunnen leveren. Iedereen mag hier geheel vrijblijvend rond lopen en kijken. Onze winkel heeft trappen. Ook is er een lift voor mensen die slecht ter been zijn". Ans heeft haar wens om een zelfstandig beroep uit te oefenen in vervulling zien gaan en de praktijk Ans Nagel- en handverzorging geopend. (Foto: Sander Scheperman) We vinden dat zo langzamerhand heel nor maal. In dat rijtje hoort eigenlijk ook een bezoek aan een nagelstudio thuis. Want bij een verzorgd uiterlijk horen ook de handen. Dat is ook de mening van Ans Elzinga. De Enterse kent het prettige gevoel er goed uit te zien. Ans heeft onlangs haar wens om een zelfstandig beroep uit te oefenen in ver vulling zien gaan en de praktijk "Ans" Na- gel-en handverzorging geopend. "Ik was se cretarieel medewerkster in het bedrijfsleven. Vanwege gezondheidsproblemen kwam aan die baan een einde. Maar alleen de huishou- RIJSSEN - Wessels Woninginrichting aan de Bouwstraat houdt donderdag 15, vrijdag 16 en zaterdag 17 februari 2007 open huis. Een gedeelte van de 5500 vier kante meter grote zaak, is namelijk ver bouwd. Er is van alles te vinden op het gebied van wonen, slapen en verlichting. Ook vindt men er een babyafdeling, een aparte hoek met comfortfauteuils en seniorenbedden en een cadeaushop. De bovenverdieping aan de kant van de Bouwstrat is geheel veranderd. Er zijn acht tien sfeerkamers gekomen waarin complete interieurs staan opgesteld. Bankstel, kasten, eethoek met bijpassende accessoires, ver lichting, behang en bekledingsstoffen. Fennetje en Gradus Wessels zijn erg blij met de verbouwing. Die willen ze graag aan iedereen laten zien tijdens het open huis. (Foto: Harry Broeze)

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 28