akennieuws 2007 Tegelsenter Al viert jubileum met open huis Praktijk voor podotherapie in voetcentrum Leijendekker Verhuizing Leferink Adviseurs Brandende exemplaren Kachelhandel Fuego laten klanten sfeer ervaren ENTER - Tegelsenter Al aan de Vonder- weg 28 in Enter houdt vanwege haar tien jarig bestaan open huis op donderdag 25, vrijdag 26 en zaterdag 27 oktober 2007. Met twee koopavonden: zowel op donder dag als op vrijdag is de zaak van 9.00 tot 21.00 uur open. Op zaterdag kan de be zoeker er terecht van 10.00 tot 16.00 uur. Voor de bezoeker staat de koffie klaar, hap je en drankje ontbreken niet en kinderen krijgen een leuke attentie. Maar het belang rijkste zijn natuurlijk de tegels: vloertegels, al dan niet doorlopend op het terras, wand en badkamertegels in alle soorten, maten, kleuren en altijd actueel. Daarnaast levert de zaak vloerverwarming. Momenteel zijn groot formaat tegels een trend en wordt er veel gewerkt met module- vloeren, vloeren bestaande uit vier of vijf verschillende formaten tegels die in een be paalde verband worden gelegd. In de showroom zijn verschillende kleuren te zien en ook verschillende legmethodes. In de badkamer wordt naast wit ook voor de warmere kleuren gekozen. De tendens is grotere tegels, gecombineerd met delen glas- mozaïekjes of stripjes". Het bedrijf importeert de tegels zelf. "We doen zaken met zo'n twintig fabrieken in ENTER - Samen door twee toonaangeven de brancheverenigingen in de uitvaart branche: de Vereniging van Ondernemin gen in de Uit\aartbranche (VOL) en de Ne derlandse Unie van Erkende Uitvaarton dernemingen (de NUVU) is een keurmerk voor de uitvaartzorg ontwikkeld. Uitvaartonderneming Nijkamp met vestigin gen in Enter en Eibergen behoort tot een van de bedrijven die dit keurmerk in juni mocht ontvangen. Het belangrijkste van het keurmerk is, dat het uitvaart verzorgende bedrijven toetst op zaken die voor de nabestaanden essentieel zijn. Deze zijn: integriteit, transparantie en professionaliteit. Het keurmerk zorgt ervoor dat de consument weet dat men er vanuit kan gaan in ver trouwde handen te zijn en tevens dat profes sioneel het kaf van het koren gescheiden wordt. Bij uitvaartonderneming Nijkamp krijgt men op een eerlijke en correcte wijze informatie over hoe alles in z'n werk gaat en wat de kosten zullen zijn. De medewerkers zijn voor hun werkzaamhe den opgeleid en gediplomeerd. Zij weten wat te doen in elke situatie, wat de kwaliteit van zowel de verzorging, de opba ring als de gehele uitvaart ten goede komt. Ook na de uitvaart wordt de nabestaanden gevraagd om hun mening te geven over de verleende diensten. Deze informatie wordt gebruikt om de dienstverlening nog verder te optimaliseren. In de aula's van uitvaartonderneming Nij kamp zijn opbaarkamers aanwezig, die 24 uur per dag toegankelijk zijn voor nabe staanden. Voor een nadere kennismaking en een kijkje achter de schermen kan men zaterdag 3 no vember 2007 van 11.00 tot 16.00 uur langs komen aan de Vonderweg 2a in Enter. Uitvaartonderneming Nijkamp BV Aula Sa lem Vonderweg 2a, 7468 DC Enter, telefoon 0547-384008 www.uitvaartlinq.nl Italië, Spanje en Duitsland. Gerenommeerde merken, uitsluitend eerste kwaliteit", vertelt Gerrit Brandriet, die samen met Mathijn Veldkamp eigenaar is van het Tegelsenter. Kijkje achter scherm uitvaartonderneming Nijkamp "De lijnen met de fabrikant zijn kort en dat betekent een snelle levertijd". Veel tegels zijn uit voorraad leverbaar: in het magazijn is 30.000 vierkante meter aan tegels opge slagen. Service staat bij Tegelsenter Al hoog in het vaandel. "Dat is de kracht van ons bedrijf: goede kwaliteit, goede service", weet Brandriet. Meer info: telefoon 0547-382772 of www. tegelsenter-a 1 .nl "We doen zaken met zo'n twintig fabrieken in Italië, Spanje en Duitsland, Gerenommeerde merken, uitsluitend eerste kwaliteit", vertelt Gerrit Brandriet, die samen met Mathijn Veldkamp eigenaar is van het Tegelsenter. (Foto: Johan Bolink) De praktijk voor podotherapie is bedoeld voor iedereen met vermoeidheidsklachten, rug klachten, knieklachten en hoofdpijn Foto: Harry Broeze RIJSSEN - Voetcentrum Leijendekker is begin dit jaar uitgebreid met een praktijk voor podo therapie en orthopedische schoentechniek. De ruimte waar tot voor enkele maanden de Safe- tvshop was ondergebracht, is nu verbouwd tot de praktijkruimte met wachtkamer voor podo- therapeut Peter Niessink en orthopedisch schoentechnicus Henk-Jan Luiten. Afspraken kunnen gemaakt worden door te bellen naar 053 4321260 of 0548 537333. Ook kan informa tie gevraagd worden in schoenwinkel Jan Le ijendekker in de Haarstraat. „De praktijk is bedoeld voor iedereen met klachten zoals vermoeidheid, rugklachten, knieklachten en hoofdpijn.,, zegt Jan Leijendekker. die nauw sa menwerkt met podotherapeut Peter Niessink en or thopedisch schoentechnicus Henk-Jan Luiten. „Met ons drieën en het Leijendekker-team probe ren we een deskundig advies te geven en een pas sende oplossing te vinden voor alle voetproble men.,. De Safetyshop is verhuisd naar de herenafdeling in de winkel. Daar is nu een breed assortiment aan veiligheidsschoenen te vinden. De praktijk voor podotherapie is bedoeld voor ie dereen met pijnlijke voeten. Peter Niessink heeft jarenlang ervaring als fysiotherapeut en speciali seerde zich de afgelopen elf jaar als podotherapeut. Zijn grote deskundigheid op het gebied van voet klachten sluit naadloos aan op het vakgebied van orthopedisch schoentechnicus Henk-Jan Luiten. Door de samenwerking van de podotherapeut en orthopedisch schoentechnicus kan een breed pak ket aan maatregelen voor het verlichten en verhel pen van voetklachten worden aangeboden. Dit va rieert van orthopedisch schoeisel, maatsteunzolen. sportinlays en nagelcorrectie en semi-orthopedi- sche schoenen. Leijendekker heeft alle aanmeet- technologie in huis en ook het pasvorm maken van comfortschoenen behoort lot de mogelijkheden. Voor een podotherapeutisch consult bij Peter Niessink dient men een verwijzing te vragen bij de huisarts of specialist. Afhankelijk van de verzeke ring en het pakket dat men heeft, zijn er mogelijk heden voor vergoeding van de verstrekte hulpmid delen. In voetcentrum Jan Leijendekker kan hier over informatie worden gevraagd. En modem is het. Zeker van de buitenkant. Zoals de speciale gevelstenen en de koperen bak aan de buitenkant. "De uitstraling is de gelijk en modern. Net zoals wijzelf zijn met het bedrijf', legt hij uit. "Het is een ingeto gen pand met kwaliteit. Dat willen we als bedrijf ook laten zien. Wij staan niet op de barricades om te schreeuwen en dat willen we zo houden". Binnen zijn er een ontvangsthal, meer werk kamers. een grote kantine en zelfs een pre sentatieruimte. "Daar kan ik bijvoorbeeld uitleg geven over wetsveranderingen", zegt Martin. Alhoewel zijn klanten uit heel Nederland komen, blijft hij toch in Holten. "Het is hier ontstaan, de bereikbaarheid is beter dan in het westen en daarnaast heb je hier een mooie omgeving", geeft Martin aan. "Som mige klanten combineren een bezoek dan ook met een dagje wandelen op de Holter- berg". Op het verhuisbericht staat het cijfer 11 meermalen geschreven. "Dat wordt onze slogan", vertelt hij. "Het verhaal achter de cijfers". Zo geeft 11 de verhuizing aan, om dat het bedrijf nu aan de Oude Deventerweg 11 zit. Maar er is meer. De eerste mens ging met de Apollo 11 naar de maan. Elf wordt ook wel het meestergetal genoemd en staat voor intuïtie, vindingrijkheid en fantasie. Helder cijferwerk. In de reclame van Lefe rink zal steeds een ander cijfer worden ge bruikt, met daarbij het achterliggende ver haal. Er komt nog een officiële opening en een open dag voor iedereen, maar de datum is nog niet vastgesteld. Eerst moet alles klaar zijn, zoals de tuin en de inrichting. Voor meer informatie, telefoon 0548-363507 of www.leferink-adviseurs.nl HOLTEN - Leferink Belasting Admini stratie Adviseurs is sinds afgelopen week verhuisd van de Oranjestraat naar een opvallend pand aan de Oude Deventer weg 11 in Holten. Martin Leferink is er maar wat trots op. "We zaten daar veel te krap en de meeste mensen reden het zo voorbij zonder in de gaten te hebben dat we er zaten". Daarnaast hebben vele Holtense ondernemers meegeholpen om er het pand van te maken, zoals het nu is. Toch heeft het nog 2,5 jaar geduurd, voordat alles rond was. "De gemeentelijke molen duurt lang", geeft Martin aan. "Daarnaast hebben we zelf ook net een periode achter de rug, dat we het even wilden afwachten". Hij had zelf ideeën over het pand. "Ik wilde eerst een jaren dertig stijl, maar dat bleek niet te betalen. Daarom heb ik met de archi- I,, pand van l.cfmnk Masting Xdn.ink.ra.ie \,l>i,, urs go,,] „p aan de '«t uiteindelijk gekozen voor klassiek mei >ude Deventerweg. Foto: Harrv Br„e,e 1 ecn moden,e u"s"ahn? HOLTEN - Kachelhandel Fuego is sinds een klein jaar gevestigd aan de Ondememersweg in Holten. De heer en mevrouw Ter Beest zijn de ei genaars en zeer verguld met de showroom op zichtlocalie. In de showroom staan zeker tien ver schillende merken opgesteld van zowel Nederlands fabrikaat als Duitse, Belgische, Italiaanse en Scan dinavische fabrikanten Binnenkort zijn de diverse uitvoeringen ook "bran dend' in de showroom te bewonderen. "Kopers willen natuurlijk graag zien hoe de kachel vlamt en de sfeer van een kachel zelf ervaren", zegt me vrouw Ter Beest. "De verkoop van kachels is de laatste tijd toegenomen. Dat komt door de stijgen de energieprijzen en de aanschaf van een kachel is dan een goed alternatief. Wij verkopen hoofdzake lijk gietijzeren en spekstenen houtkachels en zijn officieel dealer van onder ander het bekende Hol landse merk Janus en het Duitse merk Koppe." Het is duidelijk dat de basis van het stoken begint bij het rookkanaal van Isoduct. De heer Ter Beest heeft alle kennis in huis om een goed advies te ge ven en daarbij ook alles zelf te plaatsen. Steeds meer mensen informeren belangstellend naar pelletkachels. Deze kachels worden gestookt op geperste kleine houtkorrels. Deze kachels zijn werkelijk ideaal voor modeme woningen zonder schoorsteen, vakantiehuizen, grotere ruimtes en zelfs met een extra aansluiting zijn meerdere ka mers te verwarmen. De vakman heeft alle informa tie die men maar wenst. Kachelhandel Fuego is of ficieel dealer van Nordic Fire in Doetinchem. Wie niet van 'gestook' houdt, maar wel sfeer wil creëren kan een elektrische haard laten inbouwen. Verder verkoopt Fuego allerhande aanverwante ar tikelen als houthakken, haardstellen, vloerplaten en onderdelen. Ter Beest kan ook onderhoud en der gelijke verzorgen. De service staat hoog in het vaandel en de klant kan bij problemen met een ka chel, bij wijze van spreken, dag en nacht bellen. Regelmatig heeft de zaak tweedehands kachels staan. De klanten zullen merken dat de prijzen ge woon redelijk zijn. Wie belangstelling heeft kan rustig rondkijken en zich vrijblijvend laten infor meren. De showroom is geopend op woensdag morgen en de vrijdagmorgen van 9.00 tot 11.30 uur. Op zaterdag doorlopend van 10.00 tot 17.00 uur. De overige dagen op afspraak via telefoon nummer 0548-36 12 82. Informatie is ook te vinden op de website www.kachelhandelfuego.nl. In de showroom van Fuego staan haarden van ruim tien verschillende merken opgesteld. Foto: Harry Broeze

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 26